بهترین محافظ تشک برای اتاق خواب

بهترین تشک محافظ نگه می دارد مایعات حساسیت زا و آفات در عین حال از آن است که آرام و راحت است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Mattress Protectors Options

عکس: unsplash.com

تشک های عمده سرمایه گذاری مالی است که می تواند به خواب راحت تر, بنابراین خریداران می خواهید آنها را برای سال گذشته. تشک محافظ قرار می دهد یک مانع دفاعی بین بدن و تشک بیشتر به زندگی از تشک. به علاوه محافظ دفع مایعات بدن, مایعات و گرد و غبار و غبار و آلرژن و در برخی موارد ساس. بهترین محافظ تشک نیز آسان برای شستن و خشک است. این راهنمای خرید شامل برخی از بهترین محافظ تشک در دسترس است.

  1. بهترین کلی: SafeRest حق بیمه محافظ تشک
  2. نفر دوم: لونا حق بیمه محافظ تشک
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: LINENSPA حق بیمه پارچه صاف محافظ تشک
  4. بهترین HYPOALLERGENIC: SureGuard محافظ تشک
  5. بهترین ضد آب: ZAMAT حق بیمه 100% ضد آب و محافظ تشک
  6. بهترین خنک کننده: Red Nomad ضد آب تشک محافظ
  7. بهترین پنبه: AirExpect ضد آب تشک محافظ
  8. بهترین بامبو: مدینه فاضله ملافه بامبو تشک محافظ
Best Mattress Protectors Options

عکس: unsplash.com

انواع محافظ تشک

محافظ تشک آمده در بسیاری از انواع و ارقام از جمله پد محافظ نصب محافظ و تشک encasements. آب و هوا و وجود مواد حساسیت زا و تنظیمات شخصی را به بازی می آیند زمانی که شما تصمیم می گیرید چه ویژگی شما می خواهید در بهترین تشک محافظ برای شما.

پد محافظ

پد محافظ هستند و در جایی بین یک دائم الخمر تشک و محافظ تشک. آنها ارائه بالشتک اضافی هستند و مانع از آلودگی و گرد و غبار و مایعات بدن. برخی از پد محافظ الاستیک تسمه در گوشه و کنار به نگه داشتن آنها را در محل ارائه برای حفاظت از تنها بالای تشک. دیگران مانند نصب محافظ با بالا خالی و تنگ طرف.

پد محافظ ممکن است hypoallergenic و/یا ضد آب, اما برخی از آنها طراحی شده به عنوان یک لایه خالی از حفاظت متوقف می شود که گرد و غبار و خاک. آنها گاهی اوقات مورد استفاده برای ارائه بالشتک اضافی بیش از یک نصب محافظ یا تشک ترتیب.

برخی از پد محافظ در استاندارد آمده است, دوقلو, ملکه و پادشاه اندازه در حالی که دیگران ساخته شده در طول و عرض است که آنها را کوچکتر از یک تشک استاندارد. این مدل های کوچکتر ارائه بسیار قابل حمل ضد آب سد است که در یک طرف تخت و یا دیگر. پد محافظ بسیار آسان برای استفاده و شستشو از آنجایی که آنها معمولا دستگاه قابل شستشو و dryable.

نصب محافظ

نصب محافظ قرار داده است بر روی تشک همان راه به عنوان یک ورق نصب شده است. آنها الاستیک لبه است که پهلو زیر تشک به نگه داشتن آنها را در محل. این مدل ها اغلب تاپ ضد آب و ضد حساسیت نیز هست. در حالی که آنها نمی محافظت ضد آب در دو طرف تشک, آنها موثر مانع در برابر حساسیت زا و سلول های پوست و گرد و غبار.

ضد آب مدل اغلب پنبه یا جذب لایه های بالا با وینیل یا وینیل-مانند لایه دوم که عمل به عنوان مایع موانع. Hypoallergenic نصب محافظ به طور معمول ضد آب غشاء در پشت پارچه لایه های بالا و رایگان از وینیل و مواد دیگر است که باعث آلرژی های شایع. مانند پد محافظ نصب محافظ نسبتا آسان برای تمیز کردن در مقایسه با تمیز کردن تشک. تقریبا همه محافظ دستگاه قابل شستشو هستند و بسیاری از آنها قادر به مقاومت در برابر دستگاه خشک شدن بیش از حد.

تشک Encasements

تشک encasements ارائه سطح بعدی در زا و اشکال تخت حمایت می کند. آنها به طور کامل پوشش همه طرف تشک مانند یک غول بالش و پستی بسته شده است. Encasements یک گزینه قابل دوام برای کسانی که مبتلا به آلرژی شدید و یا برای هر کسی که زندگی در یک منطقه که در آن ساس هجوم مشترک هستند.

تشک encasements ممکن است ضد آب و یا ضد حساسیت. آنها را ارائه نمی بالشتک بنابراین برخی از مردم جفت آنها را با تنگ یا پد محافظ. تشک encasements نگاهی به برخی از کار را نصب کنید چرا که شما را مجبور به بلند کردن تمام تشک. اگر آن را با یک پد یا نصب محافظ شما می توانید ترتیب کمتر و امید بستن به بیشتر تمیز کوچکتر محافظ.

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که شما خرید بهترین تشک محافظ

محافظ تشک ساخته شده در ترکیب های مختلف از پارچه ها و مواد است که با توجه به تنظیمات خاص. برخی از ترکیبات بیشتر ایجاد سر و صدا در حالی که دیگران بیشتر تنفس است. مواد کنترل درجه حرارت و مقاومت در برابر مایعات و نشت هستند تعداد کمی از ویژگی های و ویژگی های در نظر گرفتن زمانی که شما تصمیم می گیرید در یک تشک محافظ.

مواد

محافظ تشک ساخته شده در طیف گسترده ای از مواد از جمله اما نه محدود به, پلی استر, پنبه, بامبو, پایین, وینیل و پلی اورتان. پنبه و بامبو اضافه کردن تنفس که مانع از گرم شدن به علاوه می افزاید: جذب به تشک محافظ.

وینیل پلی اورتان و مواد مشابه ایجاد موانع ضد آب. برخی از محافظ ضد آب غشاء است که اجازه می دهد هوا اما نمی مایعات به تصویب از طریق, است که باعث افزایش تنفس پس از خواب زیاد گرم نیست.

اندازه

محافظ تشک می آیند در اندازه های کوچکتر از یک crib sheet تمام راه را تا به اندازه پادشاه. اگر شما نیاز به حفاظت اضافی برای یک کودک است که شب حوادث یک پد محافظ ممکن است تمام است که شما نیاز دارید.

نصب محافظ تشک encasements در دسترس هستند در تشک استاندارد اندازه از جمله دوقلو, دوقلو های ملکه و پادشاه و پادشاه کالیفرنیا. همه محافظ تشک و encasements آمده در هر اندازه.

مقاومت در برابر مایعات & نشت

محافظ تشک ارائه یک مانع بین تشک بالا و مایعات بدن و مایعات دیگر. برخی از محافظ تشک در حال مقاوم در برابر آب که بدان معنی است که آنها می توانند جلوگیری مایعات از تراوش به تشک برای یک زمان کوتاه است. این نوع تشک محافظ بهترین زمانی است که شما می خواهید برای محافظت از تشک از عرق و یا گاه به گاه نشت.

اگر تشک در معرض خطر است برای سنگین تر ریخته و messes, انتخاب کردن برای یک تشک محافظ که 100 درصد ضد آب است. این محافظ تشک ضد آب معمولا وینیل پلی اورتان و یا غشای ضد آب متصل به آن و برخی از آنها تحت پوشش بیشتر جاذب تنفس پارچه مانند پنبه و پلی استر و یا بامبو. ضد آب غشاء اجازه می دهد گرما و هوا عبور کند اما بلوک مایعات بنابراین آنها بیشتر تنفس از محافظ با وینیل و یا پلی اورتان.

کنترل درجه حرارت

وینیل و پلی اورتان دام حرارت بدن که ممکن است ناراحت کننده برای برخی از. الیاف طبیعی مانند پنبه و بامبو به طور طبیعی تنفس جاذب و اغلب استفاده می شود به عنوان یک لایه بیش از وینیل و یا پلی اورتان محافظ به منظور افزایش میدهد. برخی از محافظ تشک همچنین شامل جریان هوا و یا تنفس تکنولوژی است که باعث افزایش تبادل هوا از طریق تشک محافظ بیشتر کاهش احتباس گرما.

Wear & Tear پیشگیری

شما ممکن است در میان کسانی که ساخته شده $2,000-به علاوه سرمایه گذاری برای تشک خود را, بنابراین شما می خواهید آن را به حداقل هشت تا 10 سال است. هنگامی که شما در نظر اکثر مردم صرف هشت ساعت یا بیشتر در رختخواب, از آن آسان است به درک که چگونه یک مانع حفاظتی می تواند در طول یک تشک ،

محافظ است که به طور کامل قفس یا جعبه گذاردن تشک همچنین محافظت از آن را از ساس که می توانید از بین بردن یک تشک یا هزینه نیاز بخور.

آلرژی

نصب محافظ تشک encasements ارائه بهترین آلرژی موانع. به دنبال مدل های خاص طراحی شده برای محافظت در برابر شایع حساسیت زا مانند گرد و غبار و غبار و گرده. ضد آب مدل نیز ممکن است به حفاظت از آلرژی تحریک قالب و کپک زدن.

این مهم است به یاد داشته باشید که برخی از محافظ تشک شامل وینیل و مواد دیگر است که ممکن است باعث آلرژی. اگر شما نیاز به محافظت از کسانی که مبتلا به آلرژی به یاد داشته باشید به دنبال یک محافظ که hypoallergenic.

ساس حفاظت

در برخی از مناطق کشور ساس هستند یک مسئله جدی است. هنگامی که آنها آلوده تشک آن را هزینه برای ضد عفونی کردن آن و آن را ممکن است نیاز به آنها نابود شوند. همه محافظ تشک ارائه یک کافی ساس مانع بنابراین در نظر گرفتن یک ترتیب که به طور خاص سپاه پاسداران در برابر ساس.

برخی از نصب محافظ می تواند کمک به نگه داشتن ساس بیش از حد, اما آنها را ترک پایین تشک باز برای هجوم. بهتر است به استفاده از آنها در رابطه با تشک ترتیب برای دو لایه ساس حمایت می کند.

ما تراکم بالا

بهترین محافظ تشک باید چندین, اگر نه همه از ویژگی های و ویژگی های است که واقعا محافظت از تشک. مدل در این فهرست با موفقیت بلوک گرد و غبار و خاک و زباله های دیگر. بسیاری از این مدل ها نیز ضد آب و ضد حساسیت بیشتری به محافظت از تشک.

Best Mattress Protectors Options: SafeRest Queen Size Premium

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: SafeRest حق بیمه محافظ

این SafeRest Premium ضد حساسیت ضد آب تشک محافظ کنه تمام جعبه ها وقتی که می آید به بیمه تشک حفاظت. آن را به یک ضد حساسیت پنبه تری لایه با یک غشای ضد آب پشتوانه است که به این محافظ میدهد اما مانع مایعات از تراوش به تشک. حتی اگر این مدل ضد آب نیست پر سر و صدا پس از آن مخلوط یکپارچه با تشک در هنگام حرکت. آن را نیز OKEO-TEX استاندارد 100 گواهی که به معنی SafeRest شد تست شده و عاری از مواد مضر مانند پی وی سی و VOCs. این باعث می شود آن را یک انتخاب بی خطر برای افراد مبتلا به آلرژی و حساسیت های شیمیایی. این SafeRest را متناسب با جیب تشک تا 18 اینچ ضخامت دارد که تطبیق مدرن ترین تشک. این دستگاه-قابل شستشو مدل با خیال راحت بلغزد خشک را روی حرارت کم. این SafeRest شامل 10 سال گارانتی برای محافظت از نقص در مواد و یا تولید.

Best Mattress Protectors Options: LUNA Queen Size Premium

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: لونا حق بیمه محافظ تشک

این لونا نرم تری پارچه لایه گهواره بدن در حالی که آن را ارائه می دهد تنفس و جذب. این حمایت با لونا انفجار فن آوری است که اجازه می دهد هوا به گردش اما مانع از نشت مایع به تشک. آن را نیز کاهش حرارت ایجاد می کند برای یک کولر خواب شب. این ضد حساسیت پنبه سطح را ندارد سر و صدا پس از آن کمتر به احتمال زیاد برای بیدار کردن خواب نور. طراحی آن مواد نگه داشتن شایع حساسیت زا مانند گرد و غبار و غبار و گرده. لونا با استفاده از Invisi-ذخیره کردن فن آوری نگه می دارد که محافظ انعطاف پذیر, پس از آن تغییر نمی کند احساس تشک. در نهایت لونا همراه با 15 سال گارانتی به عنوان طولانی به عنوان کاربر زیر همه شستشو و استفاده از دستورالعمل حذف.

Best Mattress Protectors LINENSPA Premium Smooth Fabric

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Linenspa حق بیمه پارچه صاف محافظ تشک

Linenspa را تشک محافظ دارای یک مایع ضد غشاء و فرآیندهای غشایی است که اجازه می دهد هوا و گرما از طریق تصویب نگه می دارد اما مایعات بر روی سطح. آن را به طور موثر مانع از مایعات بدن مانند عرق و ادرار از نفوذ تشک و در عین حال اجازه می دهد تا بدن تنفس برای جلوگیری از گرمای بیش از حد. کرم های گرد و غبار و آلرژن حفاظت نیز ساخته شده است به طراحی. این محافظ فوق العاده نازک پارچه ای است که نمی زیگ زاگ تحت جنبش و آن را آرام hypoallergenic جایگزین برای خواب نور. این حمایت با 10 سال گارانتی.

Best Mattress Protectors Options: SureGuard Queen Size Mattress Protector

عکس: amazon.com

4. بهترین HYPOALLERGENIC: SureGuard محافظ تشک

غبار تغذیه سلول های مرده پوست. این SureGuard ایجاد یک مانع بین خواب و غبار و گرده که باید راه خود را به تشک. در همان زمان آن را نگه می دارد آلرژن از نفوذ تشک و hypoallergenic بازگشت عمل به عنوان یک مانع در برابر آب و باکتری ها و کپک ها و قالب. اگر چه SureGuard عالی را فراهم می کند حفاظت از آن تغییر نمی کند احساس تشک. بسیار سبک وزن پارچه حرکت می کند با تشک برای کاهش نویز و افزایش تنفس بنابراین جای خواب راحت باقی می ماند. SureGuard را محافظ تشک هستند GreenGuard طلا گواهی بنابراین آنها از مواد مقاوم در برابر آتش و فتالات. این محافظ همچنین همراه با 10 سال گارانتی.

Best Mattress Protectors Options: ZAMAT Premium 100% Waterproof Mattress Protector

عکس: amazon.com

5. بهترین ضد آب: ZAMAT حق بیمه 100% ضد آب و محافظ تشک

این ZAMAT نرم تری پارچه لایه مانع از سر و صدا اما همچنین فتیله رطوبت دور به عنوان بخشی از آن ضد آب ویژگی های. این حمایت با تکنولوژی TPU همین مایع نگه می دارد و آن را بر روی سطح تشک های آسان برای تمیز کردن. یک OEKO-تکث گواهینامه اطمینان را می دهد که مواد شیمیایی و مواد مانند فتالات و PVCs نیست در این تشک محافظ. این دستگاه قابل شستشو است اما بالا-دوام الاستیک در لبه ها به مقاومت در برابر تکرار دستگاه شستشو و خشک کردن. ZAMAT ارائه می دهد 24 ساعته خدمات به مشتریان و ضمانت.

Best Mattress Protectors Options: Red Nomad Waterproof Mattress Protector

عکس: amazon.com

6. بهترین خنک کننده: Red Nomad ضد آب تشک محافظ

سرد جریان تکنولوژی گردش هوا و حرارت از طریق تشک محافظ و در عین حال نگه می دارد و تشک امن از آلرژن ها و مایعات است. این حفاظت می آید با یک OEKO-تکث گواهینامه که به معنی محافظ رایگان از پی وی سی و وینیل و دیگر برنامه به طور بالقوه مواد مضر است. آن را نیز آرام در طول شب حرکات بنابراین آن را نمی خواهد مختل خواب نور. عمیق 18 اینچ جیب متناسب ترین تشک های استاندارد. قرمز Nomad فراهم می کند کامل 90 روز گارانتی بازگشت پول با حمایت یک جامد 15 سال گارانتی تعویض.

Best Mattress Protectors Options: SafeRest Queen Size Premium

عکس: amazon.com

7. بهترین پنبه: AirExpect ضد آب تشک محافظ

پوست حساس ممکن است تحمل پارچه های مصنوعی. محافظ تشک با 100 درصد پنبه و مانند AirExpect هستند ملایم و به طور طبیعی تنفس. هنگامی که با حمایت از یک ضد آب TPU غشاء آن را نگه می دارد آب بر روی سطح تشک است. این AirExpect نیز انفجار فن آوری است که اجازه می دهد هوا به گردش از طریق تشک محافظ برای کاهش احتباس گرما.

این تشک دارای محافظ سر و صدا-کاهش سطح است که همچنین اجازه نمی دهد که باکتری و یا مواد حساسیت زا برای ورود به تشک. با 18 اینچ جیب آن می تواند متناسب با مدرن ترین تشک. گارانتی-حمایت محافظ نیز ضد حساسیت و مقاوم در برابر آتش, فتالات, پی وی سی و وینیل.

Best Mattress Protectors Options: Utopia Bedding Bamboo Mattress Protector

عکس: amazon.com

8. بهترین بامبو: مدینه فاضله ملافه بامبو تشک محافظ

مدینه فاضله بامبو تشک محافظ ترکیبی از طبیعی تنفس و نرمی از بامبو با ultra-tech پلی استر. نرم لایه دفع مایعات در حالی که TPU غشاء نگه می دارد که مایع بر روی سطح. به عنوان غشاء اجازه می دهد تا هوا و گرما را از خود عبور تشک است که باعث افزایش جریان هوا و گرما و گردش خون. غشاء نمی زیگ زاگ مانند وینیل یا پلاستیکی به طوری که ترجمه را به ساکت تر خواب شب. این شرکت در پشت محافظ با گارانتی.

مدینه فاضله نیز صاف گرفتن سیستم در دامن است که باعث می شود آن را آسان تر به کشش در اطراف لبه تشک. 17-inch جیب متناسب با بسیاری از مدرن تشک باقی می ماند و بطور دنج قرار گرفتن در طول شب. آن را طراحی شده به صورت یک جا تنگ است که با این نسخهها کار خوبی برای بی خواب به عنوان آن را در محل باقی می ماند با وجود سنگین حرکات.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>