12 آشپز-تدریس کلاس های آنلاین به شما کمک کند طبخ و رسم نوشتن و بیشتر

چند روز گذشته احساس کرده و هر دو سریع و آهسته به عنوان مغز ما مذاکره تقلا از جنگ بین مه از پایمال کردن و تماس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 اردیبهشت 1399

چند روز گذشته احساس کرده و هر دو سریع و آهسته به عنوان مغز ما مذاکره تقلا از جنگ بین مه از پایمال کردن و تماس به کار (اگر ما خوش شانس هستید) از خانه. من می دانم که من نه تنها در پس از گذشت ساعت ها در رسانه های اجتماعی به دنبال اخبار تا آنجا که انحراف—تا آنجا که به صحبت با کسی به گفتگو با.

اما وجود داشته اند غیر قابل انکار نقاط روشن شبح وار در این محیط.

Yo-Yo Ma در حال پخش "آهنگ برای آسایش" در Instagram. اپرای متروپولیتن در شهر نیویورک به روی عموم بسته شده و تا اطلاع ثانوی است در جریان اجرای اپرا آنلاین شبانه. دیگران در حال تدریس هر کس در حال تماشای به طبخ با هر آنچه که شما ممکن است اتفاق می افتد به نگردند وحشت زده در شربت خانه و یخچال.

در یوتیوب, Instagram, داستان, در, توییتر, این لحظات احساس می کنم مثل یک بازی دوستانه پشت سر هم از انسان به انسان تماس با صمیمی در راه آنها تنها می تواند زمانی که در واقعی خانه و آشپزخانه برای همین گیر-در-خانه مخاطبان; صمیمی در راه پیام کوتاه خود را پخت و پز-est دوست برای افکار در مورد چه چیزی برای انجام با یک شیشه بزرگ از کیمچی یک کیسه نخود فرنگی یک لیتر دوغ. آنها یک یادآوری است که ما همه در همان قایق عجیب و غریب در خانه ما در جوراب و شلوار راحت پخت و پز از طریق ما خشک کالا.

پخت و پز خود در انزوا به سختی وسیله پخت و پز به تنهایی. در اینجا تنها برخی از مردمی دعوت ما را به آشپزخانه خود را آنلاین. (و ما دوست دارم به شنیدن در مورد هر چیز دیگری شما می آیند در سراسر!)

از فروشگاه ما

 • آنتونی Porowskiاز چشم عجیب و غریب شهرت است ارسال ad-hoc پخت و پز ویدئوها در Instagram که او خواستار "کوارک به عنوان تل [همانطور که در "قرنطینه"] چشم."
 • بر روی توییتر آشپز و رستوران تام Colicchio است به اشتراک گذاری و جمع آوری راهنمایی برای پخت و پز از طریق فروشگاه های خود را (و پاسخ دادن به سوالات بیش از حد). به دنبال همراه در #cookinginacrisis—و مطمئن باشید برای بررسی از خود را پوشش چگونه رستوران ها هستند که تحت تاثیر COVID-19 در حالی که شما وجود دارد.
 • Instagram direct-پیام جولیا Turshen محتویات یخچال شما و شربت خانه و او به اشتراک گذاری ایده ها برای چه چیزی را با آنها. (او را نجات داد همه از راهنمایی های او تا کنون به او Instagram داستان, بنابراین شما می توانید ایده های او در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده برای پخت و پز با rutabagas ، bok choy و حتی شاه بلوط کرم.) او همچنین منجر به یک زندگی روزانه مواد غذایی-دوره نوشتن در Instagram برای کودکان و بزرگسالان هر روز هفته در 2 p. m. EST.
 • نویسنده کتاب آشپزی حرفه ای Fixer Upper و تمام اطراف ستاره جوانا Gaines تازگی آغاز شده قرنطینه پخت و پز سری در یوتیوب. او اولین دستور غذا? به طور طبیعی یکی از مورد علاقه هر کس به راحتی مواد غذایی—شکلات کوکی تراشه. همچنین: Gaines خانواده را محاکمه و درست فلفل کدو سبز نان فرانسوی ابریشم و بسیاری دیگر از جدید ماگنولیا جدول کتاب آشپزی.
 • جیل Donenfeldبنیانگذار مستقر در نیویورک خصوصی-chefing آژانس Culinistas است چت زنده در 2 p. m. EST در Instagram برای کمک به شما تصمیم می گیرید چه چیزی را از شربت خانه خود را.
 • ماسیمو Botturaآشپز سه-میچلین ستاره Osteria Francescana است آموزش زندگی "آشپزخانه قرنطینه" کلاس پخت و پز خود را Instagram روزانه در 8 p. m. به وقت CET (که 3 p. m. EST) با خانواده اش در دو.
 • کریستینا طوسیمحبوب قنادی ملکه با یکی از بزرگترین تصورات ما می دانیم بوده و شلاق تا شیرین treets از همه نوع در روزانه پخت باشگاه در Instagram. او به شما نشان می دهد تمام مواد مورد نیاز از قبل بدون آشکار چه درمان است و پس از آن شگفتی ما با آن زندگی می کنند در 2 p. m. EST هر روز راه رفتن ما از طریق روش گام به گام.
 • ثمین نصرت فقط راه اندازی با Hrishikesh Hirway (که نام شما ممکن است می دانم از پادکست آهنگ Exploder) یک اورژانس "پادکست" به نام خانه پخت و پز است که همه در مورد کمک به شما کشف کردن آنچه به طبخ هر آنچه که شما رو در دست است. شما می توانید ارسال خود را پخت و پز سوال در نوشتن و یا یادداشت های صوتی به [email protected] او همچنین پیشنهاد کرد که او ممکن است انجام منظم کلاس های پخت و پز برای کودکان و نوجوانان "تمام سنین" در Instagram—به طوری که فضا!
 • Kwame Onwuachiجیمز ریش برنده جایزه آشپز گرفته تا Instagram برای ارسال و نسخه ی نمایشی سالم 20 دقیقه شام شامل آسان برای پیدا کردن مواد تشکیل دهنده. او همچنین با استفاده از پلت فرم خود را برای به اشتراک گذاشتن راه برای حمایت از رستوران ها و دیگر کسب و کارهای محلی—ارزش دنبال کنید, مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه.
 • لندن قصبه بازارشامل سازندگان و فروشنده کلیه خطوط قوی تخته سنگ های آنلاین ارائه شده در طول این جدا شده و بار از جمله پخت و پز رایگان نسخه ی نمایشی بر روی Instagram زنده هر روز ساعت 1 بعد از ظهر به وقت تهران از طریق حداقل Apr. 30. آنها همچنین باید یک رشد Facebook جامعه و دیجیتال آشپزی باشگاه انجام بیش از زوم. دومی یکی و غیر افتخاری اما بقیه ارائه رایگان و برای عموم آزاد.
 • کمی Sous ماهانه تحویل جعبه باشگاه های پخت و پز برای کودکان و نوجوانان مستقر در پورتلند اورگان است. اما شما لازم نیست که به یک جعبه اشتراک به دنبال خود 20 روز از فعالیت های برنامه Instagram: برای 20 روز آنها خواهید بود ارسال آشپزخانه فعالیت های انجام کار در خانه و بچه ها در حالی که شما در حال تمام tucked دور در داخل با هم.
 • صحبت از کودکان و نوجوانان تصویرگر وندی MacNaughtonکه نقشه شما می دانید از ثمین را cookbook , نمک, چربی, اسید, گرمانیست آموزش آشپزی—اما او منجر شده است بسیار لذت بخش روزانه نیم ساعت کلاس نقاشی برای خارج از مدرسه بچه ها. او زنده رود در 10 am PST (1 p. m. EST).

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, فراموش نکنید که Food52 خود خط تلفن (به همراه جدید ما بپرسید-به ما هر چیزی پیام کوتاه سرویس!) برای پیدا کردن پاسخ به هر نوع آشپزخانه و خانه پرس و جو می کردم.

آنچه در منابع آنلاین—پخت و پز-مربوط و یا در غیر این صورت—در حال کمک به شما از طریق این دوره در خانه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب