دموکرات اصرار پنتاگون به معکوس سیاست ممنوعیت تجاوز غرور بومی ملل پرچم

بیش از دو دوجین خانه دموکرات ها خواستار بازگشت از تجاوز غرور و مستقل بومی ملل مختلف پرچم در تاسیسات نظامی-و ص

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 مرداد 1399

بیش از دو دوجین خانه دموکرات ها خواستار بازگشت از تجاوز غرور و مستقل بومی ملل مختلف پرچم در تاسیسات نظامی-و صریح ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

در نامه ارسالی دوشنبه به وزارت دفاع وزیر علامت Esper 34 قانونگذاران استدلال کرد که سیاست جدید او صادر شده در ماه گذشته -- که در نظر گرفته شده برای هدف قرار دادن مؤتلفه نبرد پرچم اما در نهایت نیز ممنوع غرور و بومی ملل پرچم -- تضعیف تلاش های ورود به مطالعه در ارتش.

"ما می پرسند که شما بلافاصله تجدید نظر در سیاست جدید در پرچم نمایش به صراحت ممنوعیت مؤتلفه نبرد پرچم و اطمینان حاصل شود که خدمات اعضا می توانند اکسپرس پشتیبانی از تنوع و شمول از طریق صفحه نمایش از حاکمیت بومی ملت ها و تجاوز غرور پرچم" در این نامه به عنوان خوانده شده.

تلاش برگزار شد با 30 سال کهنه سرباز ارتش Rep. آنتونی براون, مریلند, Rep. جکی Speier کالیفرنیا و الیوت انگل ، کریس Pappas از نیوهمشایر و آن را امضاء 31 نفر از اعضای خانه است.

در جولای 16, Esper صادر سیاست جدید در نمایش پرچم در DoD امکانات. "با این تغییر در سیاست ما بیشتر خواهد شد بهبود روحیه انسجام و آمادگی این نیرو در دفاع از ملت بزرگ ما" او هنوز توییتی.

در حالی که سیاست نمی کند به صراحت ممنوعیت مؤتلفه پرچم آن را مشخص می کند که پرچم مجاز در تاسیسات. از مؤتلفه بنر گنجانده شده است در این لیست آن است که به طور موثر ممنوع -- اما تا پرچم که تنوع را جشن می گیرند مانند تجاوز غرور و بومی ملل پرچم.

"اقلیت باقی می ماند بسیار کمتر در سفارش افسر ارشد و رهبر صفوف. این اقدام توسط گروه به طور ضمنی ممنوعیت تجاوز غرور پرچم تنها در خدمت به ایجاد تبعیض آمیز محیط زیست برای جامعه خدمات اعضا و در ادامه به منزوی کردن آنها از همکاران خود در نیروی هوایی تفنگداران دریایی ملوانان و سربازان" نمایندگان مجلس نوشت.

"ضمنی ممنوع از این نمادها از تنوع و شمول خلاف جهت آرمان های ما به عنوان یک ملت و یک نظامی است. این بخش باید از این قدرت و شجاعت را قادر به به طور همزمان ایستادگی در برابر نمادی از نفرت و ظلم و ستم در مؤتلفه نبرد پرچم در حالی که اجازه می دهد صفحه نمایش پشتیبانی از حقوق مدنی انصاف و عدالت" به آنها اضافه شده است.

این مقاله نوشته شده توسط موری Assunção از نیویورک دیلی نیوز و به طور قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 نیویورک دیلی نیوز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن