4 ابزار مهم برای تشخیص نشت گاز

4 ابزار مهم برای تشخیص نشت گاز - باب ویلا مالکان و حرفه ای به طور یکسان می توانند از این مجموعه ای از ابزار اس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399
4 ابزار مهم برای تشخیص نشت گاز - باب ویلا

مالکان و حرفه ای به طور یکسان می توانند از این مجموعه ای از ابزار است که کمک به تعیین منبع نشت گاز را در خانه.

How to Detect a Gas Leak

عکس: istockphoto.com

برای یک لحظه متوقف و در نظر گرفتن تعداد لوازم در خانه است که اجرا بر روی گاز. این روزها بسیاری از اجاق و کوره و آبگرمکن کار هموار و با خیال راحت در پروپان یا گاز طبیعی است. اما احتمال نشت گاز وجود دارد به عنوان یک پتانسیل خطر برای سلامتی انسان و خطر آتش سوزی به اموال. هنگامی که گاز طبیعی و پروپان و سوزاندن آنها منتشر می کنند اضافی گازهای سمی است که می تواند خطرات بهداشتی اگر به بیرون درز به خانه خود را.

صاحبخانه معمولا دستور داد به گزارش مشکوک به نشت بلافاصله و ترک درمان به حرفه ای که آموزش دیده برای پیدا کردن منبع از نشت و تعمیر آن. تشخیص نشت به درستی و با خیال راحت شروع می شود و با ابزار مناسب بنابراین ما به دنبال مشاوره از Krystal Remington یک محصول و پشتیبانی فنی به صورت آنلاین لوله کشی خرده فروش SupplyHouse.com. در ادامه به یاد بگیرند که چگونه به تشخیص نشت گاز و محافظت از خانه خود را و عزیزان از آسیب تنها با تعداد انگشت شماری از نرم افزار-دارای ابزار.

اول ایمنی.

استنشاق گاز می تواند باعث علائم و نشانه های فیزیکی از جمله سردرد و تهوع و درد قفسه سینه اما بزرگترین خطر از داخل گاز طبیعی یا پروپان نشت انفجار و آتش. "گاز کاملا بی بو" Remington می گوید: "به عنوان یک احتیاط ایمنی مرکاپتان های حاوی گوگرد ترکیب اضافه شده است به طوری که بوی تشخیص داده می شود اگر نشت وجود دارد." به همین دلیل گاز طبیعی و پروپان استفاده می شود در خانه خود را مانند بوی تخم مرغ فاسد.

صاحب خانه که گرفتن بوی گوگرد یا تخم مرغ فاسد باید خانه را ترک کرده و بلافاصله پس از خارج تماس هر دو سازمان آتش نشانی و شرکت ابزار است. این متخصصان به بررسی خانه برای نشت و تعیین زمانی که آن را بی خطر را مجددا.

How to Detect a Gas Leak with Nu-Calgon Fluorescent Gas Leak Detector

عکس: supplyhouse.com

با دقت اشاره کردن گاز دستگاه نشت با یک اسپری.

از آنجا که گاز طبیعی و پروپان نشت بسیار خطرناک تنها حرفه ای آموزش دیده است که کار با ابزار شرکت باید تلاش به دقت اشاره کردن محل خود. برای این حرفه در تعیین که در آن نشت از آینده است "به راحتی می توان با تشخیص حلال" Remington می گوید. Nu-Calgon فلورسنت آشکارساز نشت گاز (در دسترس از SupplyHouse) کار بر روی یک اصل ساده است: هنگامی که رنگ روشن مایع اسپری در یک لوله و یا اتصالات که نشت حباب بلافاصله ظاهر می شود. با تشخیص مایع حتی کوچک نشت ساده هستند با دقت اشاره کردن.

How to Detect a Gas Leak with a Kidde Carbon Monoxide Alarm

عکس: supplyhouse.com

راه اندازی یک آشکارساز مونوکسید کربن به مانیتور برای قاتل خاموش.

هنگامی که نفت و چوب و گاز و انواع دیگر سوخت آنها ایجاد مونوکسید کربن (CO) یک گاز بسیار سمی است که نامرئی است و بی بو است. همه گاز لوازم خانگی مانند اجاق گاز و کوره های, باید بادی به منظور با خیال راحت حذف شرکت از خانه است. اگر یک دودکش و یا دریچه مسدود می شود شرکت می تواند در داخل خانه و در سکوت سم ساکنان ترک آنها احساس ضعیف و خواب آلود و حالت تهوع. استنشاق آن می تواند در نهایت منجر به مرگ پس از "یک آشکارساز CO حیاتی است برای اجازه دادن به صاحب خانه می دانم که اگر هر گونه گاز CO در حال حاضر" Remington می گوید. او توصیه می کند همه مالکان برای نصب یک آشکارساز CO مانند Kidde زنگ مونواکسید کربن (در دسترس از SupplyHouse) در هر منطقه خواب و در هر سطح از خانه است. آشکارسازهای را منتشر می کنند یک زنگ با صدای بلند در اولین نشانه از شرکت گاز, هشدار ساکنان به خارج از خانه دریافت کنید.

How to Detect a Gas Leak with Informant 2 Refrigerant Combustible Gas Leak Detector

عکس: supplyhouse.com

قرار دادن گاز مبرد نشت.

گازهای مبرد مانند فرئون هستند که در بسیاری از لوازم خانگی از جمله کولرهای آبی, سیستم های تهویه مطبوع و فریزر. زمانی که یکی از این وسایل خنک کننده متوقف می شود وجود دارد یک فرصت است که مبرد می تواند نشت. "همه اقدامات باید انجام شود برای جلوگیری از تماس مستقیم و یا استنشاق از فر گاز, آن را به عنوان سمی به بدن می تواند منجر به جدی سلامت علائم" Remington هشدار می دهد.

بسیاری از ایالت ها ممنوع nonprofessionals از کار به طور مستقیم با مبرد—مثلا تخلیه گاز از یک دستگاه و یا اضافه کردن اضافی گاز—اما حتی صاحب خانه می تواند بهره مندی از توانایی تشخیص یک مبرد نشت. یک آشکارساز مانند خبرچین 2 مبرد و احتراق آشکارساز نشت گاز (در دسترس از SupplyHouse) هشدار مالکان به حضور هوابرد گاز مبرد به طوری که آنها می توانید ترک فوری منطقه و یک لوله کش تماس بگیرید. این نوع از آشکارساز نیز یک مزیت برای لوله کش و کمک به آنها را به سرعت تشخیص یک مبرد نشت گاز به طوری که آنها می تواند تعمیرات را.

How to Detect a Gas Leak with a UEi Combustible Gas Leak Detector

عکس: supplyhouse.com

نظارت بر کارگاه خود را برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض گازهای سمی.

نه همه گازهای سمی نشت از وسایل منافذ و لوله های. برخی از آنها معرفی شده به هوا را از طریق محصولات است که معمولا مورد استفاده در کارگاه های صنعتی و تنظیمات. محصولات مانند استون (که در رنگ کن) و لاک نازک تر (استفاده شده است که برای نازک شدن با لاک جلا دادن و تمیز کردن دور تار) منتشر می کنند می تواند گازهای خطرناک. بسیاری از این مواد شیمیایی تماس برای تهویه کافی در استفاده از, اما این همیشه امکان پذیر نیست برای باز کردن یک پنجره به خصوص در آب و هوای نامساعد. "اگر کار شما نیاز به قرار گرفتن در معرض بالقوه مواد شیمیایی سمی و گازهای داشتن یک ردیاب شخصی با شما می تواند کمک به نگه داشتن شما را از خطر" Remington می گوید.

همه در اطراف آشکارساز مانند UEi آزمون دستگاه آشکارساز گاز قابل احتراق (در دسترس از SupplyHouse) را تشخیص و شناسایی طیف گسترده ای از گازهای سمی و هشدار به شما بنابراین شما می توانید بهبود تهویه و یا ترک محل. کسانی که در خانه زندگی می کنند با متصل گاراژ—یا که اتاق خواب واقع بیش از یک گاراژ را در خصوص بهره مندی از این نوع آشکارساز. صاحب خانه که با استفاده از گاراژ چوب اتمام تعمیر و نگهداری خودرو و یا پروژه های دیگر است که شامل استفاده از مواد شیمیایی سمی را پیدا خواهد کرد این نوع از آشکارساز که می تواند حس بسیاری از انواع گازهای ارزشمند برای تعیین اینکه آیا کسانی که گازهای در حال نشت به صفحه اصلی.

این محتوا با تبلیغات پرداخت می شود ایجاد شده در همکاری با SupplyHouse. آن حقایق و نظرات کسانی که از BobVila.com.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب