قانونگذاران حرکت را متوقف و با استفاده از سگ برای بسیاری از تحقیقات پزشکی

خانه تصاحب پیشرفته یک Department of Veterans Affairs بودجه لایحه که تا حد زیادی مانع اين بخش از استفاده از سگ برای تحقیقات پزشکی حتی برای آزمایش و گفت: در حال حیاتی برای بهبود جانبازان گزینه های درمان.

این قانون پیشنهادی خواهد بود که از نظر کل مجلس در هفته آینده خواهد bar VA از استفاده از سگ در هر آزمایش است که می تواند آنها را از درد فراتر از جزئی لحظه ناراحتی مانند تزریق.

جزئیات بعدی: پنتاگون ممنوعیت مؤتلفه پرچم در پایگاه های نظامی بدون ذکر آن را با نام

اندازه گیری می آید به عنوان بخش دو برابر شده است را در دفاع از آن با استفاده از سگ برای برخی آزمایش ها از جمله پژوهش در بیماری های قلبی عروقی و آسیب های نخاعی.

پس از انتشار فدرال پانل مشاوره گزارش هفته گذشته توصیه کرد که این گروه با استفاده از سگ برای تحقیقات تنها در یک صورت محدود و وزیر رابرت Wilkie گفت: سگ پژوهش “تنها گزینه قابل دوام برای توسعه و آزمایش درمان خاص” به صورت جدی به جانبازان.

“این مطالعه تایید آنچه که ما گفته ایم در تمام طول” Wilkie گفت.

گزارش منتشر شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی گفت: استفاده از سگ برای تحقیقات قلب و عروق و نخاعی باقی مانده است “از نظر علمی لازم” اما آنها دیگر “ترجیح مدل برای مطالعات” برای شرایط دیگر که VA مطالعات از جمله حمله خواب تصویربرداری مطالعات و تحقیقات دارویی.

برای چند قانونگذاران در کنگره از جمله Rep. برایان ماست یک جمهوری خواه فلوریدا و سابق ارتش دفع مواد منفجره تکنسین است که از دست هر دو پا به یک بمب کنار جادهای در افغانستان, توصیه های آکادمی به اندازه کافی نبود.

“این دردناک آزمایش بر روی سگ های بی رحمانه و غیر ضروری و اتلاف مالیات دهندگان دلار است. ما سخت کار کرده ام به قرار دادن یک توقف به آنها و این است یکی دیگر از نقطه عطف بزرگ در مبارزه ما. این 2020 و باید وجود داشته باشد نه بیشتر سگ تست توسط دولت فدرال دوره” ماست گفت: در یک نسخه.

در سال گذشته شکارچی هلمز مک گوایر VA Medical Center در ریچموند, ویرجینیا, تمدید یک آزمایش بر روی کانین که جراحی ایمپلنت ضربان ساز قلب در حیوانات و سپس تنش آنها را بر روی تردمیل قبل از آنها معدوم.

این آزمایشها را در ابتدا انجام شد بدون هیچ گونه درد و بیمارستان در حال حاضر می گوید: آن را نمی خواهد انجام آزمون بدون بیهوشی.

دیگر آزمایش قرار dobermans به تزریق متامفتامين ،

“من از مدت ها گفت که دردناک سگ تست در وزارت امور کهنه سربازان بی رحمانه و غیر ضروری است. متعددی وجود دارد که با کیفیت بالا و نوآورانه گزینه های در دسترس برای انجام این تحقیقات است. من افتخار می کنم که در کمیته تخصیص بودجه تصویب این پیشنهاد گفت: Rep. دینا تیتوس D-نوادا که بانیان این قانون با ماست.

VA دفتر بازرس کل گزارش روز شنبه گفت که در سال مالی 2017 و مالی 2018 هشت آزمایش انجام شد با استفاده از سگ های که تا به حال تایید شده توسط VA وزیر به عنوان مورد نیاز قانون است.

در میان توصیه های آن VA OIG گفت که این گروه باید ایجاد یک فرایند رسمی برای اخذ تایید از VA وزیر مطالعات با استفاده از سگ افراد مطابق با قانون و اطمینان از آن است که پول خرج کردن مناسب است.

باید ارائه محرومیت دردناک آزمایش قانون تبدیل این OIG توصیه می شود مسئله. هنگامی که این لایحه تصویب مجلس آن را به آشتی با آمریکا و نسخه قبل از ارسال به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضا.

این قانون پیشنهادی شامل چندین مقررات دیگر که مربوط به بهترین دوست انسان: این امر نیاز و برای آزادی مدتها در انتظار نتایج حاصل از یک مطالعه به بررسی اثربخشی خدمات سگ برای درمان اختلال استرس پس از سانحه و می پرسد برای یک گزارش در مورد گزینه ها و برآورد هزینه های ارائه خدمات سگ برای جانبازان.

طرفداران که لابی و برای جلوگیری از استفاده از کانین برای تحقیقات ستایش کمیته حرکت هفته گذشته است.

“کنگره فقط ساخته شده روشن است که مالیات دهندگان نباید مجبور به پای این لایحه برای حمله قلبی آزمون در توله سگ ها و دیگر بی فایده و بی رحمانه و مرموز و سگ آزمون که مخالف هستند با جانبازان دانشمندان و اکثریت آمریکایی دیگر نیز گفت:” جاستین Goodman, معاون رئیس جمهور از حمایت و سیاست های عمومی برای کت سفید زباله های پروژه.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: زخمی, عراق, جنگ, جانبازان مبتلا به PTSD شکایت بیش آلمانی چوپان سگ خدمات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>