نیروی دریایی ایالات متحده مسائل دستورالعمل جدید پس از نزدیک به ایران برخورد

دبی, امارات متحده عربی — نیروی دریایی ایالات متحده هشدار داده سهشنبه آن را "قانونی اقدامات دفاعی" در برابر عر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 اردیبهشت 1399

دبی, امارات متحده عربی — نیروی دریایی ایالات متحده هشدار داده سهشنبه آن را "قانونی اقدامات دفاعی" در برابر عروق در خاورمیانه است که در 100 متر (متری) از کشتی های جنگی خود را ارائه دستورالعمل های خاص پس از آخرین برخورد نزدیک با عروق ایران در خلیج فارس.

اقدامات دفاعی را به طور معمول شامل تبدیل یک کشتی دور از نزدیک شدن کشتی صدایی آن شاخ تیراندازی کردن عود و در نهایت شلیک هشدار دهنده عکس به زور از کشتی دور. اما ارائه یک فاصله خاص است جدید برای نیروی دریایی.

جزئیات بعدی: گروه تهدید به شکایت و بیش از نازی نمادهای ملی جانبازان گورستان

"کشتی های ما در حال انجام عملیات معمول در آب های بین المللی هر کجا که قوانین بین المللی اجازه می دهد و نه به دنبال جنگ می بردند". ربکا Rebarich یک بحرین بر اساس سخنگوی ناوگان 5. "با این حال ما فرمانده افسران حفظ حق دفاع از خود اگر لازم تلقی می شود."

در حالی که 100 متر به نظر می رسد دور آن را فوق العاده برای بزرگ و کشتی های جنگی که مشکل در تبدیل سرعت مانند هواپیما حامل.

نیروی دریایی ایالات متحده تا سال تجربه با نیروهای ایرانی گرفتن که یعنی سخت-خط شبه نظامی پاسداران. خود را مسلح قایق های تندرو به طور معمول برش در سراسر مسیر خود هنگامی که رفتن را از طریق تنگه هرمز باریک دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از تمام روغن عبور می کند.

درگیری بین ایران و آمریکا تا کنون از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از آمریکا از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهان در سال 2018 است. در تابستان گذشته شاهد یک سری از افزایش حملات هدف قرار دادن نفتکش ها و سایت های دیگر در اطراف خلیج فارس. آن را به یک اوج در ماه ژانویه با حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد که به کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی ایرانی و موشک های بالستیک اعتصاب نیروهای آمریکایی در عراق در اقدامی تلافی جویانه.

کسانی که تنش شده بود و انتظار می رود پس از دولت ايران غلبه اولیه هرج و مرج است که پاسخ آن را فرا گرفته به این بیماری همه گیر کوروناویروس. در ماه آوریل ایالات متحده با متهم کردن ایران از انجام "خطرناک و اذیت و آزار" مانور در نزدیکی های جنگی آمریکا در شمال خلیج فارس. ایران نیز بوده است مشکوک به طور خلاصه تصرف یک دلار هنگ کنگ-پرچم تانکر نفت فقط قبل از آن.

در مارس تهمت هشدار داد در توییتر: "من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا."

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان GAMBRELL از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: رئیس جمهور تهمت سفارشات نیروی دریایی به قتل ایرانی, قایق است که آزار و اذیت ما و عروق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب