آکادمی نیروی دریایی Midshipman مجرم تجاوز جنسی

آناپولیس, Md. — یک آکادمی نیروی دریایی midshipman بود مجرم جنسی نقض سه زن همکلاسی در سال 2018 و 2019. Midship

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

آناپولیس, Md. — یک آکادمی نیروی دریایی midshipman بود مجرم جنسی نقض سه زن همکلاسی در سال 2018 و 2019.

Midshipman کلاس سوم نیکسون Keago بود مجرم شناخته شنبه دو فقره تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی و دزدی و انسداد عدالت پایتخت روزنامه گزارش شده است.

دادستان سرهنگ Cmdr. پل LaPlante گفت Keago شکست را به اتاق سه زن midshipmen در حالی که آنها مست و خواب است. یکی از این زنان در حال حاضر یک پرچمدار.

LaPlante گفت Keago یافت midshipmen که او می تواند به کنترل و زمانی که آنها بیدار Keago دستکاری آنها را به دروغ گفتن برای او.

"او در بر داشت midshipmen که آسیب پذیر" LaPlante گفت.

در حالی که Keago بود در وظیفه فعال در ماه فوریه 2018 و اکتبر 2018, او را به دو midshipmen اتاق و تا به حال رابطه جنسی با آنها را در حالی که آنها خواب بودند با توجه به اسناد دادگاه.

Keago اقدام به داشتن رابطه جنسی با یکی دیگر از midshipmen در مارس 2019 اسناد دادگاه گفت.

Keago را وکیل ستوان دن Phipps گفت: مشتری خود را سزاوار بهتر از آنجا که بررسی شد و سوخت شایعات و بی کفایتی. Phipps گفت: شایعات مخدوش Keago شهرت و شایعات نیز منجر دوم و سوم قربانی به جلو آمده و با اتهامات.

یک حکم شنوایی برای پنج شنبه صبح.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن