ارتش می گوید سند هشدار معیوب ACFT سحر و جادو میله نادرست است

غیر رسمی ارتش ایالات متحده رزرو ایمنی مشاوره گردش در رسانه های اجتماعی هشدار واحدهای مورد گفته معیوب مبارزه ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

غیر رسمی ارتش ایالات متحده رزرو ایمنی مشاوره گردش در رسانه های اجتماعی هشدار واحدهای مورد گفته معیوب مبارزه با ارتش تست تناسب اندام (ACFT) وزن بلند کردن میله. اما این شامل اطلاعات نادرست با توجه به ذخیره ارتش فرمان.

سند ارسال شده در توییتر نمایش "ایمنی مشورتی" چهار بار در یک مرز زرد است و با عنوان "ارتش ایالات متحده رزرو ایمنی مشاوره ACFT سحر و جادو نوار شکست."

جزئیات بعدی: گارد عمده سوال در مورد برنامه ریزی برای پرواز هلیکوپتر ارتش کم و بیش DC معترضان

به عنوان بخشی از ACFT که همه سربازان در حال تنظیم برای شروع مصرف Oct. 1 سربازان را با استفاده از سحر و جادو نوار, همچنین شناخته شده به عنوان یک تله بار در deadlift رویداد. برداشته با دو دسته و سحر و جادو نوار قرار است برای کمک به حفظ مطلوب تر موقعیت بدن در طول آموزش از سنتی راست نوار. ارتش دارای سابقه هزاران نفر از سحر و جادو, میله, هر یک با بیش از 320 پوند از وزن برای بیشتر به چالش کشیدن تست آمادگی جسمانی است که جایگزین خواهد شد زمان ارتش تست آمادگی جسمانی (APFT).

اما این پست در حال گردش "یک داخلی پیش نویس مشترک در میان کارکنان شده و به یاد می آورد با توجه به اشتباهات" سیمون پوسته پوسته شدن یک سخنگوی ارتش ذخیره فرماندهی گفت: Military.com در بیانیه ای.

"صدای جیر جیر در سوال رسمی نیست و ایمنی پیام منتشر شده توسط ارتش ذخیره" پوسته پوسته شدن گفت. "در حال حاضر هیچ گزارش رسمی از معیوب ACFT تجهیزات در ارتش ذخیره."

در این سند آمده است "هشدار: FORSCOM گزارش های متعدد سحر و جادو نوار شکست از آهن شرکت ساخت. گوشه جوش بر روی این میله ها شکست."

آهن شرکت رئیس جمهور J. P. برایس گفت: Military.com که شرکت او باعث می شود یک سحر و جادو نوار طراحی شده برای ACFT مشخصات در دسترس است که در دولت خرید سایت GSA استفاده, اما این شرکت است که بخشی از قرارداد جایزه ارائه شده است که این میله به ارتش برای فیلدینگ.

"این چیزی است که من از خواب بیدار به صبح روز شنبه و گفتم چه؟,'" برایس گفت.

"ما را که بار اما ما بار تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این قرارداد. این بوده است واقعی دشوار است برای ما چون ما اخذ شده است لعنتی ... این کاملا ناعادلانه آنچه در آن انجام داده است به ما."

در ژوئن 2019 در ارتش انتخاب شده اطلس غواصی Supply Inc. در ساحل ویرجینیا و Sorinex تجهیزات ورزش, Inc. در Lexington, کارولینای جنوبی, برای تامین تجهیزات تناسب اندام در $63.7 میلیون معامله.

پس از آن ارتش ایالات متحده مخزن-خودرو & تسلیحات فرمان (TACOM) تحویل دهها هزار نفر از مجموعه ACFT تجهیزات برای فعال گارد ملی و رزرو واحد است.

"بسیار بسیار کوچک و تعداد شکست خورده سحر و جادو میله به نظر نمی رسد به یک مشکل مهم," TACOM سخنگوی Slade والترز گفت: Military.com. "به تاریخ TACOM دریافت کرده است دو گزارش رسمی از شکسته ACFT سحر و جادو میله خارج از حدود 36,000 مبارزه با ارتش تناسب اندام تجهیزات تست کیت به میدان فرستاد. تولید کننده حمل تعویض برای تجهیزات شکسته بدون هیچ هزینه اضافی به ارتش."

والترز اضافه شده است که تولید کنندگان باید مطمئن ارتش که آنها موضع خود را در پشت تجهیزات و جایگزین خواهد شد هر گونه شکست خورده و یا آسیب دیده و تجهیزات در هزینه های خود را.

Army Forces Command (FORSCOM) مقامات گفت: آنها نمی یافت هیچ منبع رسمی تا مشورتی ادعا می کنند که FORSCOM تجربه کرده است و سحر و جادو نوار شکسته, پل بویس سخنگوی فرماندهی گفت: Military.com.

"فرماندهی نیروهای ایمنی عملیات و تدارکات کارکنان با همکاری واحد برای پیگیری فیلدینگ استفاده و کیفیت تجهیزات" بویس در بیانیه ای گفت. "ما همچنان به کار به طور منظم با نیروهای فرماندهی ارتش واحد در ایالات متحده به درخواست بازخورد خود را و بینش در مورد ارتش تجهیزات به عنوان بخشی از فرماندهی عملیات و تدارکات برنامه ریزی در رابطه با دیگر ارتش و وزارت دفاع و آژانس و همچنین تجاری تامین کنندگان."

بویس اضافه شده است که اگر هر سرباز می کند روبرو می شوند و نگرانی های خود را با کیفیت تجهیزات ایمنی و یا آنها باید گزارش خود را به زنجیره ای از فرمان برای جلوگیری از صدمات حفظ ایمنی و اطمینان از اثربخشی تجهیزات.

مشاوره همچنین آمده است که وجود داشته است "چند شکست" گزارش 10 کوه لشکر در فورت درام نیویورک و لشکر 101 هوابرد در فورت کمپبل, Kentucky.

فورت درام بلافاصله پاسخ به یک پرس و جو در مورد این مسئله.

سرهنگ سرهنگ چارلز Barrett سخنگوی لشکر 101 گفت: Military.com که "لشکر 101 هیچ گزارش شکسته, سحر و جادو, میله, اما ما در حال رفتن به آن نگاه کنید."

آغاز Oct. 1 یک نسخه اصلاح شده از ارتش در مبارزه با تست تناسب اندام تبدیل خواهد شد سرویس های جدید تناسب اندام ارزیابی اما آموزش چالش های ایجاد شده توسط coronavirus همه گیر خواهد شد و ميانگين نمرات فردی را به حساب نمی در برابر سربازان تا 2022.

رهبران ارتش به حالت تعلیق در تمام آزمون های آمادگی جسمانی در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این ویروس باعث تاخیر در حمل و نقل تناسب اندام تجهیزات مورد نیاز برای ACFT و مانع از سربازان از مصرف جدید شش رویداد ارزیابی است که به معنای ایجاد تناسب اندام در سطوح بالای جریان سه رویداد APFT.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: بعد از قرارداد تاخیر واحدهای ارتش در نهایت به گرفتن جدید ACFT تجهیزات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب