این رسمی: ارتش است خلاص شدن از افسر, ارتقاء, تصاویر به کمک به از بین بردن تعصب

روز پس از وزیر دفاع علامت Esper پیشنهاد حذف عکس از افسر ارتقاء هیئت مدیره بسته به عنوان یک راه برای از بین بردن ناخودآگاه تعصب در فرایند ارتش منتقل شده است به حالت تعلیق آن استفاده از عکس ها.

در یادداشت مورخ چهارشنبه و امضا شده توسط, ارتش, منشی, رایان مک کارتی و رئیس ستاد ژنرال جیمز McConville این سرویس اعلام کرد که استفاده از عکس ها خواهد بود به حالت تعلیق در از اوت. 1.

جزئیات بعدی: F-35A مشترک Strike Fighters ممنوع از پرواز در نزدیکی رعد و برق

“قدرت ارتش ما می آید از ما تنوع” رهبران نوشت: در این یادداشت مورد بررسی قرار Military.com. “توسعه و نگهداری واجد شرایط و جمعیتی متنوع رهبری بسیار مهم است برای ماموریت اثربخشی و ضروری است برای امنیت ملی است.”

این یادداشت اضافه شده است که این سرویس آغاز خواهد شد برای ارزیابی استفاده از عکس در حکم افسر و داوطلب خدمت سربازی سرباز ارتقاء ملاحظات ابتدا در مرداد و انتشار یک ارتش دستور بعد از سپتامبر 2021 ساخت یک تغییر سیاست دائمی در مورد استفاده از عکس ها.

یک مقام دفاعی به تایید Military.com که این یادداشت آمده معتبر است.

همه خدمات ارتقاء استفاده کنید عکس های که در نظر گرفته شده برای نشان دادن نظامی بلبرینگ, تناسب اندام و توجه به لباس مناسب بپوشید. نه گارد ساحلی و نیروی هوایی شامل آنها را به عنوان بخشی از ارتقاء بسته است. کسانی که مخالف استفاده از عکس ها استدلال می کنند که آنها به نفع مردان سفید و نقطه ضعف هر کسی که به نظر می رسد متفاوت از تصویر کلیشه ای از یک رهبر نظامی.

در ژوئن 18, Esper منتشر شد یک پیام ویدئویی به زور اعلام ایجاد یک جدید “دفاع مدیره در تنوع و شمول” و ارائه به عنوان یک اولیه, تغییر, حذف عکس “از ارتقاء و فرماندهی انتخاب تخته — این چیزی است که من تحت فشار قرار دادند به عنوان وزیر از ارتش به عنوان ما کار می کرد برای تعمیرات اساسی ما پرسنل سیستم.”

در اوایل این هفته معاون فرمانده ارتش آموزش و دکترین فرماندهی سرهنگ ژنرال تد مارتین منتشر شده غیر رسمی توییتر نظرسنجی پرسیدن که آیا ارتقاء هیئت مدیره عکس باید حذف شود. بیش از 75 درصد از 3,255 پاسخ دهندگان بود رای مثبت مجلس.

ارتش ذخیره مسلح ، ژنرال تامی اسمیت نظامی معاون دستیار وزیر امور ارتش (نیروی انسانی و ذخیره امور) برای کیفیت زندگی در توئیتر خود نوشت: “هیچ چیز در یک عکس نشان می دهد استعداد است.”

جیم پرکینز یک ارتش ذخیره عمده در ارتش رزرو 75 نوآوری فرمان است که آوازی در مورد نظامی نیاز به تغییر سیاست خود گفت: عکس ها “در بهترین حالت ضعیف پروکسی” برای ویژگی های دیگر مانند تناسب اندام است که می تواند در غیر این صورت کمی در ارتقاء بسته است.

“آنچه را نمی کند یک تصویر نشان می دهد ؟ آن را نشان نمی دهد تحصيلی — شما می توانید یک نشان برای دو هفته آموزش با هلیکوپتر اما نه به صورت (Ph. D.) — و یا ویژگی های گواهینامه مهارت زبان و. آن را نیز نشان می دهد که هیچ چیزی در مورد یک فرد اخیر عملکرد,” او گفت:.

“چه یک رنجر تب و مبارزه با پیاده نظام نشان از بیش از 10 سال قبل به عنوان یک ستوان موضوع را به هیئت مدیره بررسی عمده در خرید برای ارتقاء به سرهنگ? آنها نمی, اما آنها تقویت تنظیمات برای مردان سفید بیش از همه دیگران است. نظامی تحمل است که به سادگی کد برای انطباق با جمعیتی هنجارهای.”

— متی Cox کمک به این گزارش.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: عمومی توییتر نظرسنجی نشان می دهد پشتیبانی برای از بین بردن ارتش ارتقاء هیئت مدیره عکس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>