بهترین علف های هرز قاتلان برای چمن و باغ خود را

5 بهترین علف های هرز قاتل گزینه برای چمن و باغ خود را | باب ویلا از بین بردن قاصدک crabgrass و دیگر باغ مهاجما

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399
5 بهترین علف های هرز قاتل گزینه برای چمن و باغ خود را | باب ویلا

از بین بردن قاصدک crabgrass و دیگر باغ مهاجمان راه آسان با یکی از این بالا-دارای علف هرز قاتلان.

The Best Weed Killer Options

که آیا آنها محصول خود را در چمن در یک بستر گل و یا در طول محیط نرده ها و علف های هرز در حال باغبان سن دشمن. آنها را به حیاط خود را ناخوشایند خود را در گردشگاه ژولیده و آنها در رقابت با همسایه گیاهان به نور خورشید و آب و مواد مغذی باعث گرامی گیاهان برای تضعیف می شود و مستعد ابتلا به آفات و بیماری. گونه علف هرز حتی می توانید گسترش و اخلال در زیستگاه های طبیعی. بدتر از همه علف های هرز فقط به نظر می رسد برای نگه داشتن به آینده را بدون توجه به آنچه شما انجام دهد.

خوشبختانه مالکان چند گزینه برای وجین این مهاجمان برای خوب: deadheading با علف های هرز باغ قیچی یا علف wacker (قطع تاپ) از بین بردن آنها را از خاک با دست و یا با استفاده از علف هرز قاتلان. از این روش deadheading به طور کلی مفید تنها به صورت سالانه گیاهانی که دارای ریشه گسترده و سیستم های است که می میرند که در صدر جدا شده از ریشه. کشیدن علف های هرز با دست, در ضمن غیر عملی است اگر شما تعداد زیادی از علف های هرز با توجه به تلاش های درگیر (حداقل به این خاطر انجام این کار به طور موثر نیاز به حفاری تا ریشه به نگه داشتن آنها را از رشد عقب). محدودیت های این روش دستی را تجاری علف های هرز قاتلان بیشتر fail-safe, گزینه های انعطاف پذیر برای از بین بردن علف های هرز—ارائه شده شما را انتخاب کنید یکی از سمت راست برای این کار است.

هنگامی که به عنوان دستور بهترین قاتل علف هرز باعث کاهش خطر ابتلا به علف کش شکست—مانند علف های هرز نه در حال مرگ پس از یک برنامه و یا ظاهر می شود به مرگ و پس از آن بازگشت شما اجازه می دهد برای جلوگیری از پر هزینه و وقت گیر محصول دوباره برنامه های کاربردی. در ادامه به یادگیری آنچه به دنبال در یک علف هرز قاتل و چرا ما رتبه زیر شش محصولات به عنوان بهترین علف های هرز قاتل گزینه های در بازار است.

 1. بهترین قبل از اورژانس WEED KILLER: این Andersons Pro چمن مانع شدن دانه قبل از اورژانس کنترل علف های هرز
 2. بهترین پست-اورژانس WEED KILLER: سبز, پرخور, سرکه, Weed & چمن قاتل
 3. بهترین انتخابی علف های هرز قاتل: جنوب Ag آمین 24-D Weed Killer
 4. بهترین تماس با علف های هرز قاتل: Spectracide Weed & چمن قاتل تمرکز
 5. بهترین سیستمیک WEED KILLER: ارتو Nutsedge قاتل برای چمن
The Best Weed Killer Options

ملاحظات کلیدی برای انتخاب یک علف هرز قاتل

نوع علف هرز قاتل شما انتخاب می کنید را دیکته می کند که در آن شما به آن اعمال می شود که در مرحله رشد به آن اعمال می شود که انواع علف های هرز آن را, چگونه آن را تحت تاثیر گیاهان در این نزدیکی هست و چه مدت آن را کنترل علف های هرز. این به این معنی است که حتی به خوبی بررسی علف های هرز قاتل که به طراحی خاص خود را حل مشکل علف های هرز می تواند در نتیجه محصول شکست و از این رو طولانی علف های هرز. به حداکثر رساندن عملکرد محصول و به حداقل رساندن خطر از علف کش, شکست, عامل خواص زیر می باشد وقتی که حق انتخاب تجاری weed killer برای این کار است.

ظهور

ظهور اشاره به این مرحله از رشد علف های هرز در آن شما باید درخواست weed killer.

 • قبل از اورژانس علف های هرز قاتلانگاهی اوقات به عنوان "علف های هرز preventers," هدف قرار دادن و کشتن جوانه زدن (جوانه) نهال از علف های هرز قبل از آنها ظهور از خاک به عنوان علف های هرز را می توانید ببینید. شما به طور کلی اعمال آنها را به خاک و چمن و یا باغ شما قبل از دیدن نشانه هایی از علف های هرز; آنها را به شکل یک ماده شیمیایی مانع در لایه ای از خاک است که جلوگیری از رشد نهال زیرزمینی در اثر کشتن آنها.
 • پست-اورژانس علف های هرز قاتلان, همچنین شناخته شده به عنوان علف کش استفاده می شود برای کنترل علف های هرز موجود است که در حال حاضر پدید آمده از خاک است. اعمال آنها را به برگ و یا ساقه قابل مشاهده علف های هرز در باغ تخت و یا در جلوی خانه یا پیاده رو ترک; این مواد شیمیایی را برای کشتن علف های هرز یا با از بین بردن شاخ و برگ و یا ساقه و یا سفر به ریشه ها و کشتن تمام سیستم ریشه.

انتخاب

انتخابی است که توانایی یک علف هرز قاتل برای از بین بردن علف های هرز و گیاهان اطراف آسیبی نرساند.

 • انتخابی علف های هرز قاتلان از بین بردن علف های هرز, اما نه turfgrass و یا دیگر گیاهان مفید در مجاورت آنها را به یک گزینه خوب برای از بین بردن, برای مثال قاصدک ها یا thistles بر روی چمن و یا در یک تخت گل.
 • غیر انتخابی علف های هرز قاتلان از بین بردن علف های هرز همراه با سایر گیاهان در این منطقه برنامه. استفاده از آنها را در امتداد حصار و یا استخر و یا در جلوی خانه یا پیاده رو ترک که در آن شما نمی خواهد با قرار دادن گیاهان مفید در خطر است.

انتقال

انتقال توصیف حرکت محصول در یک علف هرز پس از آن گرفته شده است تا از طریق برگ و ساقه یا ریشه این گیاه است.

 • تماس با علف های هرز قاتلان حرکت نمی کند در یک علف هرز پس از آنها آن را وارد کنید; بلکه آنها از کشتن علف های هرز با از بین بردن بخش گیاهی که شما آنها اعمال می شود معمولا در عرض چند ساعت به روز از نرم افزار است. آنها معمولا استفاده می شود در علف های هرز سالانه مانند crabgrass گزنه و chickweed که آسان تر برای کشتن از گیاهان چند ساله و به طور کلی مرگ زمانی که شاخ و برگ و یا ساقه از بین می روند.
 • سیستمیک علف های هرز قاتلان حرکت در یک علف هرز پس از آنها جذب می شود و معمولا به ریشه نابودی کل گیاه از پایین به بالا. شما می توانید انتظار به صبر کنید چند روز تا چند هفته برای دیدن نتایج و اگر چه بر خلاف تماس با علف های هرز قاتلان سیستمیک محصولات به طور کلی نمی خواهد دولت این دوره خاص از زمان آن طول می کشد برای کشتن علف های هرز. آنها یک گزینه خوب برای علف های هرز چند ساله مانند قاصدک پیچک و یا نوعی ابروسیا که به طور معمول سخت تر برای کشتن به دلیل ریشه های عمیق تر.

پشتکار

پشتکار اندازه گیری چه مدت پس از کاربرد علف هرز قاتل باقی مانده در خاک و فراهم می کند کنترل علف های هرز قبل از شما باید برای درخواست مجدد آن است.

 • مطلب موقت علف های هرز قاتلان تنزل در خاک در عرض چند روز تا چند هفته است که نیروهای شما را به درخواست مجدد محصول اغلب به نگه داشتن علف های هرز در خلیج, اما اجازه می دهد تا شما را به سرعت replant سایر گیاهان در این منطقه بدون ایجاد وقفه در رشد ، این باعث می شود آنها را به یک گزینه بهتر برای باغ که در آن شما قصد دارید به گل و گیاه و یا سبزیجات در آینده نزدیک و یا مکان های که در آن علف های هرز به ندرت رشد می کنند مانند شکاف بین کفپوش سنگ در حیاط.
 • طولانی مدت علف های هرز قاتلان اقامت در خاک و حفظ و جدید از رشد علف های هرز در منطقه برنامه برای ماه یا حتی یک سال پس از برنامه. آنها یک گزینه خوب برای چمن یا باغ که در آن شما نیاز به پایدار علف های هرز, کنترل, اما آنها همچنین می توانند مانع از جوانه زنی گیاهان جدید شما رشد در این منطقه برای یک دوره طولانی تر از زمان استفاده نمی در مناطق که در آن شما برنامه ای برای اضافه کردن محصولات جدید در آینده نزدیک.

ما تراکم بالا برای علف های هرز قاتلان

این بهترین علف های هرز قاتلان برای رسیدن به وقتی که می آید برای رام کردن یک حیاط یا باغ تاخت و تاز کردن توسط ناخوشایند گیاهان.

The Best Weed Killer Option: The Andersons Pro Turf Barricade Granular Pre-Emergent Weed Control

عکس: amazon.com

1. بهترین قبل از اورژانس علف های هرز قاتل: Andersons Pro چمن مانع شدن دانه قبل از اورژانس کنترل علف های هرز

Nip کودک علف های هرز در جوانه با این انتخابی قبل از اورژانس علف های هرز قاتل که بهترین استفاده turfgrass یا باغ تخت. مانع از آن بیش از 30 نوع از علف های هرز از رشد بدون آسیب رساندن ترین درختان انگور و یا گل این نزدیکی هست. درخواست این دانه علف هرز قاتل به خاک یا مالچ و سپس آب یا منتظر باران برای ایجاد یک محافظ خاک مانع است که بلوک های رشد علف های هرز به مدت چهار ماه تا یک سال. حاوی prodiamine یکی از طولانی ترین مدت و ارزان ترین علف های هرز preventers در بازار 18-کیسه پوند را پوشش می دهد بین 2500 تا 10000 فوت مربع.

The Best Weed Killer Option: Green Gobbler Vinegar Weed & Grass Killer

عکس: amazon.com

2. بهترین پست-اورژانس WEED KILLER: سبز, پرخور, سرکه, Weed & چمن قاتل

فروخته شده در یک گالن را پوشش می دهد که از 1200 متر مربع این غیر انتخابی پس از اورژانس علف کش جان crabgrass قاصدک و دیگر علف های هرز مزاحم در تماس با استفاده از قوی پت-امن سرکه فرمول. به دلیل آن را غیر خاص علف هرز قاتل آن بهترین استفاده را در نزدیکی حصار خطوط استخر و پاسیو یا در جلوی خانه یا پیاده رو ترک. به درخواست پر کردن یک پمپ سمپاش با مایع علف کش و یا ضمیمه عرضه سمپاش ماشه و سپس نقطه و اسپری; سریع اقدام محصول کشد علف های هرز در عرض 24 ساعت و تنزل در خاک در روز.

The Best Weed Killer Option: Southern Ag Amine 24-D Weed Killer

عکس: amazon.com

3. بهترین انتخابی علف های هرز قاتل: جنوب Ag آمین 24-D Weed Killer

این پست انتخابی-علف کش اورژانس اهداف علف های هرز مثل قاصدک و chickweed اما تاثیر نمی گذارد گیاهانی که نمی علف های هرز. رقیق دو تا سه قاشق غذاخوری از این مایع کنسانتره در سه تا پنج گالن آب و گسترش با یک دست-پمپ سمپاش و یا یک شلنگ پایان سمپاش. این برچسب برای استفاده در چمن, مراتع, مراتع و در امتداد نرده ها. این محصول فراهم می کند کنترل علف های هرز به مدت شش ماه تا یک سال بسته به نرم افزار سایت و یک لیتر بطری را پوشش می دهد 21,000 به 32,000 متر مربع است.

The Best Weed Killer Option: Spectracide Weed & Grass Killer Concentrate

عکس: amazon.com

4. بهترین تماس با علف های هرز قاتل: Spectracide Weed & چمن قاتل تمرکز

مناسب برای استفاده در اطراف گل ها و درختان و درختچه ها و گردشگاهها این غیر انتخابی پس از اورژانس علف های هرز قاتل مهار سرعت عمل علف کش diquat dibromide برای کشتن علف های هرز و دیگر پوشش گیاهی در تماس است. رقیق 10 قاشق غذاخوری از این مایع کنسانتره در یک گالن از آب اعمال می شود با یک مخزن سمپاش به شاخ و برگ علف های هرز مانند قاصدک شبدر و پیچک و به عنوان دیده بان آنها پژمردگی در عرض سه ساعت و مرگ در عرض 24 ساعت شما می توانید دوباره آن را پس از هفت روز است. 16-هر اونس تمرکز را پوشش می دهد تا 1500 فوت مربع.

The Best Weed Killer Option: Ortho Nutsedge Killer for Lawns

عکس: amazon.com

5. بهترین سیستمیک WEED KILLER: ارتو Nutsedge قاتل برای چمن

ذبح سمج ترین علف های هرز با این sulfentrazone مبتنی بر پست انتخابی-علف کش اورژانس طراحی شده است که برای استفاده در turfgrass. آن را حذف 50 سخت برای کشتن علف های هرز مانند بنفش nutsedge و kyllinga بدون آسیب رساندن چمن یا تحمل اطراف گیاهان ذکر شده در این بسته است. نرم افزار نسیم با فرمول مایع و ساخته شده است در شلنگ پایان سمپاش: فقط اتصال سمپاش به شلنگ خود را به نوبه خود در آب و اسپری علف کش سیستمیک به طور مستقیم بر روی علف های هرز. شما می توانید دوباره این علف کش پس از یک ماه و 32 اونس بطری را پوشش می دهد تا به 5000 فوت مربع.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب