مهر و موم سعی کردهاید شهروند ایالات متحده گرفته شده توسط شبه نظامیان افغان

واشنگتن — در روز پس از دستگیری یک پیمانکار آمریکایی در افغانستان در اوایل سال جاری نیروی دریایی کماندوهای حمل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 اردیبهشت 1399

واشنگتن — در روز پس از دستگیری یک پیمانکار آمریکایی در افغانستان در اوایل سال جاری نیروی دریایی کماندوهای حمله کرد و بازداشت عضو مظنون طالبان وابسته به شبکه حقانی در حالی که آمریکا و جامعه اطلاعاتی تلاش برای پیگیری تلفن های همراه از مرد و اسیرکنندگان خود را در ارتباط با مطبوعات یاد کرده است.

در حالی که شرایط اطراف آدم ربایی باقی می ماند و معلوم نیست که قبلا گزارش نشده عملیات شرح داده شده توسط چند مقامات آمریکایی طی ماه گذشته روشن جدید در اوایل تلاش برای قرار دادن علامت R. Frerichs. ناپدید شدن چند ماه پیش از پیمانکار از ایالت ایلینوی بوده است کفن در رمز و راز مورد بوده است این موضوع حداقل بحث های عمومی توسط دولت ایالات متحده.

جدید جزئیات ظهور به عنوان خشونت و اختلافات سیاسی در کابل تهدید به عقب نشینی طالبان مذاکرات صلح با ایالات متحده در ماه گذشته وزیر امور خارجه مایک Pompeo ابراز سرخوردگی پس از یک تلاش ناموفق به واسطه یک جنگ قدرت بین رئیس جمهور اشرف غنی و سیاسی خود را رقیب داکتر عبدالله عبدالله.

واشنگتن به کابل خواست برای آزادی طالبان زندانی است که بخشی از توافقنامه صلح.

اما وجود دارد هیچ نشانه Frerichs یک نیروی دریایی کهنه شده است بخشی از مذاکرات میان آمریکا و طالبان به رهبری, یا این که آزادی خود را بخشی از هر گونه توافق صلح.

"طالبان ربوده برادر من در ماه ژانویه است. در ماه فوریه در ایالات متحده امضا قرارداد صلح با طالبان. برادر من نبود بخشی از معامله است. در حال حاضر ما در حال تنظیم برای طالبان و دولت افغانستان به تبادل هزاران نفر از زندانیان" شارلین Cakora یکی از Frerichs' خواهران گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به AP. "چرا ما نمی توانیم یک گروگان آمریکایی بود یکی از آنها را؟"

Frerichs' پدر, هنر در بیانیه ای گفت که هر چند او ایمان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo "من فقط نیاز به آنها را به خود مردم مذاکره با طالبان که امریکا نمی خواهد بلند کردن انگشت تا زمانی که پسرم به خانه می آید. او یک جانباز. این امریکا است. ما را ترک نمی کند مردم است."

پنتاگون و فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده کاهش یافته است به نظر. این تلاش ها برای نجات این است که هماهنگ از طریق اف بی آی-led گروگان بازیابی همجوشی سلولی که گفت: در بیانیه ای که آن را به کار با شرکای خود را به اطمینان حاصل شود "که علامت Frerichs و همه آمریکایی ها گروگان خارج از کشور هستند به خانه بازگشت." این خواست هر کسی با اطلاعات به جلو آمده.

وزارت امور خارجه گفت: آن آگاه بود یک آمریکایی که شده است می خواهم ربوده شده در افغانستان و این که "رفاه و ایمنی و امنیت آمریکایی ها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بالاترین اولویت است."

سابق ایالات متحده آمریکا امنیت ملی رسمی است که مشاوره Frerichs خانواده گفت: او به طور خاص به خواست واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد به حل و فصل اوضاع آورد و Frerichs صفحه اصلی. سابق امنیت ملی رسمی اصرار بر گمنامی به صراحت صحبت از آثار رسمی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مقامات ایالات متحده بر این باورند Frerichs, 57, از لومپارد, ایلینوی برگزار شد حداقل برای برخی از زمان در خوست یک استان شرقی در امتداد مرز با پاکستان و آن به اصطلاح قبیله ای منطقه یک منطقه کوهستانی است که در طول تاریخ شده است یک پناهگاه برای طالبان و القاعده و داعش.

سابق امنیت ملی گفت که Frerichs شده در افغانستان حدود یک دهه کار بر روی پروژه های تجاری و نبود یک دولت ایالات متحده پیمانکار است.

هر چند هیچ رسمی مطالبات شناخته شده اند ساخته شده ایالات متحده مقامات اطلاعاتی بر این باورند Frerichs دستگیر شد توسط اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی است که تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان بود که تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012.

هر چند Haqqanis شناخته شده است به انجام ترور و آدم ربایی برای باج گیری طالبان رهبری است اذعان کرد Frerichs " ضبط.

تشکر. مایکل والس یک جمهوری خواه فلوریدا و کهنه سرباز ارتش منجر شد که تیم های که برای جستجو Bowe Bergdahl پس از سرباز ارتش خود را رها پست ها و زخم های گرفته شده توسط طالبان گفت: طالبان غالبا پنهان آمریکایی گروگان ها تا زمانی که آنها می توانید آنها را در طول مرز به پاکستان است.

او گفت که او تا به حال "نگرانی واقعی در مورد پیشنهادات که طالبان جدی در مورد صلح است."

مهر و موم درگیر در Frerichs تلاش خود را صرف کرده بود اواخر ماه ژانویه کار برای بازیابی اجساد دو آمریکایی خدمات اعضا که در هنگام مرگ خود سقوط هواپیما-فرود در غزنی در مرکز افغانستان با توجه به ارشد دولت ایالات متحده شد.

تلخ زمستان آب و هوا است که محدود سربار نظارت از هواپیما خرابه توسط ارتش ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین نیز مشغول به کار در برابر مقامات در طول مهر و موم بعد عملیات در شب Feb. 3. دوره های فقیر-به-وجود ندارد و دید در نهایت با تاخیر برنامه ریزی شده هوش-جمع آوری عملیات در یک شناخته شده طالبان در محل گفت: مقامات ارشد دولت آمریکا شد.

هنگامی که آب و هوا پاک مهر و موم لود شده بر روی هلیکوپتر و پرواز به محل نامعلومی. این مقام ارشد کاهش یافته است به فاش کردن محل دقیق این استان برای عملیاتی دلایل امنیتی.

ارشد دولت آمریکا رسمی و وزارت دفاع منبع با آگاهی از این حمله که او نیز نخواست نامش فاش شود گفت: مهر جوخه بود و نه ملاقات با طالبان مقاومت و هنگامی که در ترکیب آنها بازداشت چند اتهام حقانی داعش و کشف یک انبار اسلحه.

مشکوک حقانی اعضای سوال در مورد Frerichs' نگهداری شدند و در نهایت بیش از تبدیل به دولت افغانستان با توجه به ارشد دولت ایالات متحده شد.

در فوریه. 4 آمریکایی مقامات اطلاعاتی دریافت یک گزارش که Frerichs احتمالا تا به حال منتقل شده است و به کویته پاکستان, تاریخی پناهگاه امن برای طالبان این دو مقام گفت. اما اطلاعات تلقی شد معتبر نیست به اندازه کافی به حکم یک عملیات ویژه ماموریت با توجه به ارشد دولت ایالات متحده شد.

این گزارش همچنین در تضاد با سیگنال های هوش — جمع آوری اطلاعات از سیگنال های الکترونیکی پخش از دستگاه های مانند رادیو قابل حمل و تلفن های همراه — که مقامات ایالات متحده در زمان حال.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده همچنان به دریافت موقعیت از درخواستهای مشکوک تلفن های همراه از Frerichs و اسیرکنندگان خود را, اما دنباله رفت و سرد در فوریه. 5 با توجه به ارشد دولت ایالات متحده و وزارت دفاع کردند.

"عملیاتی به همین دلیل زمان بسیار مهم است در یک آدم ربایی است زیرا شما می توانید فاصله سریعتر ایده آل بلافاصله و یا با استفاده از منابع گفت:" مقامات ارشد دولت ایالات متحده شد. "این مورد در حال حاضر. او می تواند دو خانه پایین از جایی که او گرفته شده بود و ما نمی خواهد می دانم."

____

لاپورتا گزارش از دلری بیچ فلوریدا. آسوشیتد پرس نویسندگان متی لی در واشنگتن Kathy Gannon در اسلام آباد و آلن G. نژاد در رالی کارولینای شمالی, کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جیمز لاپورتا و اریک تاکر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اخراج نیروی دریایی کاپیتان 'می خواستم به ارنست همینگوی" در نامه هشدار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب