IKEA محصول به فروش می رساند که هر 5 ثانیه

در زمانی که شما خواندن این جمله, IKEA احتمالا به فروش می رسد یکی دیگر از این به کسی و جایی در جهان است. و در آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 تیر 1399

در زمانی که شما خواندن این جمله, IKEA احتمالا به فروش می رسد یکی دیگر از این به کسی و جایی در جهان است. و در آن زمان شما را خوانده ام, این, یکی, آنها احتمالا به فروش می رسد دیگر.

نه خود را هوشمندانه لامپ با ساخته شده است در بلندگو و یا خود را جای تعجب شگفت آور, شامی کباب (هر چند احتمالا کسانی که بیش از حد). این بیلی قفسه کتاب یک IKEA طراحی کلاسیک. با قفسه های قابل تنظیم و توانایی پشته (هنگامی که به درستی و با خیال راحت لنگر به دیوار) مختلف قفسه در بیلی مجموعه تبدیل شده اند باید کالاهای اساسی, پرواز کردن آن فوق العاده بالا قفسه های IKEA از اولین نسخه راه اندازی شد و در سال 1979.

اما دلیل واقعی برای این حقیر قفسه کتاب مجموعه فرقه های زیر توانایی خود را به سفارشی هک و DIYed به چیزی غیر قابل تشخیص: شیک مستقل کابینه معرفی کردن قفسه های کنار شومینه یا لوکس-به دنبال سفارشی ساخته شده-ins برای کسری از هزینه واقعی ساخته شده است-ins.

باور نمی کنم که این ساده قفسه می تواند هر چیزی را انجام دهید? فقط یک نگاهی به این 11 من نمی توانند-باور-آن-IKEA تحولات.

کسانی هستند که گران custom built-in ؟ نوچ این Billys هوشمندانه مبدل. زیبا ظروف سرباز یا مسافر ساخته شده است یک دیوار خود را بطور دنج قرار گرفتن کتابخانه با آیکیا قفسه کمرنگ لبه های آن را با قالب گیری و یک بیت از چوب و رنگ آمیزی آن همه همان seafoam رنگ به عنوان بقیه از اتاق به صورت کاملا ساخته شده و در نگاه ما هرگز حدس می زنم که در واقع هفت بیلی واحد کنار هم قرار دادن.

این یک برنده برای جذابیت: با دو سفارشی caned درب و ظریف از رنگ کت خانه از هکس' بیلی می شود یک طرف شیک کابینه است که باعث می شود بیانیه ای در حق خود است.

به نظر می رسد بیلی ساخته شده بود برای بی دست و پا خالی گوشه کنار شومینه. هک کردن یک زن و شوهر از built-ins با قفسه و برخی از اصلاح—به عنوان وبلاگ نویس محل سلیقه من را در اینجا -- این است که بسیار کمتر گران تر از ساختمان واقعی ساخته شده است-ins.

از فروشگاه ما

به عنوان عهد به بیلی محبوبیت در جهان بیش از این هک می آید از کریستینا Steinmetz, آلمانی-متولد کانادا بر اساس معمار/وبلاگ نویس پشت Ich طراح که نصب یک دیوار از بیلی قفسه با درب کشویی ساخته شده از رشته گرا هیئت مدیره برای خوب به دنبال کاغذ بازی سازی.

ما به بخش مورد علاقه های عاشقانه built-ins که طراح ملانی Lissack هک در خود نشسته ، جذاب چراغ های پایین این مرکز (پس از نزدیک توسط crackled-طلا wallpapered داخلی).

آیا فکر می کنید این پاک صف در اطراف کتابخانه است که در واقع Billys پوشش دیوار ؟ آن را درست و خال خال در Instagram خوراک Kristina Budchanin.

اثبات این که بیلی built-ins می توانید نگاه فوق العاده مدرن: خانه به فضای داخلی خانه ساخته شده است یک دیوار لخت جدید در ساخت خانه و چاک دار در تلویزیون کم شومینه و مسایل مربوط به آثار نقاشی سیاه و سفید برای یک اتاق نشیمن گرم و نرم.

بالا: این قابل توجه دیواری قفسه واحد توسط مالکوم Begg این وبلاگ نویس در پشت طراحی شصت و نه شناور خارج از طبقه "ایجاد توهم در فضا" را به عنوان او می نویسد. و بله, آن را بیلی دوباره: چهار کتابخانه در بالای چهار کشو با cornicing در بالا به آن را خاموش.

ما واقعا دوست دارم سادگی از این قفسه های صفحه نمایش توسط زنده با صدای بلند. با سه بیلی کتابخانه با هم نصب و همان رنگ به عنوان در و دیوار این یک راه آسان برای ایجاد قفسه ها نگاه کمی سفارشی بدون پاره شدن از هم جدا کل اتاق.

با استفاده از این ساخته شده است در بیلی قفسه کتابخانه هک—ساخته شده از Billys در اندازه های متفاوت—اجرا شده توسط بلاگر جنوب تجدید حیات به عنوان الهام بخش برای ایجاد یک کاربر پسند و زیبا ،

عکس از خانه ای, در خانه,

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم این شناور (!) mudroom سازی هک مدرن-سبک—کامل با جعبه های چوبی بافته شده سبد و جعبه چرم می کشد از طریق وبلاگ نویس, خانه, در خانه.

آنچه را مورد علاقه خود را در IKEA محصول تا کنون است ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن