نیروی هوایی است که تغییرات آن دشمن تصرف بقا مدرسه

نیروی هوایی ایالات متحده بقا مدرسه جدید مدل آموزشی برای آزمون در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. به عنوا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 اردیبهشت 1399

نیروی هوایی ایالات متحده بقا مدرسه جدید مدل آموزشی برای آزمون در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان اولین مرحله 336th گروه آموزش در Fairchild پایگاه نیروی هوایی واشنگتن در حال حاضر شامل آموزش از راه دور, کوتاه, آموزش, به گفته سرهنگ کارلوس قهوه ای فرمانده 336th.

"از آنجا که از COVID وضعیت ما کارآمد از آموزش و پس از 26 روز ما در حال حاضر آن را به عنوان یک 19-البته در روز" او در مصاحبه ای گفت: روز سه شنبه.

مرتبط با: نیروی هوایی کوتاه استخدام آموزش شیفت به پایگاه جدید در میان همه گیر

این گروه محدودتر هم پایین ورودی آن اندازه کلاس از 88 به دانشجویان فقط 40 عنوان خدمات تلاش برای دفع گسترش COVID-19 قهوه ای گفت:. ورودی بقا فرار از مقاومت و فرار از مدرسه دانش آموزان نیز باید صرف 14 روز در قرنطینه.

برای استفاده بهتر از وقت خود را در مدرسه تصمیم گرفته است به آنها ارائه راهنماهای مطالعه کتابهای و دی وی دی فیلم سخنرانی پیش از 25 ساعت' ارزش کلاس درس. فاصله یادگیری نیز شامل دو یا سه شماره گیری در همایش برای دانش آموزان به تعامل با مربيان براون گفت.

بر خلاف خشکیده آموزش های انجام شده در عملیاتی واحد aircrew اعضا و نیروهای عملیات ویژه شناسایی شده به عنوان در معرض خطر تصرف آمده از طریق این آموزش ،

برای 26 روز آموزش درسی "it's been a one-size-fits-all آموزش خط لوله برای مدتی" او توضیح داد.

در این برنامه دانش آموزان به طور معمول شروع به چهار روز اول در کلاس درس قبل از رفتن به میدان به انجام یک هفته از بقا و فرار از آموزش از جمله "نحوه تهیه مواد غذایی, چگونه به سیگنال نجات نیروهای چگونه به مراقبت از خود," او گفت:.

براون گفت: برخی از شهری "آموزش" مخلوط شده است در به دنبال کلاس های که در آن دانش آموزان به عنوان اسیران در آزاد سناریو در "آزمایشگاه مقاومت." سپس بسته به شرح شغل خود شعله ور رفتن به خود مربوطه آموزش آب: چتر نجات اضطراری غیر چتر نجات و یا زیر آب رو.

چون پایه می خواهد به محدود کردن سفر بین محل برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس, دانش آموزان در 19 روز, مدل, بازدید مقاومت آزمایشگاه آموزش قبل از رفتن به بیابان قهوه ای توضیح داده شده است.

"آنچه ما در بر داشت وجود دارد ... زمانی که دانش آموزان به این رشته بخشی آنها توجه بیشتری به این رشته صنایع دستی زیرا در وضعیت دنیای واقعی آنها می دانند که آنها نمی خواهند به تجربه اسیر برگزار شد," او گفت:.

قهوه ای تاکید کرد که برنامه جدید است که هنوز هم با هم. امید است که در نهایت قرار دادن آموزش از راه دور بر روی یک وب سایت آنلاین و یا مدیریت سیستم مانند تخته سیاه.

"برنامه درسی کاملا تغییر نخواهد کرد; آنها هنوز هم به همان کیفیت آموزش است. من نمی دانم از نظر جسمی چه این قراره شبیه زیرا ما نمی گذاشت آن را در یک وب سایت خاص اما ما میخوایم دریافت وجود دارد," او گفت:.

اما گروه تحت 19th نیروی هوایی در برنامه ریزی های آینده. براون گفت: مسئولان به دنبال برای طبقه بندی دانش آموزان موثر بر حرفه ای خود را در زمینه های جداگانه به دوره های با طول های مختلف.

"خلبانان جنگنده بمب افکن خلبانان مبارزه با جستجو و نجات نیروهای عملیات ویژه نیروهای کسانی که مردمی که در حال رفتن به خارج از سیم در یک محیط جنگی و بیشتر گرایش به ... بود دستگیر خواهد شد و نیاز به یک سطح بالاتری از آموزش او گفت:" توصیف بالاتر ردیف دوره.

یک دوره نوع ممکن است اعمال می شود به تاکتیکی هوایی خلبانان و خدمه; دیگر برای کسانی که پشتیبانی از باز کردن یک فرودگاه ،

"به جای همه رفتن را از طریق یک 19-بعد دوره بر اساس ارزیابی خود را از احتمال دستگیری آنها ممکن است نیاز به یک دوره کوتاه تر. دوباره چیزی است که کاهش می یابد تا آنجا که به کیفیت آنها فقط ممکن است نیاز, شما می دانید, زمینه, آموزش, برای مثال," براون گفت.

بیش از 120 روز از حقوق خود و همکاری با نیروی هوایی ستاد را به این ایده به ثمر با حق مصوبات, او گفت:. مدرسه قطار تقریبا 4,100 سربازان در هر سال.

با وجود این ویروس مربوط به کاهش سرعت در نیروی هوایی مراکز آموزشی در سراسر کشور براون گفت که او دیده نمی شود هر گونه فوری آمادگی اثرات با توجه به SERE. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

"اگر این بود که برای رفتن برای یک دوره طولانی از زمان و سپس شما فقط با داشتن یک انبار بزرگتر," او گفت:. "وجود دارد هیچ آمادگی مسئله در حال حاضر است."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

بیشتر بخوانید: ارتش می خواهد یکنواخت و لوازم جانبی است که می تواند ID دوستانه اما ماندن نامرئی به دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب