صفر به نوبه خود در مقابل چمن تراکتور: راست ماشین چمن زنی برای بزرگ متری

صفر-به نوبه خود در مقابل چمن تراکتور: بهترین چمن برای بزرگ متری - باب ویلا صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی و چمن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 خرداد 1399
صفر-به نوبه خود در مقابل چمن تراکتور: بهترین چمن برای بزرگ متری - باب ویلا

صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی و چمن تراکتور ارائه گسترده عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و سرعت مورد نیاز برای حفظ زیادی متری. اما آنها باید جوانب مثبت و منفی که می تواند یک انتخاب بهتر برای حیاط خود را.

Zero Turn vs. Lawn Tractor: The Right Mower for Large Yards

عکس: deere.com

چمن بیش از نیم هکتار به شما مقدار زیادی از فضای بازی و سالن در خارج از منزل بزرگ. اما وقتی که آن زمان به توده یونجه یا کاه شما دنبال آن هستید در یک تعهد اصلی. عامل در محوطه سازی مانند گل و درخت و شما به احتمال زیاد اضافه کردن برخی از پیرایش و نقطه زنی خود را به انجام لیست. قدرت ماشین از محوطه سازی جهان—صفر به نوبه خود در مقابل چمن تراکتور—نگه می دارد شما را از صرف بخشی بهتر از هر پنج شنبه در پشت یک ماشین چمن زنی چمن.

بسیاری از عوامل به تعیین که نوع ماشین چمن زنی خواهد بود بهترین راه حل مناسب برای باغ خود را. حیاط خود را اندازه شیب و محوطه سازی همه را به بازی می آیند. قبل از انتخاب بین دو تا از رایج ترین انواع ماشین چمن زنی چمن برای بزرگ متری رسیدن به می دانم که بزرگترین تفاوت بین صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی و چمن تراکتور. این راهنمای میسازد جوانب مثبت و منفی هر یک برای کمک به شما در جلوگیری از ساخت درو اشتباه با اشتباه ماشین چمن زنی.

صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی هستند بهتر است برای چمن با منحنی.

اگر حیاط خود را دهانه و نیم هکتار و یا بیشتر است و خال خال با درختان و بوته و گل و صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی خواهد شد صرفه جویی در وقت شما هنگامی که می آید به مراقبت از باغ خود را معمول است. صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی باید دو هیدرواستاتیک انتقال کنترل شده توسط دو اهرم است که عوامل کلیدی در پاسخگویی و شعاع چرخش تنگ.

به حرکت رو به جلو در یک خط مستقیم به شما فشار هر دو اهرم به جلو مطمئن شوید که به نگه داشتن آنها را حتی. به نوبه خود ماشین چمن زنی شما یا آهسته یا متوقف کردن قدرت به یک طرف و با کشیدن اهرم به عقب در حالی که طرف دیگر همچنان به حرکت رو به جلو دادن ماشین چمن زنی توانایی انجام صفر (یا نزدیک به صفر) شعاع به نوبه خود. این به صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی یک زنی که الگوی برگ کمتری از دست رفته تکه های چمن در پایان از نوار و یا در اطراف منحنی ها و گوشه های.

در مقايسه با چمن تراکتور گسترده ای تبدیل به شعاع که برگ پچ چمن در پایان هر نوار. شما هم می توانید به عقب می آیند در اطراف در یک ثانیه عبور برای دریافت آن تکه های از دست رفته و یا متوقف کردن و معکوس برای قطع هر تیغه از چمن.

Zero Turn vs. Lawn Tractor: Slope Mowing

عکس: deere.com

چمن قدرت تراکتور بیش از دامنه ها و تپه ها.

چمن تراکتور در جلو (front-wheel drive است که اجازه می دهد تا آنها را به اینچ تا دامنه ها و تپه ها با سهولت نسبی. در مقابل صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی را عقب چرخ ممکن است دشوار است به کنترل و یا از دست دادن کشش بر روی زمین ناهموار.

اما یک کلمه از احتیاط: هر دو نوع چمن می تواند بیش از نوک در دامنه های شدید است که هر چیزی بیش از 15 درجه است. برخی از چمن تراکتور و صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی میله رول و کمربندهای اما شما بهتر است با استفاده از فشار ماشین چمن زنی و یا صاف کننده در دامنه های شدید است.

چمن تراکتور فرمان فراهم می کند کنترل بصری.

برای کسانی که می خواهند به پرش بر روی ماشین چمن زنی چمن و رفتن چمن تراکتور آشنا چرخ فرمان و پدال گاز را کمی اگر هر زمان برای دریافت استفاده می شود. در واقع شما با فشار پدال گاز و رفتن درست مثل شما را در یک ماشین. هنگامی که شما می خواهید به کم کردن سرعت شما انتشار گاز و فشار ترمز.

دیفرانسیل کنترل سرعت ارائه شده توسط یک صفر به نوبه خود ماشین دوگانه-انتقال هیدرواستاتیک, از سوی دیگر, می توانید برخی از عمل. در این مدل شما کنترل سرعت با فشار دادن اهرم کنترل به جلو به جای استفاده از یک پدال پا. هیدرواستاتیک انتقال را می توان حساس بنابراین ممکن است برخی از گردش و ناگهانی متوقف می شود تا زمانی که شما یک احساس برای کنترل سرعت.

شما همچنین باید یاد بگیرند که چگونه به دستکاری اهرم (یک فشار رو به جلو و دیگری عقب کشیدن) در هنگام تبدیل. با توجه به اینکه صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی می تواند سریع تر از چمن تراکتور و همچنین بدان معنی است که شما خواهید بود در تلاش برای به یاد بگیرند که چگونه به کنترل ماشین در سرعت های بالاتر.

اگر شما عصبی در مورد کنترل صفر-تبدیل مدل چند جدیدتر ماشین آلات را کنترل جوی استیک است که بسیار آسان تر به استفاده از, اما هنوز هم نیاز به تمرین به استاد.

Zero Turn vs. Lawn Tractor: Deck Size

عکس: deere.com

عرشه اندازه تفاوت می کند اما برنده خواهد شد بستگی دارد در حیاط خود را.

گسترده تر عرشه کمتر عصری آن را به پوشش چمن و سریع تر شما می توانید توده یونجه یا کاه کامل خود را اموال. چمن تراکتور عرشه است که طیف وسیعی از 42 تا 54 اینچ در حالی که صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی باید عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از 42 به بیش از 60 اینچ.

انتخاب مناسب عرشه اندازه (و ماشین چمن زنی و یا تراکتور فراهم می کند که در آن نه تنها شامل با توجه به اندازه از حیاط خود را, اما همچنین عرض باریک, فضاهای, شما نیاز به توده یونجه یا کاه در بین یا در اطراف. برای حفظ فضاهای تنگ بین درختان و یا گل شما نیاز به یک باریک عرشه. با این حال, اگر شما یک تخت حیاط که 2 یا 3 هکتار و بدون موانع را انتخاب کنید ماشین با وسیع ترین عرشه شما می توانید استطاعت.

صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی سریعتر اما سرعت کندتر ترک یک تمیز کننده را کاهش دهد.

صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی پیشنهاد حذف کاهش در 5 مایل در ساعت (mph) و می تواند رسیدن به سرعت بیش از 10 مایل در ساعت. در مقايسه با چمن تراکتور توده یونجه یا کاه در حدود 4 مایل در ساعت با سرعت بالا حدود 7 مایل در ساعت. اما در برخی شرایط مانند در سراشیب یا زمین پر از تپه, چمن تراکتور ممکن است قادر به حفظ خود کشش و سرعت بهتر و در نتیجه گاهی اوقات ممکن است توده یونجه یا کاه سریع تر تحت شرایط خاص.

می دانیم که کاهش کیفیت پایین می رود سریع تر شما توده یونجه یا کاه, آیا شما بر صفر به نوبه خود و یا چمن تراکتور. حتی اگر شما یک صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی سرعت های بالا به طور کلی استفاده می شود برای سفر به قسمت دیگری از حیاط به جای در واقع توده یونجه یا کاه چمن.

Zero Turn vs. Lawn Tractor: Price

عکس: deere.com

هر دو نوع چمن گران هستند اما صفر-تبدیل مدل به بالا افزایش می یابد.

وقتی که می آید به قیمت—صفر به نوبه خود در مقابل تراکتور باغ—هر دو بالای نمودار قیمت. اما چمن تراکتور هستند مقرون به صرفه تر از دو و از آنها درآمد خود را نگه دارید. آنها همچنین ممکن است استفاده می شود به جلو و چرخ دستی سمپاش, پخش و دیگر حیاط تجهیزات. برای حق خریدار یک چمن تراکتور ممکن است یک سرمایه گذاری هوشمند است. یک مدل پایه شروع می شود در حدود $1,200 اما هر گونه لوازم جانبی اضافی مانند یک کیسه کیت, تریلر یا سم پاش باید به طور جداگانه خریداری کرد.

صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی در اطراف شروع $2,500 و به خوبی بالاتر از $5,000, و شما ممکن است مجبور به خرید یک کیسه کیت به طور جداگانه. اگر شما حیاط دهانه چندین هکتار و/یا دارای طیف گسترده ای از درختان و گل های شما نیاز به توده یونجه یا کاه در اطراف صفر به نوبه خود مدل ممکن است به خوبی به ارزش آن در آن زمان موجب صرفه جویی در.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن