حمایت از تجمع برگزار شده برای نیروی هوایی کهنه بود که حمله در حالی که برگزاری تهمت نشانه

رودخانه سقوط -- ده ها تن از حامیان 82 ساله چارلی چیس بیرون آمد بعد از ظهر شنبه در چرخشی خاموش شمالی خیابان اص

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 خرداد 1399

رودخانه سقوط -- ده ها تن از حامیان 82 ساله چارلی چیس بیرون آمد بعد از ظهر شنبه در چرخشی خاموش شمالی خیابان اصلی سایت که در آن نظامی کهنه بود که گفته میشد توسط 27 ساله روز چهارشنبه به عنوان او برگزار شد یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ثبت نام.

اکثریت جمعیت زیادی برگزار شد مغلوب ساختن پیشی جستن علائم و بسیاری نشان داد که اعتراض خود را از حمله به یک مرد مسن.

پاتریشیا Saint Aubin, یک نماینده برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به ملاقات تعقیب 10 سال پیش از طریق فعالیت خود را با ماساچوست حزب جمهوری خواه.

"او فقط از شیرین ترین مهربانترین مرد و او را به ایستادگی کردن در اینجا و ایستادن برای رئیس جمهور تهمت با یک ثبت نام و حمله بود بدتر زمانی که او را در اینجا توسط خود و یا [با] یک یا دو نفر از دوستان فقط galled من" گفت: Saint Aubin. "جسارت به آمار یک کهنه سرباز نیروی هوایی کهنه سرباز حرفه ای و کهنه کار است که صرف زندگی خود را برای مبارزه با ما به طوری که ما می تواند ایستادگی کردن در اینجا و انجام این نوع از همه چیز را بدتر می آیند و صدمه دیده است دوست خوب من."

Saint Aubin گفت: تعقیب است از انجام آنچه که او معتقد است که خود وظیفه مدنی برای حمایت از رئیس جمهور و گفت که او بیان کرده است که چگونه ضعف او این است که با حمایت او پس از دریافت این حمله را به اتهام.

Assonet ساکن استیو توماس برگزاری یک پرچم آمریکا گفت که او آمد به این تجمع به "100 درصد حمایت از چارلی."

"من دیده ام بسیاری از چارلی بار طی شش تا نه ماه یا ایستاده با یک پرچم آمریکا و یا یک تهمت ثبت نام به آرامی تکان دادن به مردم به عنوان درایو توسط بوق می زدند و او همیشه لبخند بر روی صورت خود را و من در اینجا به حمایت از او" توماس گفت.

دکتر دیوید Steinhof محلی دندانپزشک و سابق دولت جمهوری نماینده نامزد گفت که زمانی که او شنیده ام در مورد حمله به تعقیب او به نام دوستانی که متعهد به نشان دادن به حمایت از تجمع.

"ما اینجا هستیم برای چارلی چیس که نیاز به می دانم که ما را با او و هیچ کس نباید از ترس برگزاری یک نشانه برای آنها تا کنون از آن است. هیچ کس باید در ترس به ضرب و شتم تا به سادگی برای برگزاری یک نشانه است. خدا به شما برکت دهد چارلی گفت:" Steinhof.

استیو میلر جدید بدفورد برگزار خواندن نشانه "ننگین برای حمله به سالمندان گفت:" او بیش از حد در این تجمع برای حمایت از چارلی چیس.

"من خشم بود به شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است به او را تنها درست نیست. من یک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامی خوبی و آن را فقط خوب به اینجا حمایت از چارلی میلر گفت:".

Aidan Courtright, 27, از, پاییز, رودخانه مواجه است به اتهام ارتکاب حقوق مدنی تخلف با آسیب; حمله و باتری در یک فرد بیش از 60 سال; خرابکاری در اموال و حمله و باتری با یک سلاح خطرناک در یک فرد بیش از 60 سال است.

او را متهم به توقف وسیله نقلیه خود را به عنوان تعقیب برگزار شد مغلوب ساختن پیشی جستن, نشانه های دوار هل دادن به زمین یک آزار او سپس پاره کمپین ثبت نام.

یک درخواست از گناه نیست وارد شد از طرف او در طول یک تفهیم اتهام روز چهارشنبه در دادگاه منطقه و او برگزار شد تا یک خطرناکبودن شنوایی که در آن یک قاضی را تکذیب کرد Bristol County District وکیل درخواست او را بدون وثیقه.

Courtright که هیچ سابقه کیفری منتشر شد با شرایطی که او نمی باید در تماس با تعقیب و یا شاهدان به اتهام حمله. او همچنین دستور داد به شرکت در هر گونه آنلاین فعالیت های سیاسی ،

تعقیب شناسایی شد و در یک مصاحبه تلویزیونی.

داستان جلب توجه مغلوب ساختن پیشی جستن را Donald Trump Jr., که تماس تعقیب از طریق Howie Carr نشان می دهد در WRKO-AM و ارائه حمایت و تشکر.

این تجمع بود , یک محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان "و MAGA فعال" که از رادیو نمایش پخش از Nashua, New Hampshire.

این مقاله نوشته شده توسط Jo C. گود از هرالد اخبار, پاییز, رودخانه, جرم است. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 هرالد اخبار, پاییز, رودخانه, جرم.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن