روسی مزدوران در حال کاشت معادن در لیبی به ساحل شورشی رهبر AFRICOM می گوید

روسی مزدوران کاشته اند معادن و دستگاه های منفجره دست ساز (بمب) در حمایت از یک رهبر شورشی در لیبی که نیروهای م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

روسی مزدوران کاشته اند معادن و دستگاه های منفجره دست ساز (بمب) در حمایت از یک رهبر شورشی در لیبی که نیروهای مبارزه کرده اند در برابر ایالات متحده به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی در طرابلس ایالات متحده آفریقا فرمان گفت.

اطلاعاتی ایالات متحده است "شواهد روشن" که به استخدام جنگجویان از روسیه بر اساس "واگنر گروه" باید "گذاشته مین های زمینی و مواد انفجاری تعبیه) در داخل و اطراف طرابلس," گسترش شرق به شهر سرت این دژ خلیفه Haftar و به اصطلاح ارتش ملی لیبی.

جزئیات بعدی: Esper ممنوعیت استفاده از ارتقاء تخته عکس, دستور بررسی و نظافت استانداردهای

"تایید عکاسی شواهد نشان می دهد یکسره قرار می گیرد تله و میادین مین اطراف حومه طرابلس را به سرت از اواسط ماه ژوئن" AFRICOM گفت. "این سلاح ها در حال ارزیابی معرفی شده اند به لیبی توسط واگنر ،

مسکو بارها هرگونه دخالت در لیبی مبارزه اما AFRICOM بیانیه روشن ساخته است که Wagner, گروه حمایت و پرداخت توسط دولت روسیه است. AFRICOM توصیف مزدوران به عنوان کار برای "روسی اشتغالی دولت-حمایت واگنر ،

"دولت روسیه حمایت واگنر گروه نشان می دهد در مجموع بی توجهی به ایمنی و امنیت لیبی" در کاشت معادن و بمبهای گفت دریایی مسلح ، ژنرال برادفورد گرینگ, AFRICOM مدیر عملیات. "روسیه دارای قدرت برای متوقف کردن آنها فقط نمی خواهد."

این AFRICOM بیانیه به دنبال اتهام در ماه مه توسط ارتش ژنرال استفان تاونسند به AFRICOM فرمانده که روسیه فرستاده بود 14 پیشرفته MiG-29 Fulcrum هواپیماهای جنگنده به لیبی در تلاش برای سرپا نگه داشتن نیروهای Haftar سابق ارتش لیبی کلی که دارای تابعیت ایالات متحده آمریکا.

"روسیه است که به وضوح تلاش برای نکته ترازو به نفع آن در لیبی" تاونسند گفت: در 26 ماه مه در بیانیه ای آنچه که تبدیل به یک جنگ نیابتی در این کشور شامل آمریکا و متحدان در دو طرف جنگ است.

Haftar نیروهای نگه نوسان در مقدار شرق لیبی اما به تازگی دچار یک سری از موانع در بلند مدت متوقف شده اقدام به طرابلس از سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی.

Haftar است که حمایت از مصر و امارات متحده عربی در حالی که متحد ناتو ترکیه به طور فزاینده ای مستقر هوایی و دریایی دارایی در حمایت از نخست وزیر Fayez al-Sarraj را GNA.

در AFRICOM بیانیه روز شنبه عقب Adm. هایدی برگ AFRICOM هوش مدیر گفت: "اطلاعات ما نشان دهنده ادامه داد و مدعی دخالت های روسیه و واگنر ، تصاویر و اطلاعاتی ارزیابی نشان می دهد که چگونه روسیه همچنان به دخالت در امور لیبی."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: وزیر امور خارجه روسیه مسخره اینتل در نعمت به طالبان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن