شباهت های ظهور به عنوان سومین قربانی شهادت در آکادمی نیروی دریایی Midshipman را محاکمه

این midshipmen از خواب بیدار شدم بعد از یک شب از نوشیدن به یک بدن فشرده در برابر اوست.

او کوتاه شد پایین کشیده و فرد در بستر او بود بوسیدن گردن او شهادت دادند. Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago.

The midshipman گفت: او را ترک کند او گفت:. او تعلق ندارد در بستر در منطقه خواب در قایق.

او در حال حاضر گفت: او را به ترک هنگامی که او گفت:. آن شب او خواهد آمد دو برابر بیشتر.

The midshipman شهادت پنج شنبه در Keago دادگاه نظامی در واشنگتن نیروی دریایی حیاط. Keago است به اتهام تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی انسداد عدالت و سرقت.

The midshipman سوم بود به شهادت چگونه Keago اتهام تجاوز جنسی خود و یا تلاش برای انجام آن است.

سه زن. سه روز از شهادت. سه داستان های مشابه.

به عنوان هر یک از زن شهادت دادند آنها به دادگاه چگونه آنها شب را صرف نوشیدن قبل از رفتن به اتاق خود و آماده شدن برای به رختخواب.

سپس هر یک از آنها مشترک چگونه آنها را از خواب بیدار برای پیدا کردن Keago در تخت خود را در برابر فشار بدن خود را.

ناخواسته. ممنوع است. فراموش نشدنی است. این بود که چگونه سرهنگ Cmdr. Chris Cox توصیف شهادت خود را در سخنان افتتاحیه خود.

و با نهایی midshipman کاکس با هدف روشن است که mids نمی خواهید Keago آمد به رختخواب او هر یک از این چهار بار.

“آیا شما می خواهید او را به انجام این کار ؟” او پرسید: midshipman چند بار.

هیچ.

با هر سوال Cox بدستآمده اطلاعات بیشتر از midshipmen در مورد شب. این همان استراتژی کاکس و سرهنگ Cmdr. پل LaPlante استفاده می شود با دیگر زنان است.

و با سوالات خود را وکیل مدافع سرهنگ Cmdr. Adrea Kissner کار کرده برای برجسته کردن سوراخ در شهادت پاسخ که تغییر قطعه از اطلاعات است که نکرد با حقایق دیگر.

دادگاه تقریبا می تواند به عنوان یک بازی شطرنج بین دفاع و وکلای دولت. اما در روز پنج شنبه با توجه به زمان محدود در ضبط آن عمدتا دادستان را به نوبه خود.

The midshipman گفت کاکس که او به کاوش در شهر نیویورک با دوست او پس از ورود به شهر در یک حیاط گشت قایق برای ناوگان هفته. آنها رفت جایی که او تا به حال برخی از نوشیدنی های مخلوط در نهایت قبل از پایان دادن به در معنی نقب زن یک نوار.

در پایان شب او, او شروع به صحبت با Keago. از آن آغاز شده به عنوان یک تاکتیک برای رسیدن ملوان به او را به تنهایی ترک, او گفت:. دو توافق انجام عکس, او گفت:. او به عنوان شهادت کاکس همچنین تصویری از midshipman در نوار.

در یک نقطه, او شروع به گرفتن عکس با Keago. برای اولین بار آنها را در یک شات با هم. سپس او یا Keago بپرسید متصدی بار دیگر دور. تنها او partakes. بسیاری از دفاع cross-examination شنبه در او متمرکز نوشیدن.

Keago به او گفته بود که او را در راه رفتن او را به قایق. به عنوان او تلاش می کند برای قرار دادن بازوی خود را در اطراف او, او گفت:. او نمی خواست او را به محاکمه و به او ارسال نشانه های غیر کلامی با راه رفتن سریع تر.

در حیاط گشت قایق midshipman رفت و به زن خوابیده منطقه گفتن کسی که امضا خود را به مطمئن شوید که Keago کردم و بازگشت به کشتی خود را.

او آماده برای تخت و خوابش برد.

او از خواب بیدار شد برای دیدن Keago پاپ سر خود را بر تخت او و بپرسید اگر او را “خوب,” او گفت:.

“و من به او گفتم به ترک که به او تعلق ندارد در اینجا,” او گفت:.

او ناراحت the midshipman گفت. او در حال حاضر گفت: او را به ترک زمانی که آنها بازگشت به قایق.

او بیدار شد دوباره در مدت کوتاهی پس از. این بار او گفت: Keago, خود ارضایی, تخت, بوسیدن گردن او. او کوتاه کشیده شد پایین. او عصبانی بود. او نیست به او رضایت او شهادت دادند.

او گفت که او را به ترک. دوباره. در این زمان او به تماشای به مطمئن شوید که او به سمت چپ.

“من احساس نقض در آن لحظه و با ترس به دلیل آن می تواند به طور بالقوه منجر به بیشتر اگر من تا به حال متوقف [او را]” او گفت:.

سعی کردم او را از خواب بیدار دو midshipmen اما زمانی که او به آنها گفت که چه اتفاقی افتاده است آنها گفت که او تا به حال یک کابوس است.

Keago می آید و بار سوم او گفت:. و یک چهارم. هر زمان او می گوید او را به ترک. او متون حیاط گشت به چت گروهی برای گفتن هر که در دیده بان وظیفه به Keago خارج از منطقه خواب.

توسط آخرین بار زمانی که او دوباره از خواب بیدار به Keago فشرده در برابر او عصبانی است. او به او می گوید او در حال رفتن به او گزارش.

“من به او بگویید به من رک,” او گفت:. “من به او بگویید که به من لباس کردن.”

او می شود midshipman در سازمان دیده بان برای حذف Keago. او در ابتدا می گوید که او نمی توانید پیدا کنید هر کسی اما midshipman بغل دست خود را و نقاط که در آن Keago است فر در یک توپ پنهان شده است.

بعد Keago پیام های خود را در Instagram گفتن او نه به هر کسی چون او را در دردسر برای بودن در قایق و آنها هر دو مشکل به صورت زیر سن قانونی نوشیدن.

او هرگز پاسخ داده است.

او گزارش Keago که منجر به Naval Criminal Investigative Service تحقیقات midshipman گفت.

در آن زمان او در حال حاضر شنیده می شود در مورد اتهام تجاوز جنسی از زن دیگر. The midshipman گفت که او ساخته شده است این گزارش پس هیچ کس دیگری را مجبور به رفتن را از طریق آنچه که او انجام داد.

Kissner خود را آغاز کرد cross-examination, تمرکز بر زودتر Instagram پیام بین midshipman و Keago. سپس در midshipman را مصرف الکل و همچنین تناقضات در اظهارات او را به NCIS افسران.

Kissner پرسید: در مورد رفتن به خانه. آیا این دو لاس زدن ؟

The midshipman شهادت دادند که آنها تا به حال یک گفتگوی دوستانه.

“که نه معاشقه, خانوم,” او گفت:.

Kissner در نظر گرفته شده برای نشان دادن یک ویدیو از midshipman در حالی که midshipman بود در ایستاده. قاضی سروان. هارون عمیق گفت: او را به جای اخراج او به طوری که او نمی خواهد که به در ایستاده در حالی که عضو پانل تماشای ویدئو. آن را مرز در اهانت به انجام این کار است.

اما Kissner سوالات متمرکز شده و معلوم نیست اگر midshipman حال بررسی این ویدئو پیشرو عمیق برای زنگ تفریح برای روز. در طول زنگ تفریح, the midshipman نیاز به سازمان دیده بان ویدیو, او گفت:.

می گویند عمیق شد تغذیه با وکلای دولت و دفاع به عنوان او به نام دادگاه برای زنگ تفریح برای روز خواهد بود برای قرار دادن آن را به آرامی.

“اگر آن را به نظر می رسد که من نا امید چون من نا امید” عمیق گفت. “مقدار زمان است که ما توانسته ایم به رکورد چرکین است.”

دادگاه نظامی از Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago به طور معمول شروع می شود در ساعت 9 صبح هر روز صبح و همچنان تا 4 بعد از ظهر با ناهار زنگ تفریح شده است که به طور معمول مدت یک ساعت.

پنج شنبه آغاز شده و با دو ساعت تاخیر به دنبال یک ساعت دیگر به تاخیر بیاندازد. علل تاخیر شد روشن نیست و یا اعلام کرد. دادگاه در ضبط برای بیش از دو ساعت قبل از تمدید زنگ تفریح. دادگاه بازگشت و برای یک ساعت قبل از عمیق دستور داد آن را به زنگ تفریح با توجه به تصویری مشکل است.

قاضی مقصر عدم در زمان ثبت است که زمانی که واقعی بحث ها و سوالات ارائه شده در مشاوره. آنها آماده برای روز, او گفت:.

“غیر قابل قبول مردمی” عمیق گفت. “غیر قابل قبول است.”

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>