بهترین وفل سازندگان برای آشپزخانه

بهترین وفل سازندگان برای آشپزخانه - باب ویلا لذت بردن از ترد, کرکی, رستوران, با کیفیت وافل بدون خروج از آشپزخا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 خرداد 1399
بهترین وفل سازندگان برای آشپزخانه - باب ویلا

لذت بردن از ترد, کرکی, رستوران, با کیفیت وافل بدون خروج از آشپزخانه شما.

The Best Waffle Maker OptionsThe Best Waffle Maker Options

عکس: depositphotos.com

وافل فوق العاده صبحانه یا میان وعده در بخشی به دلیل آنها می توانند یا شیرین یا مرزه—این همه بستگی دارد چگونه شما آنها را. البته اگر شما با استفاده از یک ومزه دسته ای از خمیر شما همچنین می توانید لذت بردن از وافل فقط به عنوان آنها هستند. وجود دارد به سادگی هیچ جایگزینی برای, بو, طعم و بافت وافل تازه ساخته شده در صفحه اصلی. اگر شما در بازار برای یک وفل ساز شما می تواند به جلو نگاه به جایی که ترد در خارج و کرکی در داخل آماده بود خفه شده با کره و شربت یا میوه و کرم.

وفل آهن نسبتا ساده لوازم خانگی کوچک اما شما باید وزن چند ملاحظات قبل از خرید. برای یک, فکر می کنم در مورد نوع وفل شما می خواهم بیشتر شبیه به: وافل بلژیکی را عمیق تر شبکه و می تواند به عنوان بلند به عنوان 2 اینچ بالا در حالی که سنتی ویفر نازک تر و کمی بیشتر و واضح. به طور معمول, وفل سازندگان یا تولید یک نوع و یا دیگر.

همچنین در نظر گرفتن ظرفیت: خانواده بزرگ ممکن است مایل به سرمایه گذاری در آهن است که می تواند تولید چهار وافل در یک زمان در حالی که تنها خانواده ها ممکن است تنها نیاز به یک فرد وفل ساز.

در نهایت فکر می کنم در مورد چگونه شما خود را وفل ساز: آیا شما ارزش صفحات متحرک که بی خطر برای تمیز کردن در ماشین ظرفشویی حرارت و کنترل براونینگ برای رسیدن به نرمتر یا crisper وافل و تایمر و چراغ نشانگر به شما کمک کند چند کاره هستند.

ما تراکم بالا

این که آیا شما در حال ساخت یک صبحانه سریع برای خودتان و یا شام برای یک خانواده بزرگتر وجود دارد بسیاری از گزینه های. در اینجا ما بالا مورد علاقه میدارد!

The Best Waffle Maker Option: Presto Ceramic FlipSide Belgian Waffle Maker Flip

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Presto سرامیک FlipSide با بلژیک ساز تلنگر

با ضربات تند و سرامیک FlipSide با بلژیک ساز تلنگر ایجاد حرفه ای به سبک 7-اینچ قطر وافل بلژیکی با هیچ ظروف سرباز یا مسافر و بدون سر و صدا. وافل ایجاد شده در چهار آسان برای برش بخش ساخت و آنها را برای به اشتراک گذاری و یا تقسیم برای ذخیره سازی آسان و خوردن بعد از آن.

وفل ساز های دوار طراحی را تضمین می کند به خوبی شکل گرفته وافل. این خمیر را به طور مساوی توزیع شده در سراسر صفحات, ساخت وافل سبک تر fluffier و کمتر احتمال دارد به چوب. خار فولاد ضد زنگ خارجی, در ضمن به وفل ساز یک نگاه کلاسیک. صفحه نمایش آسان به خواندن و کامل است با یک تایمر شمارش معکوس است. فقط توجه داشته باشید که تایمر با استفاده از یک باتری که نیاز به جایگزینی از زمان به زمان.

The Best Waffle Maker Option: Cuisinart Round Classic Waffle Iron

عکس: amazon.com

کلاسیک انتخاب کنید: Cuisinart کلاسیک دور وفل ساز

در نظر Cuisinart کلاسیک دور وفل ساز اگر شما ترجیح می دهید یک تملق گفتن crisper سنتی وفل. با آن 5-تنظیم کنترل قهوه این آهن اجازه خواهد داد که شما را به سفارشی کردن قهوه و ضخامت بیرونی و یک شاخص نور به شما اجازه می دانم زمانی که وفل خود را آماده است. وفل را به چهار دسته تقسیم آسان-به-قطع چهارم. این آهن نمی چرخد: این سنتی است واحد بنابراین شما پور در خمیر درب ظرف را ببندید و صبر کنید برای وفل خود را به آماده شود. درب است که وزن آن را جلوگیری از بلند کردن اجسام به عنوان وفل افزایش می یابد و چفت به راحتی برای ذخیره سازی. نچسب صفحات پخت را پاکسازی ساده است.

The Best Waffle Maker Option: T-fal EZ Clean Nonstick Sandwich and Waffle Maker

عکس: amazon.com

متنوع ترین: T-fal EZ Clean نچسب ساندویچ وفل ساز

T-fal EZ Clean نچسب ساندویچ وفل ساز همراه با تعویض وفل و ساندویچ صفحات. شما می توانید تولید دو مربع شکل وافل بلژیکی با یک مجموعه ای از صفحات و یا دو فرد جیب ساندویچ با پر کردن از انتخاب شما–ترکیب تنها توسط تصورات خود را محدود و متناسب با آنچه بین دو برش نان است. ترکیب وفل و ساندویچ ساز همراه با نچسب صفحات که ماشین ظرفشویی امن برای راحتی اضافه شده. این ساز ندارد دما و یا زمان کنترل بنابراین شما باید برای انجام برخی از آزمون و خطا کار را به زمان برای پیدا کردن است که بهترین کار برای تنظیمات خود را.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن