دفاع از تولید هنوز هم در COVID-19 رکود, برترین سلاح های خریدار می گوید

پنتاگون خریداری رئیس گفت: پیمانکاران دفاعی هنوز در گیر رکود با وجود گام های اولیه توسط دولتها و به خصوص دولت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

پنتاگون خریداری رئیس گفت: پیمانکاران دفاعی هنوز در گیر رکود با وجود گام های اولیه توسط دولتها و به خصوص دولت به دوباره باز کردن یک اقتصاد در مستند بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما همچنان به ارزیابی سه ماه رکود به تمام برنامه ها با توجه به COVID-19," الن پروردگار خبرگزاری دفاع برای خریداری و تقویتی گفت: در سومین جلسه.

جزئیات بعدی: قانونگذاران مجلس اضافه کردن موانع به نیروی هوایی برنامه ریزی شده است گلوبال هاوک بازنشستگی

او به بسیاری از همان تخمین می زند و حتی با استفاده از همان تعبیر که او شاغل در مارس 30 پنتاگون توجیهی برای توصیف این ویروس تاثیر عمده دفاع تهیه برنامه نمونه کارها و دفاع صنعتی پایه.

در حالی که او گفت:, شده اند وجود دارد پیشرفت های جزئی در تکمیل قرارداد در زمان در داخل کشور پروردگار افزود: "ما همچنان به دیدن بزرگترین اثرات هر دو در داخل و در سطح بین المللی در حمل و نقل هوایی و کشتی سازی زنجیره تامین."

او کاهش یافته است به نام هر یک از برنامه های تحت تاثیر قرار. "من نمی خواهد بحث در مورد هر برنامه به طور خاص اما ما شاهد ناکارآمدی در سراسر اکثر برنامه های" پروردگار گفت.

این بیماری همه گیر است منجر به "تعطیل دفاع تولید تجهیزات و خطوط تولید اخلال در زنجیره تامین و ناراحت کننده ثبات مالی از شرکت های DoD متکی به حمایت از ملت" او گفت:.

خداوند هشدار داد در برابر توصیف slowdowns به عنوان تاخیر در جلسه قرارداد مهلت. "من همچنان به استفاده از اصطلاح 'رکود'," او گفت:, "و نمی گویند کلمه "تاخیر" که حامل یک بسیار متفاوت مفهوم."

از 21,922 دفاع شرکت های ردیابی دفاع پیمانکاری سازمان مدیریت و Defense Logistics Agency (DLA), 33 تعطیل شده و دیگر 928 را بسته و دوباره باز خداوند گفت.

او به بسیاری از چهره های مشابه در وزارت دفاع را تهیه COVID-19 منابع که او را به کمیته نیروهای مسلح مجلس در ماه آوریل است.

در 30 آوریل خداوند اعلام کرد که DLA حال تهیه 5.9 میلیون N95 ماسک, ماسک 14.2 میلیون غیر پزشکی و جراحی, ماسک 92.2 میلیون دستکش معاینه, 2.4 میلیون انزوا و فولاد لباس و 8000 هواکش.

روز دوشنبه او گفت: تهیه N95 ماسک ماسک های غیر پزشکی و جراحی و ماسک و پنکه بدون تغییر بود اما DLA در حال حاضر 118 میلیون دستکش معاینه و 2.7 میلیون انزوا و فولاد لباسهای.

خداوند نیز اضافه شده توجه داشته باشید از عدم اطمینان به وزارت دفاع این طرح را به بازپرداخت دفاع پیمانکاران برای پرداخت به کارکنان که مانع از کار با توجه به امکانات تعطیلی و یا عوامل دیگر در طول بیماری همه گیر.

در یکی از جلسات استماع کمیته نیروهای مسلح مجلس در ژوئن 11, او برآورد هزینه های آن در "دو رقمی میلیاردها دلار" و گفت: کنگره باید در نظر مکمل تخصیص بودجه به آمده تا با کمک های مالی.

روز دوشنبه خداوند به همان "دو رقمی میلیاردها دلار" در هزینه و گفت: یک درخواست ارسال شده به کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه است.

اما وقتی پرسیده شد که آیا بودجه خواهد آمد از مکمل و یا از DoD بودجه, او را نه حدس و گمان.

"ما در حال تجزیه و تحلیل همه چیز را در یک روز به صورت روز, بنابراین من واقعا نمی خواهید به حدس" خداوند گفت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: دفاع پیمانکاران نیاز به 'دو رقمی میلیاردها' در COVID-19 تسکین رسمی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب