سنا پیشنهاد ممکن است به تاخیر اندازی ACFT

قانونگذاران در مجلس سنا هستند پیشنهاد جدید مانع در ارتش مسابقه به جای آن منسوخ شده تست آمادگی جسمانی. ارتش در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 تیر 1399

قانونگذاران در مجلس سنا هستند پیشنهاد جدید مانع در ارتش مسابقه به جای آن منسوخ شده تست آمادگی جسمانی.

ارتش در حال حرکت به جلو با یک طرح به جای ارتش فعلی تست آمادگی جسمانی یا APFT با ارتش جدید مبارزه با آزمون تناسب اندام و یا ACFT در اکتبر. 1 با وجود چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله کاهش دسترسی به تجهیزات آموزشی.

جزئیات بعدی: ارتش قرارداد با جنرال موتورز برای جدید خودرو پیاده نظام بر اساس Chevy Colorado

اما سنا نسخه از مجوز دفاع ملی عمل برای 2021 خواهد پمپ ترمز نیاز به ارتش به منظور مطالعه اثر که بیشتر به چالش کشیدن ACFT را در اعزام سربازان و همچنین جذب و حفظ کردند.

مقامات ارتش مواجه قطعیت در مورد این آزمون در ماه مارس زمانی که COVID-19 pandemic مجبور رهبران به تعلیق تمام تست های آمادگی جسمانی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

به جای تاخیر در اجرای این ارتش اعلام کرد در اواسط ماه ژوئن که همه سربازان آغاز خواهد شد در نظر گرفتن یک نسخه از ACFT اما نمرات را حساب نمی در برابر آنها تا ماه مارس سال 2022 در تلاش برای اجازه می دهد که نیروی به رشد به شش رویداد تست.

اما کمیته نیروهای مسلح سنا نشانه گذاری از ☀ متحده که از ارتش رایان مک کارتی "ممکن است اجرای, ارتش, رزمی, تناسب اندام, تست" تا زمانی که بررسی کامل شده است توسط یک "نهاد مستقل از وزارت دفاع" با توجه به زبان در این لایحه است.

این مطالعه به تعیین اگر ACFT خواهد "تاثیر منفی اعضای ارتش مستقر و یا اعزام به شرایط آب و هوایی و یا مناطق با شرایط که سنگین رفتار در فضای فیزیکی آموزشی در مکرر یا مداوم بر اساس" زبان متحده است.

این مطالعه نیز تعیین اینکه آیا ACFT هر اثر در "استخدام و حفظ در بخش پشتیبانی تخصص های نظامی حرفه ای (MOS) ارتش مانند پرسنل پزشکی است."

مک کارتی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خانه هنوز هم باید با تصویب آن نسخه از لایحه سیاست دفاعی و آشتی دادن آن با نسخه مجلس سنا قبل از آن همچنان به تصویب نهایی و به رئیس جمهور به قانون تبدیل شود.

مقامات ارتش تاکید کرد که APFT نمرات معتبر باقی خواهد ماند تا مارس سال 2022. سربازان آغاز خواهد شد در نظر گرفتن ACFT Oct. 1 پس از نمرات خود را می توانند وارد ارتش, پایگاه داده, تناسب اندام و مقامات می توانید شروع به نگاه برای عملکرد روند مقامات ارتش گفته اند.

ارتش همچنین اعلام کرد که آن را به طور موقت اجازه می دهد سربازان که نمی تواند عبور جدید پا پهلو رویداد به انجام متناوب ورزش. سربازان را به تلاش برای پا و پهلو قبل از اینکه مجاز به انجام یک تخته ورزش برای حداقل دو دقیقه.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

-- امیدوارم که هاج سکک کمک به این گزارش.

مرتبط: تغییر در ارتش می گوید ACFT نمرات نمی خواهد تعداد در برابر سربازان تا 2022

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب