اپل خودی می گویند 2021 مدلهای macbook 12-core ARM پردازنده های

به گزارش از بلومبرگ اپل طراحی شده خود را سه نفر از پردازنده های خود را برای 2021 محصولات که بدان معنی است که م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 اردیبهشت 1399

به گزارش از بلومبرگ اپل طراحی شده خود را سه نفر از پردازنده های خود را برای 2021 محصولات که بدان معنی است که ما ممکن است در مورد به پایان اینتل و مک بوک تیم.

منابع ناشناس باید گفت که فن آوری های غول پیکر در حال کار بر روی پردازنده های جدید برای آینده A14 تراشه. که تراشه شایعه به فرود در خط بعدی از پرچمدار آینده اپل در اواخر این سال, اما این جدید و قدرتمند ARM پردازنده می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از 2021 مک خط.

مرتبط: آیا ما نیاز به یک بازوی مک بوک در iPad Pro است ؟

حتما این اولین بار نیست که ما شنیده ام یک شایعه در امتداد این خطوط. تحلیلگر Ming-Chi Kuo ادعا کرد که اپل شروع به استفاده از یک بازوی مبتنی بر تراشه در محصولات مک در فوریه.

Kuo همچنین گفته است که احتمال دارد اپل را از رول کردن تراشه های جدید به تدریج به توسعه دهندگان زمان به مطمئن شوید که محصولات خود را سازگار با سیستم جدید راه اندازی. این حس را به عنوان قبلی ARM مبتنی بر تراشه آمده اند با یک قایق از مسائل مربوط به سازگاری (ما به دنبال در شما Surface Pro X).

بلومبرگ گزارش نشان می دهد که اپل در حال کار بر روی یک 12 هسته پردازنده ARM با هشت با عملکرد بالا و هسته موسوم به 'طوفان' و چهار بهره وری انرژی هسته ای به نام "Icestorm'. این پردازنده های جدید در حال ظاهرا ساخته شده توسط TSMC بر اساس یک 5nm فرآیند ساخت.

بلومبرگ همچنین گزارش می دهد که ما می خواهم به احتمال زیاد دیدن بازوی جدید مبتنی بر تراشه به نظر می رسد در پایین پایان مک بوک برای اولین بار به عنوان آنها قادر نخواهد بود برای مطابقت قدرتمند Intel محصولات موجود در مدل بالاتر پایان.

جالب این است که نه کاملا آنچه Kuo پیش بینی های قبلی در سال به عنوان تحلیلگر گفت که ما می خواهم به احتمال زیاد دیدن طیف گسترده ای از مک محصولات ورزشی تراشه های جدید, از جمله هر دو نوت بوک و دسکتاپ ابزارهای از این شرکت است.

مرتبط با: تمام شایعات در مورد اپل ARM مبتنی بر مک بوک

اما حتی اگر این تراشه می رسند در پایین محصولات نهایی آن را یک گام در یک جهت جدید جسورانه برای اپل به این شرکت شده است تا حد زیادی متکی به اینتل هسته از سال 2006.

در شرایط استفاده از مزایای یک بازوی مبتنی بر تراشه می تواند منجر به کوچکتر فرم فاکتور و بهتر عمر باتری. این امر همچنین صرفه جویی اپل تا 60 درصد در هزینه های تولید است که می تواند امیدوارم توان گذشت همراه برای هر کسی خالی برای یک ماشین جدید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب