چین آمریکا را متهم به ایجاد تفرقه در دریای چین جنوبی

پکن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد گسترده چینی ادعا می کند به بسیاری از دریای جنوب چین آمد در سراسر در آس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

پکن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد گسترده چینی ادعا می کند به بسیاری از دریای جنوب چین آمد در سراسر در آسیا به عنوان یک انتخابات سال حرکت سیاسی با برخی جذاب برای آرام کردن نگرانی بیشتر تنش است.

چین را متهم کرد که ایالات متحده در روز سه شنبه از تلاش برای ایجاد اختلاف بین چین و کشورهای جنوب شرق آسیا است که با این مدت طولانی اختلافات ارضی در آب است که هر دو حیاتی حمل و نقل بین المللی خط و صفحه اصلی به ارزش شیلات.

"ایالات متحده است که یک کشور به طور مستقیم درگیر در اختلافات. اما آن را نگه داشته است دخالت در این موضوع" به سفارت چین در واشنگتن گفت: در وب سایت خود را. "به بهانه حفظ ثبات آن خم عضلات تکان دهنده تنش و تحریک رویارویی در منطقه است."

دولت های دیگر اجتناب مستقیم نظر ایالات متحده اعلام. فیلیپین ریاست جمهوری سخنگوی هری رقو اشاره کرد که دو قدرت خواهد وو کشور خود را به عنوان آنها تشدید رقابت خود را اما "آنچه مهم است در حال حاضر به اولویت بندی اجرای طرح و تهیه منشور اخلاقی برای جلوگیری از تنش در آن منطقه است."

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, در بیانیه منتشر شده روز شنبه گفت: ایالات متحده در حال حاضر با توجه تقریبا همه چینی دریایی ادعاهای خارج از آن شناخته شده بین المللی آب نامشروع. موقعیت جدید را پوشش نمی دهد زمین ویژگی های بالاتر از سطح دریا که در نظر گرفته شود "ارضی" در طبیعت.

قبلا ایالات متحده تا به حال تنها اصرار داشت که اختلافات دریایی بین چین و همسایگان کوچکتر خود حل و فصل مسالمت آمیز از طریق U. N. حمایت داوری.

Pompeo بیانیه بود و یک تغییر عمده در آمریکای جنوبی دریای چین سیاست گفت: Zhu فنگ مدیر یک دریای چین جنوبی مرکز مطالعات در دانشگاه نانجینگ. او گفت: کشورهای دیگر به چالش کشیدن چین ادعا می کند ممکن است تهاجمی تر به دلیل موضع آمریکا را آشکارا اعلام پشتیبانی می کند.

"ایالات متحده استفاده نمی کند به نظر در موضوع حاکمیت در دریای چین جنوبی به دلیل آن است یک مدعی" زو گفت. "اما این بار از آن ساخته شده خود را به یک قاضی یا داور. آن را به بی ثباتی و تنش است."

او توصیه در برابر یک پاسخ قوی از چین گفت که زمان سیاست ایالات متحده در حال رانده شده در یک راه قابل توجهی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد ملاحظات.

"مغلوب ساختن پیشی جستن فعلی چین سیاست مجنون" زو گفت. "او شده است ساخت چین موضوع مهم ترین موضوع برای انتخابات خود را به پوشش شکست خود را در جلوگیری از این بیماری همه گیر و برای منحرف کردن توجه عمومی است. من هیچ ایده چه حد او را در به طور کامل با استفاده از چین موضوع است."

اندونزی تحلیلگر توافق کردند که اعلام شد یک راه حل سیاسی برای منحرف کردن توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن ضعف در صفحه اصلی. A. A. Banyu Perwita بین المللی روابط استاد دانشگاه رئیس دانشگاه پیش بینی شده این امر توجه بیشتر به اقیانوس هند و آرام راهرو اما باید عواقب دراماتیک.

"آن را نمی خواهد بیش از یک, سیاسی دیپلماتیک, بیانیه," او گفت:, و اضافه کرد که "ما نیاز به ایجاد فضای آرام در حال حاضر. بهترین موقعیت برای همه, در حال حاضر وضعیت موجود است."

جیمز چانه سر از آسیا موسسه در دانشگاه تاسمانی در استرالیا گفت: موضع آمریکا بود و هیچ چیز جدید به دلیل آن است که همیشه رد چین "نه داش خط" به عنوان ادعای خود را به دریای چین جنوبی شناخته شده است.

"آنچه جدید است این است که تهمت به نوع ساخته شده در دریای جنوب چین و جدید نقطه تمرکز خود را برای رویارویی با چین," او گفت:.

هر دو کشور اندونزی و فیلیپین پیوست Pompeo در تماس در چین به رعایت داوری بین المللی در حکم دادگاه در سال 2016 که رد صلاحیت بسیاری از چین ادعا می کند.

مالزی وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نظر.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian تصریح کرد: چین موقعیت است که آن را تا به حال موثر صلاحیت بیش از جزایر صخره و آب های دریای چین جنوبی برای بیش از 1000 سال است.

او گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه شنبه که چین به دنبال ساخت یک دریایی امپراتوری.

ظهور چین به عنوان یک قدرت نظامی و جاه طلبی های خود را برای گسترش آن دریایی برسد آمده اند به جنگ با ایالات متحده است که غالب قدرت نیروی دریایی در اقیانوس آرام غربی در بعد از جنگ جهانی دوم دوره است.

آمریکا دو هواپیمای حامل های حفر شده در جنوب دریای چین هفته گذشته در یک نمایش قدرت است.

ژائو در طولانی پاسخ به Pompeo این بیانیه با انتقاد امریکا مکرر اعزام "در مقیاس بزرگ پیشرفته نظامی کشتی و هواپیما" به آب.

"ایالات متحده آمریکا است که در واقع یک مزاحم است که موجب تضعیف ثبات و صلح منطقه ای" او گفت:.

___

آسوشیتد پرس محقق یو بینگ در پکن و نویسندگان جیم گومز در مانیل, فیلیپین, ادنا Tarigan در جاکارتا اندونزی و آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط کن MORITSUGU از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب