چرا ما شده است و ذخیره سازی مواد غذایی کنسرو شده مانند این همه همراه ؟

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. ای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


با جهانی بودن راه آن است که در حال حاضر اکثر مردم (از جمله خود من) پیدا کردن خود را در داشتن overstocked در مواد غذایی کنسرو شده. اگر چه چنین چیزی وجود دارد? من کشف کرده ام شما می توانید شگفت انگیزی خوشمزه فلفل قرمز با گوجه فرنگی و لوبیا و یک پیاز و کمی سینه مرغ, اما این داستان برای یک روز دیگر.

اگر شما خودتان را با بیشتر مواد غذایی کنسرو شده را از حد معمول, شما ممکن است تلاش برای پیدا کردن یک محل برای ذخیره همه آنها را. در حالی که تخمگذار است که یک راه حل واضح یک حرکت اشتباه است و شما را تا پایان dodging یک برج سرنگونی قوطی—و به من اعتماد آنها به طور جدی صدمه دیده است اگر آنها گرفتن پا خود را.

به جای خطر یک شربت خانه, بهمن, ما توصیه می, تلاش یک از این می تواند ذخیره سازی ارسال ها به جای. بسیاری از آنها را می توان با استفاده از آیتم های شما دروغ گفتن در اطراف خانه—مانند نوشابه و جعبه و سبد سیم—و نیز وجود دارد یک کمی سرگرم کننده پروژه های DIY در آن وجود دارد در صورتی که شما نیاز به چیزی برای نگه داشتن دستان خود را مشغول است.

چگونه هوشمند است ؟ ما کاملا با وسواس این DIY می تواند تلگراف—این راه حل مناسبی برای سوار شدن در شربت خانه خود را و یا گاراژ. آن را نسبتا آسان و مقرون به صرفه به, با تشکر از دستورالعمل های ارائه شده توسط Ana, سفید, و ما عشق که پاک کردن شیشه جلو اجازه می دهد تا شما ببینید که دقیقا چه چیزی در داخل.

اگر شما تنظیم سیم قفسه در شربت خانه خود را, شما رو به سعی کنید این هک خنک. همه شما باید انجام دهید این است که تلنگر قفسه بیش از پس کمی لب را رو به بالا و سپس تنظیم براکت یا گیره پس هر قفسه slants رو به پایین. BAM! فوق العاده ساده می توانید از تلگراف.

نه در DIY? هیچ نگرانی. وجود دارد مقدار زیادی از راه های شما می توانید فروشگاه قوطی بدون شکستن جعبه ابزار. برای مثال چک کردن این شسته و رفته stackable سبد سیم—آنها به اندازه مناسب برای فروشگاه قوطی و آنها لغزش حق را به خود موجود کابینت یا آشپزخانه. نیز وجود دارد که فوق العاده مقرون به صرفه می توانید قفسه های که شما می توانید خرید.

از فروشگاه ما

صبر نمی بازیافت کسانی که نوشابه جعبه فقط رتبهدهی نشده است! این بلند, لاغر, جعبه ها را به اندازه مناسب برای فروشگاه سوپ و کنسرو سبزیجات. همه شما باید انجام دهید این است که پوشش نوشابه و جعبه های زیبا کاغذ و voila—آنها تبدیل به دوست داشتنی upcycled می ضسبنسرس. امتیاز اضافی اگر شما اضافه کردن, زیبا و دلفریب برچسب برای هر جعبه برای نگه داشتن همه چیز سازمان یافته است.

این هیچ راز است که ما عشق خوب اب زیر کاه کشویی شربت خانه و این لاغر ذخیره سازی راه حل های مناسب به محل نگهداری قوطی های خود را. باریک قفسه ها ایده آل عرض به صورت کنسرو شده و آنها به شما اجازه دیدن همه چیز با یک نگاه. شما می توانید خرید-پیش ساخته خروج شربت خانه به داخل شکاف در کنار یخچال خود را و یا اگر شما دستی می تواند سرگرم کننده پروژه DIY—اتمام این آموزش از درجه یک درهم و برهمی برای راهنمایی.

گاهی اوقات شما فقط باید برای نگه داشتن چیزهای ساده است و هیچ راه ساده تر برای سازماندهی خود را از مواد غذایی کنسرو شده را از یک طبقه-قفسه سازمان. این محصولات ارزان قیمت مانند یک مجموعه ای از پله ها بالا و به آنها اجازه می دهد تا شما را به تلو تلو خوردن قوطی بنابراین شما می توانید ببینید چه خبر است در پشت. فقط مطمئن شوید که برای به دست آوردن یکی که به اندازه کافی گسترده برای بزرگتر قوطی—های خاص سازمان طراحی شده برای ادویه جات ترشی جات و مراحل خود را ممکن است بیش از حد لاغر.

تمیز کردن دفتر خود را ؟ نگه داشتن بر روی آن مجله دارندگان آنها جام مقدس شربت خانه سازمان! (اگر شما لازم نیست که هر نگه داشتن یک چشم را در فروشگاه دلار—شما معمولا می توانید آنها را نمره برای ارزان.) آنهایی که به اندازه کافی گسترده ای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره مواد غذایی کنسرو شده, اما ما نیز دیده می شود آنها استفاده می شود به نگه داشتن تولید مثل پیاز و سیب زمینی و محصولات کاغذی مانند دستمال و یا استفاده مجدد از بطری های آب.

گوشه های دور از pantries یا کابینت آشپزخانه اغلب تبدیل به بدون مرد-زمین پر کردن با فراموش مواد تشکیل دهنده. شما می توانید با استفاده از این جنبهی فضا با اندازه تنبل susans که شما می توانید با همه شما باید مواد غذایی کنسرو شده. شما می توانید 18 اینچ تنبل susans از این فروشگاه, اما اگر شما نیاز به چیزی بزرگتر شما می توانید به راحتی خود را—همه شما واقعا نیاز است که یک مجموعه ای از تنبل سوزان بلبرینگ.

که هوشمندانه سازی ایده مورد علاقه شما است ؟ اجازه دهید ما می دانیم زیر!
این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ژانویه 2019. ما دوباره در حال اجرا است چرا که ما همیشه به دنبال راه های هوشمندانه برای فروشگاه ما مواد غذایی کنسرو شده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب