بهترین دیوار گاو صندوق برای اموال باارزش خود را

سفس دیوار را با استفاده از فضاهای خالی بین دیوار خاتم به ارائه امنیت برای اشیاء با ارزش در حالی که محافظ ایمن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

سفس دیوار را با استفاده از فضاهای خالی بین دیوار خاتم به ارائه امنیت برای اشیاء با ارزش در حالی که محافظ ایمن از چشم کنجکاو پشت یک نقاشی و یا دیوار آویزان.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Wall Safe Options

عکس: depositphotos.com

اگر شما در حفظ و ارزشمند طلا و جواهر اسناد و مدارک یا بی بها ترکه در خانه و نه در یک صندوق امانات آنها را امن تر می شود اگر آنها در حال پنهان در دیوار امن که جمع پنهانی در پشت یک آینه و یا نقاشی از آنها را در یک جعبه طلا و جواهر در بالای کمد. دیوار قالبهای مناسب احتیاج بین دیوار خاتم به طوری که آنها را محدود و عرض و عمق است, اما مقدار زیادی از فضا است که در آن برای پر کردن اشیاء با ارزش.

هر چند زیر سفس اندازه گیری بیش از 13-1/2 اینچ گسترده اندازه گیری ها نشان می دهد تنها در خارج فلنج—همه آنها می تواند متناسب با استاندارد بین 16 اینچ در مرکز فریم که به معنی خارج از امن جعبه بخشی از امن همیشه خواهد بود 13-1/2 اینچ گسترده. اگر شما به دنبال به امن اموال باارزش در خانه خود را بررسی کنید توصیه های ما برای بهترین دیوار امن گزینه های.

ما تراکم بالا

The Best Wall Safe Option: BUYaSafe Electronic Wall Safe

عکس: amazon.com

بهترین کلی: BUYaSafe مقاوم در برابر آتش, الکترونیکی, امن دیوار

ذخیره کردن پول و یا دیگر اشیاء با ارزش در BUYaSafe مقاوم در برابر آتش, الکترونیکی, امن دیوار که طراحی شده برای نصب در دیوار با دو-توسط-هشت خاتم (این ها سفارشی ساخته شده اندازه دیوار). این BUYaSafe همراه با predrilled سوراخ برای درها امن به دیوار خاتم و ویژگی های آن نازک فلنج همراه جلو محیط امن که طراحی شده برای مناسب خیط و پیت کردن در برابر تیغه برای یک به پایان رسید. برنامه راز عددی کد به صفحه کلید الکترونیکی, اما اگر آن را فراموش کردید نگران نباشید—امن همراه با یک مکانیک نادیده گرفتن کلید. این مقاوم در برابر آتش ایمن از فولاد ساخته شده است ویژگی های دو سنگین قفل پیچ و مهره و دو قفسه های قابل تنظیم و اقدامات 13-5/8-اینچ گسترده 20-3/4 اینچ و 8 اینچ عمیق.

The Best Wall Safe Option: Paragon Electronic Wall Safe

عکس: amazon.com

نفر دوم: Paragon Lock & Safe, تخت, الکترونیکی, امن دیوار

Paragon Lock & Safe, تخت, الکترونیکی, امن دیوار recesses بین استاندارد دیوار خاتم و دروغ خیط و پیت کردن در برابر سطح دیوار بنابراین شما می توانید آن را با پوشش یک نقاشی یا آینه. ساخته شده از فولاد سخت به دیوار امن پیچ و مهره ایمن به خاتم و ویژگی های قابل برنامه ریزی الکترونیکی صفحه کلید است که می تواند یک ترکیب بین سه و هشت رقم ، در صورتی که شما را فراموش کرده ام کد شما می توانید باز کردن امن با شامل کلید کارشناسی ارشد. دو جراحی سنگین پیچ و مهره قفل درب در محل و امن دارای دو قفسه های قابل تنظیم برای stashing انواع اسناد و مدارک و اشیاء با ارزش. Paragon امن اقدامات 22 اینچ بالا, 16 اینچ و 4 اینچ عمیق.

The Best Wall Safe Option: Viking Biometric Fingerprint Wall Safe

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: Viking امنیتی امن بیومتریک اثر انگشت دیوار امن

بدون نیاز به یاد داشته باشید یک ترکیب و یا که در آن شما stashed یک کلید با وایکینگ امنیتی امن بیومتریک اثر انگشت دیوار امن است. سنسور نوری در امن می تواند اسکن و ذخیره تا 32 مختلف اثر انگشت بنابراین هر کسی که در خانواده می توانید آن را باز کنید اگر نیاز بود. هنگامی که شما اسکن اثر انگشت به امن فقط موقعیت همان انگشت بر روی سنسور نوری و قفل باز خواهد شد. شما همچنین می توانید برنامه پشتیبان گیری عددی ترکیبی در صورت دلخواه. این جراحی بدن امن پیچ و مهره مجاور دیوار خاتم و لیزر-برش سطح فلنج متناسب محکم در برابر تیغه به نگه داشتن هر کسی از کنجکاو امن و دور. دو موتوری قفل پیچ و مهره ایمن درب در هنگام بسته و در داخل دارای سه قفسه های قابل تنظیم و ساخته شده است در نور چراغ برای مشاهده آسان. خارج از امن اقدامات 19 اینچ و 14 اینچ گسترده است و آن 4 اینچ عمیق.

The Best Wall Safe Option: First Watch Wall Safe

عکس: amazon.com

ارزش انتخاب کنید: برای اولین بار سازمان دیده بان امن دیوار

با اولین سازمان دیده بان فولاد دیوار امن, شما می توانید امن اشیاء با ارزش خود را در پشت یک نقاشی و یا حتی در یک گنجه را پشت دیوار بدون صرف مقدار زیادی از پول. اولین دیده بان امن ساخته شده است از سنگین جراحی و آن پیچ و مهره و ایمن به مجاور خاتم در دو-با-چهار میخ دیوار. آن می آید با یک کوک ساده قفل و امنیت بالا لوله سیستم قفل. امن است 11.75 اینچ بالا 4 اینچ و اقدامات 17.12 اینچ گسترده.

The Best Wall Safe Option: V-Line Closet Vault Wall Safe

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: V-خط گنجه خرک دوم تفنگ امن و در دیوار کابینه

امن خود را شکار تفنگ یا تفنگ با خیال راحت به دور از چشم کنجکاو در V-خط گنجه خرک دوم تفنگ امن و در دیوار کابینه. V-خط متناسب در داخل دیوار و پیچ و مهره و ایمن به مجاورت دو-با-چهار خاتم, اما بر خلاف دیگر دیوار سفس V-خط طراحی شده است برای مخفی کردن در پشت یک دیوار آویزان. به جای آن سطح از کابینه بیرون بیاید و در حدود 2 اینچ به بیرون از دیوار پس از آن قابل مشاهده خواهد بود در اتاق. V-خط امن ساخته شده است از 14 سنج, فولاد, ویژگی های یک 3-نقطه قفل کردن پیچ و مهره های سیستم و می آید با یک مکانیکی با فشار دکمه قفل و یک برنامه ریزی ترکیبی. تفنگ اقدامات امن 50 اینچ بالا 18 اینچ گسترده و 5-3/4 اینچ عمیق و فضای داخلی جادار به اندازه کافی به با خیال راحت یک یا دو اسلحه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب