27 شکل دستور به خاطر آنها *نهایت* * * * در فصل

این است که احتمالا زمان خوبی به ذکر است که بهترین تازه انجیر معمولا کامل و خوب به دنبال شرکت آنهایی که. اوه نه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 تیر 1399

این است که احتمالا زمان خوبی به ذکر است که بهترین تازه انجیر معمولا کامل و خوب به دنبال شرکت آنهایی که. اوه نه! شما می خواهید اونا نرم و پیچ و تابدار حتی تراوش یک بیت از شربتی آب. برخی از بهترین آنهایی که شروع به چروک کمی پس از نشستن برای یک زن و شوهر از روز خود را در مقابله با. اگر شما کسی است که فقط "دریافت نمی کند" چه سر و صدا در مورد انجیر همه چیز در مورد شما نیست طعم خوب و درستی رسیده انجیر.

عکس از جیمز باج

انجیر می تواند شیرین و خوش طعم. آنها عشق عسل یا کارامل یا دارچین و شکر. آنها درک کمی نمک و یا فلفل و مثبت درخشش در شرکت کشت لبنی مانند خامه ترش, کرم fraîche ماست labneh یا کوارک—و انواع نرم تازه یا سخت سالخورده پنیر. آنها دیوانه هستند خوب با مرزه گوشت مانند prosciutto یا بیکن پس پیش بروید و چیزهای یک ساندویچ یا چاشنی پیتزا. آنها همچنین بازی خوب با شکلات تیره و آنها در مورد آجیل, آجیل. و وقتی که می آید به پخت و پز, انجیر درخشان در افراط: پخته شده یا داغ و سریع—فقط به caramelize خود را از طرف برش—یا به اندازه کافی بلند به خورش در خود آب است.

انجیر و اگر آنها می تواند بحث خواهد اصرار دارند که شما را از یک صفحه تشکیل شده تقریبا با هر مجموعه ای از چیزهای خوبی که من فقط ذکر شده است. در اینجا 27 راه (ایده های دستور العمل و همه چیز را در بین!) به انجیر خود را جم:

1. تازه انجیر با ماست یونانی & شاه بلوط عسل

ترتیب quartered از نصف انجیر در کنار و یا بالای یک حرکت شبیه چمچه زنی از ساده ماست یونانی. نم نم باران با شاه بلوط عسل (یا هر چیز خوشمزه عسل خوب شما). نیاز به برخی از بحران? پراکنده بادام و گردو و یا پسته قطعه در اطراف بشقاب یا خدمت با کوکی ها و یا نان تست.

عکس لیندا شیائو

2. قطعه قطعه انجیر نیمه با نمک پاشیده, & dolloped با هر زبانه دار پنیر

که در آن است! که تمام دستور العمل. با تشکر از ما بعد. (ما به خصوص در این عشق با ماموریت انجیر.)

3. Quartered انجیر تازه در سالاد

اضافه کردن تازه انجیر برای هر سالاد. فقط شستشو در آب و پت با یک نرم آشپزخانه پارچه تا خشک شود. پوست انجیر کاملا خوراکی است و می تواند در سمت چپ. امتیاز جایزه اگر این سالاد گرم. (و psst: اگر خام انجیر شما نیست چیزی که می توان آنها را پخته و یا پخته شده در زیر جوجه های گوشتی تا کاراملی.)

4. عسل کاراملی گلابی با پنیر بز (یا Labneh)

نصف 3 یا 4 انجیر در هر فرد. گرما گسترده ای کتری حرارت بالا و اضافه کردن عسل به اندازه کافی برای ذوب شدن به یک پوشش نازک روی تابه. نم نم عسل را با یک خرج کردن و یا دو تا از نمک و اضافه کردن انجیر برش سمت پایین نزدیک به هم اما در یک لایه. طبخ تا زمانی که حباب عسل و شروع به caramelize تکان دادن ظرف به اسلاید انجیر در اطراف. هنگامی که برش طرف انجیر نگاه قهوه ای و کاراملی حذف پان از گرما و تلنگر انجیر به کت و آنها را با لعاب.

تقسیم انجیر در میان صفحات خدمت و بازگشت به تابه را روی اجاق گاز. Deglaze تابه به اندازه کافی با شری Madeira یا شراب قرمز برای ایجاد یک شربتی اما نه بیش از حد ضخیم سس. طعم و اضافه کردن فشار از لیمو برای طعم و مزه است. نم نم باران سس را روی انجیر. اضافه کردن یک تکه از پنیر بز تازه و یا برخی از labneh به هر صفحه و خرد کردن کمی فلفل ، چیزی بیشتر مورد نیاز است, اما شما می تواند در خدمت کبابی با خمیر ترش و یا گردو نان تست.

از فروشگاه ما

5. انجیر و زیتون Tapenade

که گفت: انجیر خشک نمی تواند به بیش از حد ؟ این tapenade تماس در زیتون کالاماتا دلمه سبز زیتون, سرکه بالزامیک, و بله, شیرین, انجیر خشک برای نهایی crostini دائم الخمر.

6. Figgy نان تست با پنیر فتا و عسل

زمانی که انجیر رسیده به نقطه که پیچ و تابدار و چروکیده خمیر با چنگال یک تکه از ترد نان تست کره. شما می توانید اضافه کردن چند وتکه فتا یا نه—پس نم نم باران با روغن زیتون یا عسل یا عسل و بخارا و یا تاریخ شربت و یا چند قطره از سن سرکه وابسته به بلسان. تصویب کمی پوسته پوسته نمک دریا و فلفل چرخ.

7. پنیر پر انجیر را در شکلات غوطه ور

مسائل انجیر با 1/2 قاشق چای خوری ریکوتا تازه ماسکارپونه یا پنیر خامه ای. سرما تا انجیر سرد به لمس است. شیب هر در گرم شکلات تیره ذوب شده تنظیم آنها را فورا بر روی یک کاغذ به صف سینی. Chill بلافاصله به منظور تنظیم شکلات به طور مساوی و نگه داشتن آنها را در یخچال تا مدت کوتاهی قبل از خدمت. های به طور کامل اختیاری است.

8. پخته انجیر با بستنی وانیلی و یا کرم Fraîche

برش انجیر در نیمه و ترتیب آنها (هر دو طرف) در یک ظرف پخت فقط به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن آنها را در یک لایه. نم نم باران با دو قسمت عسل و یک قسمت سرکه بالزامیک (ارزان چیزهای خوب کار می کند در اینجا) و یا آب لیمو و نم نم با خرج کردن از نمک. پوشش محکم با فویل و پخت در 375 درجه فارنهایت فر تا انجیر بسیار حساس و پیچ و تابدار و آب میوه های شربتی 30 تا 45 دقیقه.

بررسی 10 تا 15 دقیقه قبل از پایان زمان پخت: اگر آب میوه های نازک و فراوان, پایان, پخت کشف شده است. اگر آب بیش از حد غلیظ و شربتی قبل از انجیر, نرم, اضافه کردن کمی آب. زمانی که انجیر تقریبا انجام شده طعم شربت و تنظیم عطر و طعم با عسل و سرکه و کمی نمک و یا فشار آب لیمو به عنوان لازم است. خدمت گرم و داغ و یا سرد با یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی یا یک دسته علف و غیره از کرم fraîche. انجیر نگه داشتن در یخچال به مدت حداقل یک هفته است.

9. وانیل انجیر Scones

انجیر خشک و لوبیا وانیل با هم می آیند در این درشت, craggy scones—مناسب برای تنبل یکشنبه صبحانه در رختخواب.

10. مستی عسلی, انجیر با لیمو و خامه ماسکارپونه

را جلوتر دسر که جشن طعم انجیر تکمیل citrusy, tangy, ماسکارپونه, خامه.

11. ریکوتا-رزماری کیک با انجیر تازه

اگر شما در خدمت این زحمت سرد (و به دنبال بزرگ) تک لایه کیک صدر با انجیر تازه خامه و ترد رزماری قند—موفق باشید خلاص شدن از مهمانان خود را.

12. کاراملی انجیر با سرکه لعاب

سه ماهه تازه انجیر و شیر یا خط با کمی شکر قهوه ای و سپس caramelize در یک کتری بیش از یک متوسط به بالا شعله. اضافه کردن چند drizzles بالزامیک قبل از حذف از گرما و بازی شیر یا خط. خدمت با نان تست با ریکوتا یا روی تخت لباس منداب.

13. سقوط Fig & ساندویچ مرغ

چه نقطه از خوردن هر ساندویچ علاوه بر این یکی پر شده با سس بالزامیک کباب مرغ و پنیر آبی کاراملی پیاز سرخ کرده و انجیر? و آیا ما به ذکر آن را در خدمت در جویدنی ciabatta نان ؟

14. تازه انجیر و نعناع سالاد

انجیر تازه دیدار با جوانان نعناع. این نابغه گیج کننده است "مهمانی شام-فانتزی و توجه گرفتن اما نیاز به کمی از وقت خود را" با توجه به کریستن Miglore. ثبت نام با ما راه اندازی شده است.

15. پخته انجیر با سرکه & فتا

کسانی که بیش از حد رسیده, crumply به دنبال انجیر و پارک آنها را حق در اینجا در این دستور العمل توسط فیلیس گرانت که در یک بالزامیک کاهش و creamiest فتا شما می توانید پیدا کنید.

16. ریکوتا Crostini با انجیر Prosciutto و عسل

ریکوتا برشته نان انجیر proscuitto و عسل راه رفتن به یک بار. (به جز آن یک بار آن را در دهان خود و تنها punchline است که شما برای یک دوم تقریبا بلافاصله.)

17. شکل کیک وارونه

چه بهتر از راه برای بالا بلوط کیک اسفنجی با شیرین انجیر تازه چسبناک با شکر قهوه ای? هیچ کس در مورد شکایت یک دسته علف و غیره از خامه یا نه.

18. پنیر بز بستنی با عسل و مربا انجیر

این عسلی, فرانسوی, پنیر بز بستنی laced با راه راه شکل مربا و ما می خواهیم 18 کاسه از آن است.

19. ورق پان مرغ با انجیر و نان سالاد

شام امشب: این ورق ساده ظرف غذا ترد پوست بوداده مرغ macerated انجیر منداب و نان به ترید کردن تمام پانسمان و drippings.

20. انجیر و پنیر آبی ترش با عسل, سرکه و رزماری

این پف قنادی ترش انعطاف پذیر مانند یک آخر هفته ناهار باید: استفاده از هر نوع انجیر جست و خیز و یا تعویض پنیر اضافه کردن آجیل—هر آنچه شما می خواهم.

21. انجیر و هل چاشنی Tiramisu

Tiramisu می شود پیچ و تاب های جدید به لطف هل و انجیر خشک. بالا با تراشه های با کیفیت بالا شکلات تیره برای تعادل.

22. سقوط Fig & ساندویچ مرغ

بسیاری از پایان انجیر فصل با این شیرین-دیدار-ساندویچ مرغ خوش طعم که تمام می شود با یک قشنگ herby گسترش و صدر با کاراملی, پیاز سرخ کرده, انجیر گلابی تازه و سبزی.

23. انجیر و پنیر آبی Savouries

این crumbly انگشت زدن پای کوکی ها در حال تعادل کامل دارای مزه تند و شیرین, نه به ذکر است یک کاری که با سهولت به (شما باید فقط پنج مواد تشکیل دهنده و حدود 30 دقیقه!).

24. انجیر مربا با هل

اوج-فصل انجیر موجود در این چاشنی جم شما می خواهید به بیش از اندازه بر روی همه چیز در طول تابستان و پاییز فصل از ترد نان تست کره به چیز برگر آبدار.

25. انجیر کبابی با, در خانه, اسطو خودوس عادی, کرم Fraîche

تازه انجیر تبدیل شدن به حتی بیشتر لذیذ و بعد سریع از روی لئامت دادن در کوره. یک خانه کرم fraîche به آرامی با رایحه اسطوخودوس باعث می شود لمس اتمام کامل.

26. Ganache شکلات ترش با انجیر تازه

این chocolatey ترش ساده است و منحط همه در یک بار—آن تماس فقط برای اذوقه و نوشابه graham cracker پوسته و ابریشمی ganache پر کردن. اوه, و چند, تازه, قطعه قطعه شده انجیر در بالا.

27. تازه انجیر نان ذرت

برای رضایت بخش ترین نتایج در خدمت این شکل نکردم نان ذرت تازه از فر با یک دسته علف و غیره از خامه ریکوتا.


می گویند شما یک punnet از زرق و برق دار انجیر. چگونه شما آنها را قرار داده به خوبی استفاده کنید ؟ در نظرات به ما بگویید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن