آبی فرشتگان فقط 1 سوپر هورنت جت در هواپیما ارتقاء

پس از بیش از سه دهه در میراث هورنت جت آبی فرشتگان کردم یک ارتقاء بزرگ این هفته است. نیروی دریایی نخبگان تظاهر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

پس از بیش از سه دهه در میراث هورنت جت آبی فرشتگان کردم یک ارتقاء بزرگ این هفته است.

نیروی دریایی نخبگان تظاهرات اسکادران دریافت آن F/A-18 سوپر هورنت در روز دوشنبه. سروان. اریک دویل مدیر فرشتگان آبی سوپر هورنت انتقال تیم پرواز اسکادران اولین سوپر هورنت حدود 350 مایل در سراسر ایالت فلوریدا روز دوشنبه از بوئینگ سیسیل زمینه به ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola.

آبی فرشتگان هستند جای خود را به پیری F/A-18C/D هواپیما با 11 جدید و فوق العاده اورلئانز تا سال 2021 در زمان تظاهرات تیم سالگرد 75. اسکادران شده است پرواز اورلئانز برای 34 سال.

جزئیات بعدی: تفنگداران دریایی برای تست اسكلت کت و شلوار است که می تواند انجام این کار تا 10 سربازان

"دستیابی به اولین سوپر هورنت یک گام مهم در ما اجتناب ناپذیر انتقال برنامه ریزی شده برای اواخر این سال و این نیاز به یک تلاش بسیار دشوار به دریافت این ناوگان جت های آماده برای تیم ما" Cmdr. برایان Kesselring آبی فرشتگان " افسر فرمانده و پرواز رهبر در بیانیه ای گفت.

نیروی دریایی اعطا Boeing Co. a $17 میلیون قرارداد در سال 2018 به تبدیل نه F/A-18Es و دو F/A-18Fs به فرشتگان آبی-پیکربندی جت. که نه تنها شامل آبی معروف و طلا رنگ اما همچنین حذف برخی از اقلام مانند بینی-توپ نصب شده مورد استفاده در سوپر هورنت اعتصاب عملیات. قرارداد نیز نامیده می شود برای نصب اقلام استاندارد در دیگر فوق العاده اورلئانز مانند هوا نشان می دهد, دود سیستم است که کمک می کند تا تماشاچیان نقطه جت در طول اجرای برنامه از درایو گزارش شده است.

فوق العاده اورلئانز بزرگتر از میراث مدل. هواپیمای جدید هستند بیشتر از 4 فوت دیگر تقریبا یک پا بلندتر و بال حدود 45 فوت در مقایسه با تقریبا 40 فوت span روی میراث جت.

آنها نیز قوی تر است و می تواند باقی بماند در هوا بیش از اورلئانز.

همه از آن خواهد شد به تماشاگران بهتر نمایش Cmdr. فرانک مادی سابق آبی فرشتگان عضو که کمک به نظارت تبدیل به سوپر اورلئانز گفت: Pensacola, اخبار مجله سال گذشته است.

"[ما] بر این باورند که ما مانور خواهد بود بیشتر قابل رویت به جمعیت و بیشتر چشمگیر است به طور کلی" مادی گفت. "که افزایش عملکرد خواهد شد و همچنین به ما اجازه می دهد برای تغییر برخی از مانورهای برای نمایش بهتر این هواپیما بسیار قابلیت های منحصر به فرد."

-- Oriana Pawlyk کمک به این گزارش.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:بوئینگ می شود قرارداد به روز رسانی نیروی دریایی آبی فرشتگان به سوپر اورلئانز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب