خلبان کشته شده در جت جنگنده سقوط شاو در پایگاه نیروی هوایی مقامات می گویند

خلبان یک جت جنگنده کشته شد در یک تصادف اواخر سهشنبه شب, نیروی هوایی, مقامات گفت. F-16 Fighting Falcon بود در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

خلبان یک جت جنگنده کشته شد در یک تصادف اواخر سهشنبه شب, نیروی هوایی, مقامات گفت.

F-16 Fighting Falcon بود در یک روال ماموریت آموزشی از شاو پایگاه نیروی هوایی در سامتر وقتی که می رفت پایین و در حدود 11:30 p. m. به گفته مقامات در انتشار اخبار.

خلبان جت جنگنده را تنها سرنشینان و دیگر آسیب های گزارش شده با توجه به انتشار.

این حادثه بود به نام "تصادف" و "هواپیما بدبختی" توسط نیروی هوایی افغانستان ، اطلاعات در مورد آنچه باعث F-16 به سقوط در دسترس نیست اما از آن است که در حال بررسی با توجه به انتشار.

پاسخ اضطراری بودند در صحنه تصادف, مقامات گفت. خلبان پس از درگذشت گرفته به منطقه بیمارستان WIS گزارش شده است.

نیروی هوایی گفت: این انتظار از 24 ساعت به عموم شناسایی خلبان به منظور اطلاع بعدی از قوم و خویش.

"ما می خواهیم که شما به احترام خانواده و اسکادران حفظ حریم خصوصی ما به عنوان تکمیل این فرایند" 20th, جنگنده بال فرمانده لری سالیوان گفت.

F-16 اختصاص داده بود به 20 جنگنده بال در کارولینای جنوبی پایه.

20 جنگنده بال بزرگترین و فعال ترین F-16 واحد در نیروی هوایی. آن ریشه در جنگ جهانی اول تشکیل شد و در جنگ جهانی دوم, مبارزه کرده است در هر عمده ایالات متحده پس از درگیری و نازل شده است و "نوک نیزه" در جنگ در عراق و افغانستان است.

20 جنگنده بال مستقر شده بیش از 8000 نیروی هوایی به شرق میانه و افغانستان پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001, حملات تروریستی, دولت قبلا گزارش شده است.

این سقوط اخیر برای نیروی هوایی در شش هفته گذشته با حوادث مربوط به F-15C در انگلستان یک F-35A در علاوه بر این به یک F-22A در دو رویداد جداگانه در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا و یکی دیگر از F-35A در پایگاه نیروی هوایی هیل در ایالت یوتا با توجه به thedrive.com.

این است که در حال توسعه داستان بررسی برای به روز رسانی.

F-16 Fighting Falcon

شاو پایگاه نیروی هوایی مقامات تماس با F-16 Fighting Falcon اولیه سیستم سلاح از 20 جنگنده بال

"در هوا نقش جنگی F-16 را قدرت مانور و مبارزه با شعاع (دور آن می تواند پرواز برای ورود به مبارزه با هوا, ماندن, مبارزه و بازگشت) تا زمانی که به تازگی تجاوز است که از تمام پتانسیل دشمن هواپیماهای جنگنده. آن را می توانید قرار دادن اهداف در تمام شرایط آب و هوایی و تشخیص کم پرواز هواپیما در رادار زمین درهم و برهمی. در هوا-به-سطح نقش F-16 می تواند پرواز بیش از 500 مایل تحویل سلاح های خود را با نسبت دقت و دفاع از خود در برابر هواپیماهای دشمن و بازگشت به نقطه شروع. همه آب و هوا قابلیت اجازه می دهد تا آن را به دقت تحویل مهمات در غیر بصری بمباران شرایط است."

این مقاله نوشته شده توسط نوح, حقیقت از دولت بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 دولت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب