Apex افسانه ها فصل 5: لعبا آندراده بعدی قهرمان آمدن به عرصه

فصل 4: جذب تنها یک زن و شوهر از هفته دور از بسته شدن درهای خود را در راس افسانه هموار کردن راه برای یک به روز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

فصل 4: جذب تنها یک زن و شوهر از هفته دور از بسته شدن درهای خود را در راس افسانه هموار کردن راه برای یک به روز رسانی عمده است که در حال حاضر شروع به اذیت کردن بازیکنان با آنچه که دقیقا آن را شامل خواهد شد از جمله جزئیات بیشتر در مورد قهرمان جدید بده و بیشتر.

بررسی مورد اعتماد وارد شده است همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Apex افسانه: فصل 5 از جمله آخرین اخبار, شایعات, تاریخ انتشار, قهرمانان, پوست, و بیشتر.

مرتبط: هنگامی که بعد از بخار فروش ؟

Apex Legends

Apex افسانه: فصل 5 news – آخرین چیست?

Respawn Entertainment نشان داده است بعد قهرمان آینده به اوج Legends – Loba آندراده. از دست داشتن پدر و مادر او به Revenant در فصل 4: جذب تریلر لعبا رشد کرده بود و استادانه دزد و یک رقیب شایسته در این عرصه است. توجه به روابط موجود قهرمانان او باید ارزشمند علاوه بر این به فهرست یک بار در فصل 5 می رسد.

Apex افسانه: فصل 5 تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

فصل 5 وارد خواهد شد در آوریل 12th پس از یک تاخیر کوتاه و را با یک جنگ جدید پاس پوسته و یک مکانیک جدید شناخته شده به عنوان 'بده' که به نظر می رسد متفاوت در مقایسه با زمانی که به چالش های روزانه ما استفاده می شود برای گام گذاشتن در. شاید آنها خواهد بود خاص به برخی قهرمانان و در نتیجه متمایز پاداش.

مرتبط با: آینده بازی PS4

Apex Legends

Apex Legends فصل 5 قهرمان – Respawn تایید جدید افسانه

پس از یک مقدار کافی از اذیت کردن Respawn Entertainment تایید کرده است قهرمان جدید ساخت راه خود را به Apex افسانه در فصل 5 و eagle-eyed طرفداران ممکن است آنها را تشخیص. لعبا آندراده یک زن جوان که شد یتیم در طول فصل 4, راه اندازی, تریلر, پدر و مادر او کشته شده در دست Revanant. بنابراین او ممکن است یک استخوان یا دو را انتخاب کنید با این قاتل مرموز.

پس غم انگیز تربیت لعبا رشد کرده است به یک استادی دزد قادر به شکستن را به برخی از جهان امن ترین امکانات. قصد گرفتن انتقام از کسانی که ستم او باید اضافه کنید بسیار جالب پویا به فهرست موجود.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب