DoD را COVID-19 مورد تصویب 10,000 به عنوان ارتش می بیند 31 درصد افزایش در یک هفته

تعداد COVID-19 مورد تایید در وزارت دفاع پیشی گرفتن از 10 ، 000 در این هفته با ارتش دیدن بزرگترین پرش -- تقریب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

تعداد COVID-19 مورد تایید در وزارت دفاع پیشی گرفتن از 10 ، 000 در این هفته با ارتش دیدن بزرگترین پرش -- تقریبا یک سوم پس از مارس 29.

با وجود نزدیک به 11 درصد افزایش در موارد و 37 بیشتر بستری شدن در بیمارستان در DoD جامعه از مه 29, اما, مرگ و میر باقی مانده اند در 36 گذشته هشت روز -- یک مورد مرگ و میر نسبت 0.3% در مقایسه با ایالات متحده به طور کلی نرخ 5.8%.

بعدی به عنوان خوانده شده: "تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق:' بعدی نیروی هوایی رئیس ستاد صحبت می کند در نژادپرستی در صفوف

ارتش را دیدم آن موارد افزایش از 1,383 در مه 29 به 1,815 همانطور که از ژوئن 5, از جمله حداقل 16 درصد در میان دانشجویان در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت نیویورک و 210 در میان سربازان در Fort Benning, گرجستان و فورت لئونارد وود, Missouri.

با توجه به ژوئن 1 Facebook پیام از مسلح ، ژنرال دونا مارتین فرمانده کل ارتش ایالات متحده مانور پشتیبانی مرکز تعالی و فورت لئونارد وود, 500 کارآموزان از 1 گردان 48 پیاده نظام بودند تست شده بر روی ورود در نصب و راه اندازی قبل از ورود 14 روز موظف انزوا. تمام آزمایشات منفی بود, او گفت:.

اما در پایان قرنطینه یک سرباز شد علامتی برای رمان coronavirus و هنگامی که این گروه بود مجددا, 70 تایید شد مثبت -- بسیاری با هیچ علائم مارتین گفت.

مقامات پنتاگون در ماه مارس اعلام کرد که این خدمات را متوقف خواهد کرد انتشار COVID-19 مورد اعداد از نگرانی برای عملیاتی امنیت, اما مارتین گفت: او صادر پیام برای تحقق یک وعده به "ارتباط به عنوان شرایط ضروری" و یک استثنا ساخته شده است.

"این یک سناریو است که ما امیدوار نمی خواهد اتفاق می افتد اما ما متخصصان مراقبت های بهداشتی ما, مته sergeants, کادر و زنجیره ای از فرمان کاملا در پاسخ سریع و دقیق به شیوه ای" او گفت:.

تعداد موارد تحت درمان در وزارت دفاع پس از وقوع آغاز شد -- از جمله فعال وظیفه پرسنل غیر نظامیان وابسته و پیمانکاران -- بود 10,462 جمعه افزایش 10.7 درصد در یک هفته.

تعدادی از لباس شخصی پرسنل مبتلا COVID-19 بود 7,029 از جمله 1,815 برای ارتش 571 برای نیروی هوایی 589 برای سپاه تفنگداران دریایی و 2,546 در نیروی دریایی است. نیروی دریایی را دیدم آن کمترین رشد در موارد در هفته افزایش فقط 6.2 درصد بیش از هفت روز است. تنها گارد ملی اداره دیدم یک نرخ پایین تر -- 1,373 موارد در جمعه افزایش 4.7% از هفته گذشته است.

از 1.2 میلیون فعال وظیفه پرسنل نظامی یکی مرده است -- حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور بود که اختصاص داده شده به ناو هواپیمابر تئودور روزولت.

ارتش و گارد ملی دستیار پزشک و ارتش ذخیره عضو نیز فوت کرده اند. باقی مانده و میر در DoD شامل 19 غیر نظامی کارکنان نه پیمانکاران و 5 وابستگان.

به عنوان همه گیر جاروب در سراسر ایالات متحده نظامی را از دست داده و آن را تحت آتش از برخی از خدمات اعضا و خانواده های آنها که مورد سوال که آیا تصمیم گیری برای ادامه آموزش اجازه می دهد تا به ورزشگاه باز باقی می ماند و در دفاتر کار بودند خردمندترین رویکرد حاوی این بیماری است.

اما پس از چند هفته از اجازه دادن به فرد دستورات اتخاذ تصمیم در مورد اقدامات انجام شده برای مهار گسترش COVID-19 پنتاگون با صدور توقف-حرکت جهت نیروهای مارس 15; افزایش نیروی بهداشت حفاظت سطوح مارس 25 محدود کردن پایه دسترسی برای بسیاری از; و موظف به پوشیدن ماسک صورت روی تاسیسات هفته اول آوریل است.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: در 28 مه Facebook تاون هال که DoD است "مبارزه خوب مبارزه" علیه coronavirus.

"و ما بسیار موفق بوده است. تعداد ما نسبت به جمعیت وسیع تر و یا نسبت به هر گونه دیگر جمعیت بسیار خوب بوده است," او اضافه شده است.

ایالات متحده تا به حال در اکثر موارد و بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان: از 6.6 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان 1.9 میلیون یا 28 درصد بوده است در ایالات متحده آمریکا نیز 28 درصد از جهان مرگ و میر ناشی از کوروناویروس -- 108,334 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده حدود 5 درصد از جمعیت جهان است.

دقت تست اعداد و شفافیت توسط دولت ها در سراسر جهان بوده است مشکوک به عنوان داده های منتشر شده فقط شامل تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نیروی دریایی حامل کنار ویروس است عامل در اقیانوس آرام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب