چگونه به بازی بازی های شلغم ساقه در بازار Animal Crossing: New Horizons

درآمد, زنگ, کسب و کار جدی است و این روش از تبدیل شدن به غنی کثیف می تواند طیف وسیعی از فروش مقادیر بی پایان از

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 اردیبهشت 1399

درآمد, زنگ, کسب و کار جدی است و این روش از تبدیل شدن به غنی کثیف می تواند طیف وسیعی از فروش مقادیر بی پایان از مبلمان و یا برداشت میوه های خارجی. اما هیچ فعالیت است که سود آور به فروش شلغم بنابراین ما با هم راهنمای ما در چگونه به بازی بازی های شلغم ساقه در بازار Animal Crossing: New Horizons.

این نادر سبزیجات خریداری می شود یک بار در هفته در افق های جدیدبا هر بازیکن با قیمت های مختلف برای خرید و فروش آنها را در هر روز. اگر شما کارت های بازی خود را راست شلغم می توان به فروش می رسد برای میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از زنگ اجازه می دهد وام پرداخت می شود به طور کامل و سپس برخی از.

چنین دستاورد آسان نیست اما ما کشف کرده ایم یک چند نکته ضروری و ترفندهای چگونه به بازی بازی های شلغم ساقه در بازار Animal Crossing: New Horizons. بدون تاخیر بیشتر, اجازه دهید که نان.

مرتبط: بهترین گزینه بازی ها, بازی نینتندو

Animal Crossing New Horizons

چگونه برای خرید شلغم در Animal Crossing: New Horizons

شما می توانید خرید شلغم هر یکشنبه صبح با شایان ستایش دیزی مای سکندری بر جزیره خود را به فروش اجناس خود را در ساعات. او تنها در اطراف تا ظهر بنابراین شما به احتمال زیاد نیاز به یادآوری خود را در پیشبرد به انتخاب برخی از لباس. در غیر این صورت شما از شانس هستید و نیاز به صبر کنید تا هفته بعد.

Animal Crossing: New Horizons – شلغم بازار نکات و ترفندها

پر کردن موجودی خود را با شلغم تنها بخشی از معادله است. شما نیاز به نگه داشتن بر روی آنها را برای چند روز تا زمانی که کامل قیمت رول در اطراف. پیدا کردن این همیشه آسان نیست بنابراین ما وارد یک چند راهنمایی مفید و ترفندهای زیر به شما کمک کند.

بررسی قیمت ها در گوشه و مخفیگاه را دو بار در روز

در حالی که فروشگاه های محلی خود را نمی توانید خرید شلغم در روزهای یکشنبه هر روز از این هفته بازی منصفانه است. قیمت ها پویا هستند و تغییر دو بار در روز است. شما می خواهید به آنها را بررسی کنید قبل از فروش به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن یک معامله خوب است. اگر نه سعی کنید بازدید از یک جزیره و یا درخواست اطراف در اینترنت برای پیدا کردن کامل پول ساز.

مرتبط با: Streets of Rage 4 نقد و بررسی

Animal Crossing New Horizons

استفاده از شلغم ماشین حساب

بازیکنان Animal Crossing: New Horizons را شلغم اقتصاد بسیار جدی است. این فداکاری رسیده است چنین سطح شدید که خارجی ابزار ایجاد شده برای محاسبه و پیش بینی شلغم قیمت در طول هر هفته با تجزیه و تحلیل خود را در قیمت های فعلی و تولید یک ریاضی روند از آنچه انتظار می رود.

ما با استفاده از این یکی. همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن روزانه قیمت از سراسر هفته و یک نمودار نمایش داده خواهد شد که در آن انتظار دارد قیمت های خود را به زمین در آینده است. چیزهایی که به طور معمول روند به سمت بالا یا رو به پایین در تصادفی بنابراین این اطمینان را به می دانم که اگر شما می تواند به جلو نگاه به برداشت سود در خود جزیره و یا نیاز به سفر در جاهای دیگر.

سرمایه گذاری به درو پاداش

شلغم ارزان نیست و خود را شخصی قیمت همیشه متفاوت خواهد بود گذشت هر هفته. صرف نظر از سرمایه گذاری مورد نیاز آن بیش از ارزش پول ستون به شلغم از آنجا که شما به احتمال زیاد بیش از سود را تا زمانی که شما باقی می ماند توجه به صورت روزانه. نگاهی به قربانی زنگ و به شما امکان شنا کردن در میلیون ها نفر بیشتر قبل از اینکه شما آن را می دانم.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب