سربازان گارد ملی فعال برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا

TULSA, Okla. — به عنوان بسیاری از 250 اوکلاهما ارتش سربازان گارد ملی در حال فعال برای کمک به تامین امنیت رئیس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

TULSA, Okla. — به عنوان بسیاری از 250 اوکلاهما ارتش سربازان گارد ملی در حال فعال برای کمک به تامین امنیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع روز شنبه در تولسا, مقامات گفت.

Tulsa رئیس پلیس Wendell فرانکلین گفت: guardsmen استفاده خواهد شد به عنوان یک "نیروی چند برابر" برای کمک به حفظ امنیت مناطق اطراف مرکز شهر BOK مرکز که در آن تجمع برگزار می شود.

این guardsmen خواهد بود اما غیر مسلح انجام خواهد شد سپر و باتوم و اسپری فلفل در مورد آنها نیاز به محافظت از خود گفت: گارد سخنگوی سرهنگ سرهنگ جف Legler.

فرانکلین می گوید افسران متعدد محلی و ایالتی و فدرال و سازمان های اجرای قانون نیز خواهد شد کمک به تامین امنیت و بلوک های مختلف در مرکز شهر بسته خواهد شد برای شنبه رویداد.

دو روز Juneteenth جشن نیز برنامه ریزی شده است برای جمعه و شنبه در Greenwood منطقه در نزدیکی مرکز شهر و چندین ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن