حل شد! آن را غیر قانونی برای جمع آوری آب باران?

آن را غیر قانونی برای جمع آوری آب باران? حل شد! - باب ویلا بسیاری از کشورها محدودیت در جمع آوری آب باران در ح

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 تیر 1399
آن را غیر قانونی برای جمع آوری آب باران? حل شد! - باب ویلا

بسیاری از کشورها محدودیت در جمع آوری آب باران در حالی که دیگران ارائه مشوق برای انجام این کار است. این دولت توسط دولت راهنمای کمک خواهد کرد که شما را در درک قوانین جمع آوری آب باران .

Solved! Is it Illegal to Collect Rainwater?

عکس: depositphotos.com

س: ما فقط خریداری شده و ما برای اولین بار به خانه نقل مکان کرد و روشن در سراسر کشور است. آن را خشک کردن در اینجا و من دوست دارم به جمع آوری آب باران برای استفاده از باغ من است اما من نگرانم: آن را غیر قانونی برای جمع آوری آب باران?

یک: جلال به شما در خانه جدید خود را—و برای امیدوار به عمل حفاظت از محیط زیست با جمع آوری و استفاده مجدد از آب باران. آب, است, بعد از همه, یک منبع با ارزش پس چرا زباله چه می آید ریختن از آسمان به صورت رایگان? در حالی که جمع آوری آب باران قانونی در هر کشور در کشور بسیاری از ایالت ها و شهرداری ها را محدودیت در عمل است. کشورهای دیگر—به خصوص کسانی که از غرب با آب و هوای خشک—تشویق جمع آوری آب باران همچنین به عنوان شناخته شده به نام جمع آوری آب باران به دلیل آن را برطرف بار در محلی سیستم های آب. دولت خود را حتی ممکن است ارائه مشوق هایی برای جمع آوری آب باران!

مرتبط: بله, شما می توانید استفاده مجدد از آب در خانه—در اینجا چگونه

جمع آوری آب باران مقررات به طور کلی به دنبال کنترل مقدار آب است که می تواند جمع آوری شده از روش های جمع آوری و استفاده از آب است. خط پایین است ؟ بررسی با مقامات محلی خود را برای تعیین اگر هر گونه محدودیت در محل هستند پس اگر شما موفق به پیروی از قوانین شما ممکن است از عواقب چنین به عنوان جریمه و یا حتی زندان هم. در حال حاضر به عنوان خوانده شده به درک دلایل محدودیت در جمع آوری آب باران.

محدودیت در جمع آوری آب باران در ایالات متحده در تاریخ به کالیفرنیا عجله طلا از سال 1848 به 1855.

کارگران اغلب با استفاده از آب با فشار بالا سیستم به جابجایی سنگ و خاک در جستجو برای طلا. این فرایند هیدرولیک معدن نیاز به آب که کمیاب در مناطق کالیفرنیا پس از معدنچیان شروع به ایجاد آبراهه برای هدایت آب راه خود را—آب که نیست از لحاظ فنی در زمین های خود را. این منجر به یک "چاه کن همیشه ته چاهه" دکترین که در آن به عنوان طولانی به عنوان کارگران معدن می تواند ثابت کند که آب از یک منبع طبیعی و قرار دادن به استفاده مفید از آنها حقوق مربوط به آن است. این سیاست قبل از تخصیص و پس از آن قوانین در طول سال تغییر کرده و برخی از کشورها که محدود شده جمع آوری آب باران در حال حاضر تشویق آن است.

دلیل نخست برای جمع آوری آب باران مقررات است که برای محافظت از سلامت خود را.

اکثر ایالت ها اجازه می دهد مردم را به برداشت آب باران در مناطق مسکونی و/یا املاک تجاری برای غیر آشامیدنی اهداف مانند آبیاری چمن. اما برای ایمنی شما ممکن است قوانین سختگیرانه در برابر برداشت آب برای نوشیدن به آب باران می تواند حاوی مواد مضر مانند حیوانات مدفوع E. Coli و آفت کش ها. اگر شما قصد استفاده از جمع آوری آب باران برای شرب و دیگر مقاصد مصرف انسان مانند پخت و پز و یا دوش گرفتن, شما نیاز به اطمینان حاصل شود که راه اندازی خود را مطابق با دولت محلی و یا سیاست های دولت برای تصفیه آب است.

Is it Illegal to Collect Rainwater: Amount of Rainwater Allowed to Collect

عکس: depositphotos.com

برخی از ایالت ها و شهرهای کوچک ممکن است مقررات در مقدار آب باران شما ممکن است برداشت.

مجموعه مقدار مقررات در محل هستند زیرا هر گونه آب باران شما برداشت آب باران است که نمی خواهد به نزدیکی رودخانه ها و برکه طبیعی بدن از آب است و دارای پتانسیل برای برهم زدن اکوسیستم. جمع آوری آب باران مقدار که دولت با محدودیت اجازه می دهد می تواند متفاوت باشد: کلرادو اجازه می دهد تا تنها در مجموع 110 گالن در حالی که Illinois مجوز جمع آوری آب باران از بالا به 5000 گالن بدون مجوز برای ساکنان.

برخی از ایالت ها و شهرهای کوچک ممکن است مقررات مربوط به جمع آوری آب باران روش.

باران بشکه نگه حدود 55 گالن آب هستند و به طور معمول طراحی شده برای گرفتن آب از downspouts. یک مخزن یک مخزن است که می تواند نگه دارید و خیلی بیشتر—تا 10000 گالن. در حالی که هر دو محبوب هستند جمع آوری آب باران مخازن تایید برای استفاده شما بستگی دارد دولت است. باران بشکه به طور معمول مورد تایید و غیر قابل تنظیم (به جز در کلرادو که در آن آنها تنظیم می شود) در حالی که مخازن ممکن است نیاز به یک مهندس حرفه ای و یا لوله کش به طراحی سیستم برای اطمینان از آب است که برداشت درستی و فیلتر برای استفاده است.

Is It Illegal to Collect Rainwater in a Rain Barrel? Solved!

عکس: homedepot.com

بررسی خود را با دولت, وزارت کشاورزی, وزارت بهداشت و درمان و یا آب مدیره برای جمع آوری آب باران مقررات برای جلوگیری از عواقب قانونی.

قوانین مربوط به آب باران مجموعه منوط به تغییر به عنوان تغییرات آب و هوا و خشکسالی می شود بیشتر از یک نگرانی است. لوله کشی کد برای هر کشور—که برخی از ایالت ها استفاده کنید برای تنظیم داخلی جمع آوری آب باران—همچنین می توانید تغییر دهید. پس از جمع آوری آب باران نیست تنظیم شده توسط قانون فدرال این مهم به اقامت فعلی خود را در محلی دستورالعمل. در نظر گرفتن جمع آوری آب باران مقررات در زیر متحده است.

 • آرکانزاس: آن حضرت برای جمع آوری آب باران در آرکانزاس برای عدم نوشیدن اهداف تنها. مجموعه سیستم باید طوری طراحی حرفه ای با مجوز مهندس در ایالت آرکانزاس و مطابق با آرکانزاس لوله کشی کد. این سیستم همچنین باید شامل مناسب صلیب ارتباط پادمان برای جلوگیری از آلوده دیگر منابع آب است.
 • کالیفرنیا: شما می توانید جمع آوری آب باران در کالیفرنیا بدون مجوز به لطف آب باران تصرف عمل 2012. اما استفاده از جمع آوری آب باید با رعایت الزامات مندرج توسط ایالت کالیفرنیا منابع آب کنترل هیئت مدیره. اگر شما قصد استفاده از آب باران برای استخر و یا آبیاری اهداف شما باید درخواست برای مجوز از طریق هیئت مدیره.
 • کلرادو: هر چند کلرادو که قبلا محدود آب باران مجموعه, این عمل در حال حاضر قانونی ایالت ارائه شده است که ساکنان با استفاده از تنها دو باران بشکه با ظرفیت 110 گالن. برداشت آب نیز باید مورد استفاده قرار گیرد تنها در اموال از آن جمع آوری شده است و محدود به غیر شرب استفاده می کند به عنوان دولت و حکومت است که مسکونی آب باران جمع آوری شده از پشت بام ها نا امن به نوشیدن.
 • گرجستان: از آن مجاز به جمع آوری آب باران در گرجستان برای غیر شرب استفاده می کند—و برای نوشیدن ارائه شده است که این سیستم مطابق با خود را در محلی شهرستان مورد نیاز است. این به این معنی آب باید جمع آوری شده در مورد تایید مخزن و با تصویب از طریق یک سیستم تصفیه در میان دیگر مورد نیاز است.
 • ایلینوی: جمع آوری آب باران در ایالت ایلینوی است قانونی برای عدم نوشیدن اهداف به عنوان طولانی به عنوان مجموعه سیستم مطابق با ایلینوی لوله کشی کد. این ایالت در بخش, که آب باران جمع آوری شده و برای استفاده تجاری از قبیل آبیاری و یا بیش از 5000 گالن نیاز به تایید از وزارت بهداشت برای اطمینان از سیستم جمع آوری است که در انطباق است.
 • کانزاس: جمع آوری آب باران برای استفاده داخلی مجاز است در کانزاس بدون مجوز دام pasturelands یا تا دو هکتار از باغ و چمن. اما برای تجاری آبیاری و دیگر اهداف مجوز برای جمع آوری آب باران باید به دست آمده از طریق کانزاس وزارت کشاورزی.
 • نوادا: جمع آوری آب باران در نوادا مورد نیاز بدون مجوز تا سال 2017 اما در حال حاضر برداشت این است که حقوقی برای مالکان با محدودیت های خاصی. آب باید تنها برای استفاده داخلی است و نمی توان برای نوشیدن استفاده می شود.
 • کارولینای شمالی: جمع آوری آب باران در کارولینای شمالی است تنظیم شده توسط وزارت محیط زیست و منابع طبیعی است. دولت را تنظیم و غیر قابل شرب با استفاده از جمع آوری آب باران برای آبیاری و لوله کشی, استفاده, مانند گرگرفتگی توالت.
 • اوهایو: اوهایو اجازه می دهد تا به جمع آوری آب باران برای شرب و غیر شرب استفاده می کند و نظارت توسط وزارت بهداشت و سازمان حفاظت محیط زیست. قوانین وجود دارد و در محل به صورت خصوصی سیستم های آب است که با استفاده از مخازن برای جمع آوری آب باران برای استفاده داخلی از جمله خانواده خانه کسب و کارهای کوچک انبارها و اردو.
 • اورگان: جمع آوری آب باران در اورگان, تنظیم منابع آب در بخش. تنها سقف و سطوح را می توان مورد استفاده برای جمع آوری آب و آب مجاز است برای نوشیدن با فیلتراسیون مناسب سیستم در محل.
 • یوتا: جمع آوری آب باران در ایالت یوتا تنظیم شده است از طریق تقسیم حقوق آب. جمع مجاز حداکثر ظرفیت 2500 و باید ثبت نام و برای تصویب به ضبط و ذخیره آسمانی تحت یوتا بخش از حقوق آب.
Is it Illegal to Collect Rainwater: Checking the State's Regulations

عکس: depositphotos.com

برخی از ایالت ها را تشویق به جمع آوری آب باران و حتی ارائه مشوق های مالیاتی با تخفیف باران بشکه و/یا کمک های مالی برای انجام این کار است.

کشورهای زیر ارائه برخی مشوق ها برای جمع آوری آب باران اما شیوه های جمع آوری باید الزامات برای انگیزه به عنوان تعیین شده توسط دولت و یا شهرستان است. به یاد داشته باشید اگر شما قصد استفاده از آب برای نوشیدن یک سیستم تصفیه بسیار مهم است و این نوع از سیستم ها ممکن است تنظیم شده توسط خود را در شهرستان پس از بررسی قوانین محلی قبل از سرمایه گذاری در یک سیستم.

 • دلاور: دلاور است هیچ محدودیتی در مورد جمع آوری آب باران برای ساکنان. دلاور وزارت منابع طبیعی و محیط زیست کنترل ارائه مشوق برای جمع آوری آب باران مانند تخفیف باران بشکه.
 • فلوریدا: فلوریدا بدون محدودیت در جمع آوری آب باران و بسیاری از استان ها ارائه مشوق برای انجام این کار از جمله از طریق صرفه جویی در مصرف آب برنامه های تشویقی (WaterSIP). پس از 2003 WaterSIP اختصاص داده است $3.8 میلیون دلار به سازمان های دولتی و خصوصی برای کمک به صرفه جویی در حدود 2.3 میلیارد گالن آب در سال است.
 • مریلند: مریلند بدون محدودیت در جمع آوری آب باران و برخی از شهرستانهای ارائه مشوق. Prince george's County, مثلا, پیشنهادات تخفیف از طریق باران بررسی تخفیف برنامه برای جمع آوری آب. برای املاک مسکونی باران بشکه باید جمع آوری 50 گالن برای تخفیف 2 دلار در هر گالن و یا تا 4000$. برای تجاری خواص بشکه باید نگه 100 گالن و تخفیف در پوش $20,000.
 • نیوجرسی: نیوجرسی هیچ محدودیتی در آب باران جمع آوری و ارائه می دهد از جمله برنامه های تشویقی برای ساکنان به عنوان ضبط کنترل و حفاظت پاداش تخفیف برنامه. تخفیف محدودیت 2500 دلار برای املاک مسکونی و 10000 $برای املاک تجاری.
 • Oklahoma: Oklahoma اخیرا به تصویب آب برای 2060 قانون ایجاد یک هدف از مصرف بیشتر آب تازه در 2060 از مصرف شد در سال 2010. این عمل با بهره گیری از آموزش و پرورش و انگیزه برای تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب برای دیدار با اهداف خود که یکی از آنها تشویق استفاده از باران بشکه.
 • لوئیزیانا: ایالت لوئیزیانا نمی محدود کردن مجموعه ای از آب باران برای ساکنان. در واقع لوئیزیانا وزارت منابع طبیعی را تشویق می کند تا عمل برداشت آب باران به خارج استفاده می کند.
 • تگزاس: شما از نظر قانونی می تواند جمع آوری آب باران در تگزاس است و ممکن است دریافت مشوق های مالیاتی برای انجام این کار است. جمع آوری آب باران در تگزاس تنظیم آب توسعه مدیره. جمع آوری آب باران تجهیزات معاف از مالیات بر فروش و مالیات بر املاک.
 • رود آیلند: رود آیلند بدون محدودیت در جمع آوری آب باران و ارائه مشوق های مالیاتی برای تمرین. خانه و کسب و کار به عنوان یک اعتبار مالیاتی 10 درصد از هزینه نصب یک مخزن برای جمع آوری آب باران به بیش از $1,000. مخزن نیز باید نگه دارید حداقل 50 گالن به واجد شرایط برای اعتبار.
 • ویرجینیا: جمع آوری آب باران است که تشویق در ویرجینیا. دولت جایگزین تامین آب کمک به صندوق ارائه می دهد کمک های مالی برای کسب و کار و افراد به کمک به حفظ جمع آوری آب باران روش.
 • واشنگتن: در حالی که هیچ مجوز مورد نیاز برای جمع آوری آب باران در واشنگتن وجود دارد چند قوانین و مقررات. شما باید جمع آوری آب باران تنها در اموال خود را و تنها از یک ساختار است که یکی دیگر از استفاده از علاوه بر جمع آوری آب باران (برای مثال خانه خود و یا کسب و کار). اگر شما برنامه ریزی در استفاده از آب برای نوشیدن شما باید بررسی خود را با شهرستان های ممکن برای محدودیت بیشتر. به عنوان یک انگیزه برخی از شهرستانها در ایالت واشنگتن ممکن است باعث کاهش سروصدا ابزار هزینه املاک تجاری است که با استفاده از آب باران سیستم های جمع آوری.

بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب