فضا و نیروی خود را برای اولین بار دلتا پله به عنوان نیروی هوایی تبدیل می شود بیش تر واحدهای

نیروی هوایی ایالات متحده است وفراهم برخی از آن عمده بال فضایی منتقل و ماموریت های خود را به فضا زور در یکی از

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

نیروی هوایی ایالات متحده است وفراهم برخی از آن عمده بال فضایی منتقل و ماموریت های خود را به فضا زور در یکی از بزرگترین فرمان تعمیرات اساسی در نزدیک به 40 سال است.

فضای مقامات نیروی جمعه اعلام کرد که پنج نیروی هوایی واحد منتقل شده به ارتش ششم شعبه دارد. سه بال و هشت تابع گروه ها و یا مراکز غیر فعال در حمایت از ایجاد موقت فضای آموزشی و آمادگی فرماندهی.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی هلیکوپتر به طور تصادفی قطره ضد مین غلاف در نزدیکی خلیج چساپیک

ماه گذشته فضای نیرو گفت: از آن خواهد شد که تنها سه فرمان رده: زمینه دستورات دلتا و اسکادران.

این واحد منتقل می شود را به صورت "ستاره دلتا موقت" خواهد شد و دفتر مرکزی اش در پترسون پایگاه نیروی هوایی کلرادو در حال حاضر با توجه به انتشار.

این وفراهم واحد شامل ملی امنیت فضای موسسه; نیروی هوایی ایالات متحده جنگ مرکز بخش 1; 705th آموزش مبارزه با اسکادران عملیاتی محل Alpha; 25 فضا محدوده اسکادران; و 527th متجاوز فضایی اسکادران انتشار متحده است.

"این مراسم برجسته مهم ترین بازسازی فضای واحد پس از استقرار نیروی هوایی فرماندهی فضایی در سال 1982 گفت:" رئیس عملیات فضایی ژنرال جان "جی" ریموند. با توجه به این رمان coronavirus همه گیر فضای مقامات برگزار شد از پیش ضبط شده, مجازی, مراسم, از به رسمیت شناختن تغییر و تحول است.

صحبت کردن در یک جداگانه مجازی مرکز امنیت نوین آمریکا رویداد جمعه ریموند گفت: بازسازی خواهان سقوط "دو لایه از فرمان دوباره [به] پس از لاغر چالاک ساختار است که می تواند حرکت سریع و فعال کردن پاسخگویی و چابکی است."

تغییر سازمانی به معنی نیروی هوایی فضا بال و گروه حرکت خواهد کرد و به دلتا ساختار او اضافه شده است.

تغییر ، سه فضا بال و هشت پایین پله دستورات. در جای خود آن را فعال ستاره دلتا, دو پادگان دستورات و هشت ماموریت دلتا انتشار متحده است.

این بدان معناست که 21 فضایی بال در پترسون و 50 فضایی بال در Schriever پایگاه نیروی هوایی کلرادو و واحدهای تابعه دیگر وجود دارد و باید به جای تشکیل پترسون-Schriever پادگان. این 460th فضایی بال در بوککلی نیروی هوایی کلرادو نیز بود ، و باکلی پادگان ایستاده بود تا در خود جای داده است.

اضافی هشت به حالت تعلیق و یا اصلاح واحدها شامل 21 عملیات گروه 721st عملیات گروه 460th عملیات گروه 614th عملیات های هوایی Center; 50 عملیات شبکه گروه 544th هوش نظارت و شناسایی گروه 50 عملیات گروه و 750 عملیات ،

جدید پادگان پشتیبانی از تقریبا 30 ماموریت فضایی سراسر جهان است.

ریموند گفت که ساده فرآیند نیز شامل کم کردن پنتاگون در فضا نیروی ستاد از حدود 1000 تا حدود 600 نفر است.

او به نام سرهنگ پیت فلورس به عنوان ستاره دلتا موقت رهبر. این سرویس قبلا گفته دلتا خواهد بود به رهبری O-6 افسران رتبه معادل آن به نیروی دریایی کاپیتان یا سرهنگ در, دیگر, خدمات, خواهد شد و سازمان یافته برای حمایت از یک تابع خاص مانند عملیات, آموزش نصب و راه اندازی پشتیبانی.

ستاره دلتا پیشرو سازمان به فضای آموزشی و آمادگی فرماندهی فرماندهی فیلد خواهد شد که مسئول آموزش و فضای آموزش حرفه ای.

دو ستاره به طور کلی در نهایت نظارت بر این فرماندهی فیلد; مقامات برآورد STARCOM فعال خواهد بود تا سال 2021 در یک محل هنوز به تعیین خواهد شد.

ساختار نمی خواهد از بین بردن هر گونه مشاغل در انتخابات گفت: هر چند برخی از نقش ها و مسئولیت ها ممکن است تغییر به عنوان فضایی نیروی همچنان به ساخت صفوف خود را.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: داعش از آزمایش ضد ماهواره سلاح در فضا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب