حل شد! چگونه به رفع نشت ناودان باران

چکه ناودان? 5 تعمیرات آسان شما می توانید DIY | باب ویلا با شتاب خود را نردبان و آدرس چکه ناودان باران با این ن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399
چکه ناودان? 5 تعمیرات آسان شما می توانید DIY | باب ویلا

با شتاب خود را نردبان و آدرس چکه ناودان باران با این نکات و جلوگیری از آب آسیب به خانه خود را قبل از آن شروع می شود.

Easy Repairs for Leaking Gutters

عکس: istockphoto.com

س: به تازگی هر زمان که از آن باران آب میگذرد خارج از خانه ناودان و بر روی پاسیو به جای آن از ناودان. این چیزی است که من می توانم خودم کنم یا نیاز به تعویض من چکه ناودان?

یک: شما عاقلانه به آدرس چکه ناودان قبل از خرابی باعث می شود هزینه آسیب به خانه خود را. هدف از همه ناودان باران است که در آب حرکت می کند به دور از پایگاه خانه خود را هنگامی که آنها موفق به انجام این کار, شما می توانید باد با آب در زیرزمین آسیب به بنیاد و قالب و کپک زدن و رشد در داخل خانه خود را در میان دیگر مشکلات است.

مرتبط: 10 دلیل به ذهن ناودان خود در طول سال

How to Fix Leaking Gutters

عکس: istockphoto.com

ناودان باران بسیاری از سوء استفاده: عجله آب در rainstorms قرار گرفتن در معرض افراط و آب و هوا بارهای سنگین برف در سردترین آب و هوای, کفش های چوبی از برگ افتاده و کلی نابسامانی های زمان. از آنجا که طول عمر خود را به طور معمول بسیار کوتاه تر از خانه خود را در طول عمر. بسته به مواد و باران و ناودان آخرین به طور کلی در هر نقطه از یک دهه به 100 سال با وینیل و جراحی (محبوب ترین و مقرون به صرفه قطره قطره شدن مواد) کم دوام و مس (priciest) سخت ترین. که گفت: نشت و یا دو نفر نیست و به طور خودکار به معنی آن زمان به صورت قطره قطره شدن جایگزینی. اغلب شما می توانید رفع نشت ناودان خود را به دست آوردن سال بیشتر از خدمات موجود خود را راه اندازی. در اینجا چه باید بکنید اگر شما چکیدن آب از ناودان متوجه آب در حال اجرا کردن دو طرف از خانه خود و یا پیدا کردن گودال کوچک آب در زیر ناودان.

یاد بگیرند که اگر این موضوع یک مسدود نمی نشت.

اگر عجله آب باران بازدید انسداد در حالی که در حال اجرا از طریق ناودان آن را به خروش و بیش از این انسداد معمولا ریختن بیش از این طرف جوی. پس از طوفان است با شتاب خود را نردبان و یک جفت محکم دستکش کار و نگاهی به داخل ناودان باران. اگر آنها پر از جوشانده برگ و بد بو گند و کثافت این احتمال وجود دارد که مشکل شما نیست خیلی نشت قطره قطره شدن به عنوان یک سرريز. با استفاده از یک ماله قطره قطره شدن حرکت شبیه چمچه زنی و یا دستکش دست پاک و دور به همان اندازه باقی مانده که ممکن است رها کردن آن را به یک سطل برای دفع. سپس با استفاده از یک ماشین قدرت و یا قوی ترین انفجار از شلنگ باغ خود را به حذف هر گونه باقی مانده گرانج. پس از ناودان پاک هستند, استفاده از شلنگ باغ خود را برای پر کردن آنها را با آب و سازمان دیده بان برای نشت. اگر آب اجرا می شود از طریق به ناودان و بدون دردسر شما حل شد مشکل.

Apply Caulk to Leaking Gutters

عکس: istockphoto.com

بررسی ترک و سوراخ است.

به عنوان ناودان سن آن مشترک برای آنها به منظور توسعه ترک و سوراخ کوچک که در آن قطره قطره شدن بخش پیچ هم با توجه به روست و به طور کلی پوشیدن در ضعیف ترین نقطه در ناودان. اگر این مورد است, شما معمولا نقطه میگذرد پایین آمدن از مفاصل. در حالی که نه دائم و ثابت شما می توانید به طور کلی یک فصل دیگر یا دو نفر از ناودان (به عنوان طولانی به عنوان آسیب نمی گسترده) با استفاده از سیلیکون یا لاستیک قطره قطره اب بندی کردن یا درزگیر. ضد آب بندی محصول مانند جنرال الکتریک پاک کردن قطره قطره شدن Caulk (در آمازون در دسترس) است که آسان برای استفاده: به سادگی با فشار به ترک و سوراخ و سپس درخواست بیشتر پوشش سراسر قطره قطره شدن مفصل است.

سفت کردن و شل ناودان.

در طول زمان ناودان باران اغلب شروع به جلو و به دور از سقف اجازه می دهد آب به قطره بر قطره قطره شدن طرف یا بین ناودان و دیوار. معمولا این است که با توجه به قطره قطره شدن اتصال دهنده زنگ زدن و یا شل شدن پس از سال ها از درجه حرارت زیاد و قرار گرفتن در معرض آب است. گاهی خم شدن است به اندازه کافی شدید به نقطه فقط به دنبال. گاهی اوقات آن را ظریف, اما, بنابراین اگر شما مطمئن نیستید در یک سطح حباب و بررسی چند لکه طریق چکه قطره قطره شدن بخش است.

وجود دارد باید بیش از ¼ اینچ رها در جهت downspout.

اگر آن را به نظر می رسد مانند ناودان است که سست چک قطره قطره شدن بست. در اکثر خانه های این یا خوشه یا کلیپ.

  • اگر شما ناودان بسته هستند با خوشه و برخی از خوشه ها شل و یا زنگ زده به سادگی چکش, میخ پشت در نیست و به احتمال زیاد برای حل این مشکل به عنوان سنبله تمایل به کار راه خود را به عقب. به جای جای سنبله با ضخیم تر و طولانی تر از ناخن و یا بهتر رتبهدهی نشده است یک پیچ بلند برای حداکثر نگه دارید. باران قطره قطره شدن خوشه و یا پیچ باید حداقل هفت اینچ طول و هشت است حتی بهتر است.
  • اگر کلیپ یا براکت نگه ناودان خود را بررسی کنید برای شکسته کلیپ و سست و یا از دست رفته پیچ. جای شکسته کلیپ unscrewing کلیپ قدیمی و سپس چفت و بست یک جدید در محل. شما پیدا باران قطره قطره شدن کلیپ در هر مرکز صفحه اصلی بهبود در بسته های 10 تا 50 و آنها به طور کلی هزینه کمی کمتر از یک دلار برای هر کلیپ. نصب و راه اندازی آسان: با استفاده از یک کاربر و یا قدرت پیچ گوشتی به اتصال امن کلیپ به فاسیا در امتداد لبه پشت بام. اگر این کلیپ ها درست هستند اما گم شده در پیچ جای پیچ با امکانات جدید که مطابقت با اندازه کلیپ سوراخ پیچ. پیچ باید حداقل دو اینچ طول به برگزاری قطره قطره شدن کلیپ بصورتی پایدار و محکم در جای خود.

خود را ناودان صحن.

گاهی اوقات آب باران باعث می شود راه خود را بین ناودان و دیوار حتی اگر ناودان در جای امن. شما متوجه خواهید شد آب در حال اجرا پایین دیوار و در طول یک رگبار باران و یا puddling بر روی زمین در پایه دیوار. این مشکل می تواند ثابت با قطره قطره شدن پیش بند یا چکه لبه. این شکل L طول فلزی فلش متصل به لبه پشت بام تحت زونا با بام ناخن; آنها زاویه پایین بیش از لبه های داخلی از قطره قطره شدن از بین بردن هر گونه شکاف بین جوی و دیوار و هدایت آب باران به طور مستقیم به قطره قطره شدن. به طور کلی به فروش می رسد 10-پا بخش قطره قطره شدن پیش بند در دسترس هستند در بسیاری از مراکز بهبود صفحه اصلی برای کمتر از $10 در هر بخش.

حفظ ناودان خود را در شکل خوب برای طولانی ترین زندگی است.

هنگامی که شما حذف هر گونه مزاحم نشت حفظ ناودان خود را در شکل خوب با راهنمایی های زیر.

  • تمیز کردن ناودان باران هر بهار و پاییز از بین بردن برگ افتاده و گرانج.
  • در نظر گرفتن نصب با کیفیت برگ نگهبانان یا مش بیش ناودان اگر خانه خود را احاطه شده توسط بسیاری از درختان برگریز.
  • رفت و برگشت بارهای سنگین از برگ های افتاده خاموش به سقف خانه خود را به عنوان این است که به احتمال زیاد به راه خود را به ناودان.
  • بازرسی ناودان باران سالانه برای ترک سوراخ سست و یا از دست رفته پیچ و آسیب های دیگر. بهتر است به رفع مشکلات حق دور به جای صبر کنید تا زمانی که شما پیدا کردن ناودان خود نرسد.
  • بررسی downspouts هر زمان که شما خود را تمیز ناودان باران. اجرای آب به قطره قطره شدن در بالای ناودان و زهکشی در پایین. اگر آب پشت کردن به بیرون از ناودان به جای به راحتی تخلیه حذف downspout پایه—این به طور کلی لغزش کردن و استفاده از یک دسته جارو یا چوب بلند برای بیرون راندن برگ و زباله های دیگر از داخل ناودان. شما ممکن است نیاز به اجرای یک انفجار قوی آب از شلنگ باغ خود را برای بیرون راندن خیره انسداد.
  • اگر ناودان سست است و جایگزین و یا reattach از ناودان تسمه که براکت های فلزی پیچ که به طرف خانه به نگه داشتن ناودان در محل. شما پیدا کردن ناودان تسمه برای کمتر از $5 در اکثر مراکز بهبود صفحه اصلی و یا آنلاین در آمازون است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن