بهترین ذغال برای کباب شما نیاز

به مواد غذایی خود را بخورید و مزه شما سزاوار با بهترین زغال سنگ برای کوره خود را.BobVila.com و شرکای آن ممکن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

به مواد غذایی خود را بخورید و مزه شما سزاوار با بهترین زغال سنگ برای کوره خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Charcoal Options

عکس: depositphotos.com

در سراسر جهان, آشپز با استفاده از زغال به عنوان یک جایگزین برای پروپان یا گاز به کوره مواد غذایی بیش از یک شعله باز. این سبک از کباب گرایش به مواد غذایی دودی طعم و مزه است که همچنان در جوانه های چشایی شما. طعم و مزه است که یک از یک نوع ترکیبی از انتخاب ذغال محصول کوره که در آن شما طبخ غذا و مواد غذایی شما در حال آماده سازی. با توجه به این تجربه منحصر به فرد مشتاق حیاط خلوت کوره آشپز می توانید متصل به یک نوع خاص از زغال چوب. اما اگر شما نمی دانید که آنچه به دنبال زمانی که شما در حال خرید کوره سوخت, شما ممکن است از دست رفته بهترین ذغال برای کباب خود را نیاز دارد. دیدن لیست ما از ذغال محصولات است که ایستادگی خود را در دسته بندی های مربوطه.

 1. بهترین کلی: حسادت شیطان تمام چوب طبیعی توده زغال چوب
 2. بهترین طبیعی: Primo 608 طبیعی توده زغال چوب
 3. بهترین توده: Rockwood تمام چوب طبیعی توده زغال چوب
 4. بهترین سرامیک کوره: Kamado جو KJ-CHAR بلوک بزرگ توده XL ذغال
 5. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Kingsford اصلی ذغال سنگ نارس برقتس
The Best Charcoal Options

عکس: depositphotos.com

انواع ذغال

زغال چوب می تواند در بسیاری از انواع مختلف از جمله قالبها فوری ذغال بریکت چوب جنگلی توده زغال چوب با طعم قالبها و Binchotan و تایلندی زغال چوب.

ذغال سنگ نارس برقتس

ذغال سنگ نارس برقتس در یکی از دو بخش اصلی زغال چوب نوع است که آمریکایی ها که جلو پنجره به طور منظم استفاده کنید. این نوع از ذغال می آید در اندازه و شکل با توجه به فرآیند تولید. مواد مانند چوب تکه خاک اره ذغال سنگ گرد و غبار حفاری و نفت و کلاسور را تشکیل می دهند ذغال سنگ نارس برقتس, تولید یک تند خو مزه دود زمانی که آنها برای اولین بار روشن می شود. ذغال سنگ نارس برقتس رایت دیگر و بیشتر به طور مساوی از توده زغال چوب, اما نمی تواند رسیدن به همان درجه حرارت. قالبها به طور کلی هزینه کمتر از توده زغال چوب, اما آنها حاوی مواد افزودنی می تواند مضر باشد. به همین دلیل بسیاری از مردم را انتخاب کنید توده زغال برای خود خالص کربن پایه.

فوری ذغال سنگ نارس برقتس

فوری ذغال سنگ نارس برقتس اساسا همان محصول را به عنوان به طور منظم ذغال بریکت به جز یک تفاوت بزرگ: فوری ذغال سنگ نارس برقتس آمده اشباع شده در مایع سبک تر و یا دیگر مبتنی بر نفت accelerants است که آنها را بسیار آسان تر به نور است. با این محصولات ایده این است که accelerants خواهد رایت کردن سرعت اما متاسفانه آنها می تواند تولید چرب طعم و مزه در غذا اگر یک تراشه است که به طور کامل روشن زمانی که همه فن حریف بق آغاز می شود.

چوب جنگلی توده زغال چوب

دوم از دو نوع اصلی از زغال چوب جنگلی توده زغال چوب می سوزد و داغ تر از ذغال سنگ نارس برقتس, اما نمی سوزاند به عنوان طولانی و تمایل به هزینه بیشتر است. دلیل این تفاوت این است که توده زغال برای تولید با استفاده از فرایند های مختلف. چوب سوخته است و بدون اکسیژن تا تمام رطوبت و گازهای رفته ترک خالص کربن است که حفظ همان شکل از چوب که از آن استفاده می شود. این فرایند رایگان از کلاسور یا مبتنی بر نفت accelerants ساخت آن به مراتب گزینه سالم تر از ذغال سنگ نارس برقتس و مورد علاقه کوره آشپز به دنبال یک دودی کبابی طعم و مزه.

طعم خاک زغال قالبی

طعم قالبها به عنوان نام نشان می دهد یک طعم نسخه از ذغال سنگ نارس برقتس. این قالبها در نظر گرفته شده برای تولید یک طعم شعله که به آن طعم به غذا در کوره و معمولا در آمده mesquite درخت گردوی امریکایی و اپپلوود طعم. بسیاری از کوره های کارشناسان نشان می دهد طعم دار با استفاده از تراشه های چوب به طور منظم با ذغال به جای آن به یک قوی تر و طعم در مواد غذایی کبابی.

Binchotan

Binchotan نوع توده زغال چوب است که سرچشمه در ژاپن, هر چند آن را در حال حاضر محبوب در سراسر ایالات متحده است. این نوع از زغال چوب است که به طور سنتی تولید شده با استفاده از ubamegashi بلوط در جنوب غربی ژاپن و سوختگی بسیار تمیز بسیار گرم و برای مدت زمان طولانی ساخت آن را یکی از بهترین گزینه ها برای کباب. تمام این ویژگی های بزرگ در یک قیمت بسیار بالاتر از سایر انواع زغال چوب با یک قطعه واحد از Binchotan هزینه چند دلار است. این است زیرا اکثر Binchotan وارداتی به امریکا می آید از در معرض خطر مانگرو در مالزی.

تایلندی ذغال

تایلندی زغال چوب نسبتا اخیر علاوه بر کباب جهان است. آن را ایجاد شده توسط آشپز معروف اندی Ricker که با استفاده از پایدار باغ-رشد مژکی fruitwood برای تولید این زغال چوب. در نتیجه توده زغال شبیه به binchotan در گرما و سوزاندن بار اما در کسری از هزینه هر چند می توان آن را دشوار است به نور. با وجود مزایای تایلندی ذغال خریداران ممکن است مشکل پیدا کردن محصول به دلیل آن است که در حال حاضر محبوب با متوسط آمریکایی که کوره مواد غذایی است.

ویژگی های به دنبال در بهترین ذغال

قبل از انتخاب ذغال برای کباب در فضای باز نیاز دارد را چند دقیقه به خودتان آموزش خرید مهم ترین ملاحظات در ذهن نگه دارید.

همه طبیعی/100 درصد چوب جنگلی

همه طبیعی و 100 درصد چوب جنگلی دو تا برچسب که به نظر می رسد اغلب در ذغال بسته بندی برای تبلیغ تمیز-سوزاندن محصولات.

 • همه طبیعی: اکثر مردم فکر می کنم که طبیعی به این معنی است که محصولات ایمن سلامت آگاهانه و سازگار با محیط زیست دوستانه است اما معنای پشت "طبیعی" برچسب کمتر مفید از مصرف کنندگان ممکن است باور. در واقع همه طبیعی برچسب بدان معنی است که وجود دارد هیچ مصنوعی (ساخته دست انسان) مواد مورد استفاده در ایجاد ذغال محصول. اما توده زغال چوب و زغال چوب بریکت به طور معمول ساخته شده بدون مواد مصنوعی به هر حال. آنها حاوی کربن و چوب و زغال سنگ و شاید نشاسته و بوراکس که به طور طبیعی رخ می دهد. پس تنها تضمین از این برچسب این است که تولید کننده نیست اضافه کردن چیزی اضافی به مخلوط که ایجاد شد و مصنوعی.
 • 100 درصد چوب جنگلی: این برچسب غالبا نمایش در توده زغال چوب محصولات و با کیفیت بالاتر زغال چوب بریکت. اما خریداران نباید اشتباه این برچسب به معنی این محصول 100 درصد زغال چوب. این ادعا به این معنی که برچسب ذغال محصول نبود تولید شده با استفاده از خاک اره پالت چوبی و یا دیگر ضایعات چوب و که آن را مخلوط با زغال سنگ آنتراسیت.

زمان سوختگی

زمان سوختگی ذغال بستگی به نوع از زغال چوب استفاده می شود.

 • ذغال سنگ نارس برقتس رایت در سرعت حتی و معمولا بیشتر از دوام بیاورید توده زغال چوب محصولات. استفاده از نفت بر اساس کلاسور در خاک زغال قالبی تولید به آنها توانایی رایت در یک درجه حرارت ثابت بیش از یک دوره طولانی است.
 • توده زغال چوب می سوزد و در یک سرعت سریع. آن را به سرعت در حال صعود به بالاتر حداکثر درجه حرارت از ذغال سنگ نارس برقتس قبل از سوختن. متاسفانه این سریع سوختگی کوتاه مدت است و در مقایسه با ذغال سنگ نارس برقتس.

با وجود این پایه طبقه بندی هر یک از زغال چوب تولید کننده را نشان می دهد تقریبی زمان سوختگی برای محصولات مربوطه و پیشنهاد روش استفاده از به دست آوردن این زمان سوختگی. نگه داشتن در ذهن که هر کوره می سوزد متفاوت, بنابراین در حالی که یک شرکت می تواند تبلیغات به طور متوسط زمان سوختگی بر اساس یک سری از کنترل تست های هر کاربر منحصر به فرد ممکن است تجربه نتایج مشابه.

سوختگی متوسط

به کوره نیاز به گرما و تعداد زیادی از آن. سوختگی درجه حرارت عامل دیگری است که به طور گسترده شکاف بین زغال چوب بریکت و توده زغال چوب.

 • ذغال سنگ نارس برقتس رایت در میانگین درجه حرارت 800 تا 1000 درجه است. گرمای ذغال سنگ نارس برقتس تولید است و حتی طول می کشد بیش از توده زغال چوب برای کنترل بهتر از کوره درجه حرارت. برای کسانی که جدید به ذغال کباب قالبها بزرگ برای ایجاد تجربه اما سوزاندن مواد غذایی کمتر از اگر یک جدید علاقه مندان جهش را با استفاده از توده زغال چوب.
 • توده زغال چوب می تواند رسیدن به دمای 1400 درجه, اما این نوع از زغال سود حاصل از تجربه ، دلیل این است که می توان آن را دشوار برای مدیریت سرعت بالا رفتن و به سرعت در حال کاهش درجه حرارت که سوزاندن توده ذغال تولید می کند.

حداقل پرکننده

پرکننده مواد افزودنی است که تولید کنندگان ترکیب با کربن به شکل یک خمیر ضخیم که آنها پس از آن غذا را به نورد قالب برای ایجاد ذغال سنگ نارس برقتس. این پرکننده ها به طور معمول شامل خاک اره, تراشه های چوب, زغال سنگ, بوراکس, سنگ آهک, نیترات سدیم یا نشاسته هر یک انجام انواع توابع با اتصال به محصول با هم و کمک به آن را سوزاند.

محصولات است که استفاده از بسیاری از پرکننده های تولید خیلی بیشتر از خاکستر توده زغال چوب و همچنین می تواند اثرات منفی بر روی مواد غذایی مانند فقیر عطر و طعم و یا امکان از محصولات جانبی خطرناک.

راهنمایی برای خرید و استفاده از زغال چوب

هنگامی که شما انتخاب ذغال به کوره خود را, مطمئن شوید که برای سرمایه گذاری در 100 درصد ذغال چوب جنگلی محصول. این منجر به یک مقدار تمیز کننده سوختگی از محصولات که با استفاده از پالت و ضایعات چوب خود را از زغال چوب. برای شناسایی کیفیت زغال چوب, نگاه, مارک های که دارای لبه های نازک برای نورپردازی ساده. یونیفرم شکل عامل دیگری است که مفید است زیرا باعث انباشته زغال چوب آسان تر است اما شما باید به جلوگیری از محصولات با بسیاری از پرکننده. این ذغال محصولات ایجاد بیش از حد خاکستر اختناق شعله در کوره.

پرکننده نیز نمی بزرگ برای سلامت خود و اگر چه ارزان خود-محصولات روشنایی هستند که به احتمال زیاد در معرض خطر قرار گرفتن در معرض خطرناک محصولات جانبی مانند مونوکسید کربن. تازه کار کوره زغال چوب آشپز باید شروع با ذغال بریکت تا زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به این منافذ در کوره. توده ذغال سنگ ذغال سنگ نیاز دارد با تجربه دست به کنترل سریع آن تغییرات دما و کوتاه تر زمان سوختگی.

 • برای تمیز-سوزاندن در کوره و سرمایه گذاری و 100 درصد ذغال چوب جنگلی.
 • به دنبال لبه های نازک حداقل پر و یکنواخت شکل در هنگام انتخاب یک ذغال محصول.
 • برای جلوگیری از محصولات جانبی خطرناک در مواد غذایی, دور ماندن از ارزان خود نور ذغال محصولات.
 • توده زغال نیاز به تجربه بیشتری به استفاده از ذغال سنگ نارس برقتس, ساخت زغال چوب بریکت یک انتخاب بهتر برای هر کسی که به استفاده از یک کوره زغال چوب.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین ذغال برای کباب خود را نیاز دارد.

The Best Charcoal Option: Jealous Devil All Natural Hardwood Lump Charcoal

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: حسادت شیطان تمام چوب طبیعی توده زغال چوب

از نظر قانونی منابع آمریکای جنوبی چوب جنگلی می رود به حسادت شیطان تمام چوب طبیعی توده زغال چوب با هیچ مواد شیمیایی و یا ضایعات چوب. این خالص 100 درصد طبیعی چوب می سوزد و تمیز به طوری که مهمانان خواهد شد طعم و مزه و طعم مورد علاقه خود را استیک نمی سوخت.

آمریکای جنوبی چوب جنگلی استفاده می شود به این توده زغال چوب است که 30 درصد متراکم تر از بلوط یا درخت گردوی امریکایی. این تفاوت در چگالی بدان معنی است که حسادت شیطان زغال چوب را می سوزاند بسیار داغ تر و طولانی تر از سنتی ذغال محصولات مباهات زمان سوختگی از 12 ساعت استفاده می شود که در شرایط ایده آل. در ضمن جلو پنجره آشپز نمی خواهد که برای مقابله با جرقه پاپ شعله ور شدن یو پی اس و یا بیش از حد خاکستر به دلیل خلوص این 35-کیسه پوند از توده زغال چوب, ساخت آن را یک انتخاب ایده آل برای کوره.

The Best Charcoal Option: Primo 608 Natural Lump Charcoal

عکس: amazon.com

2. بهترین طبیعی: Primo 608 طبیعی توده زغال چوب

پریمو 608 طبیعی توده زغال چوب است یک گزینه عالی برای کسانی که به دنبال به دست آوردن یک ترکیب دیگر زمان سوختگی از ذغال سنگ نارس برقتس و گرمای توده زغال چوب در یک محصول طبیعی است. این توده زغال به طور کامل رایگان است از قیر و مواد شیمیایی دیگر می روم غذا را آشپز با طعم دودی به جای ناخوشایند سوخت طعم و مزه.

تولید کننده خود می بالد که این کیسه 20 پوند از توده زغال چوب می تواند تا 35 آشپز قبل از نیاز به restock. این است که با توجه به زمان سوختگی; پریمو آمده است که هنگامی که با استفاده از یک پریمو جلو پنجره در دمای پایین و در شرایط ایده آل این توده زغال چوب را می سوزاند تا به فوق العاده 36 ساعت است.

The Best Charcoal Option: Rockwood All-Natural Hardwood Lump Charcoal

عکس: amazon.com

3. بهترین توده: Rockwood تمام چوب طبیعی توده زغال چوب

Rockwood تمام چوب طبیعی توده زغال چوب ساخته شده است با تجدید پذیر منابع طبیعی با در نظر گرفتن چوب جنگلی باقی مانده از چوب فرز. این میسوری-رشد بلوط درخت گردوی امریکایی افرا و گردو چوب مخلوط ایجاد یک خالص و 100 درصد طبیعی توده زغال چوب است که هیچ پرکننده و مواد شیمیایی یا سایر مواد مضر.

Rockwood می گوید که حتی بسته بندی این زغال چوب قابل بازیافت است دفن زباله-امن نیست و انتشار گازهای مضر اگر سوخته است. تمیز آهسته سوختن توده زغال چراغ به راحتی و گرم به سرعت تولید یک مقدار حداقل از خاکستر و سوختگی تا 24 ساعت. این زمان سوختگی بر اساس دمای پایین آتش و در به شدت عایق سیگاری در ایده آل شرایط آزمون.

The Best Charcoal Option: Kamado Joe KJ-CHAR Big Block XL Lump Charcoal

عکس: amazon.com

4. بهترین سرامیک کوره: Kamado جو KJ-CHAR بلوک بزرگ XL توده زغال چوب

Kamado جو در میان رهبران صنعت در ساخت و فروش کوره سرامیک پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که Kamado جو KJ-CHAR بلوک بزرگ توده زغال چوب بزرگ زغال محصول به طور خاص طراحی شده برای کوره. این 100 درصد چوب جنگلی محصول می سوزاند تا 18 ساعت در یک کوره سرامیک در حالی که تولید تنها مقدار کمی از خاکستر. این باعث می شود آن را ایده آل برای یک کوره سرامیک که متکی حتی گرمایش در سراسر کوره.

توده در این کیسه 20 پوند ساخته شده از مخلوطی از guayacan, guayaibi, mistral و سفید قوبرچو چوب جنگلی که می سوزد تمیز می دهد و قوی چوب-آتش عطر و طعم. Kamado جو بلوک بزرگ توده زغال چوب مخلوط سریع شروع به تکه های کوچک و بلند سوختن قطعات بزرگ برای سرعت گرم کردن تا درجه حرارت مورد نظر به علاوه یک زمان کوک.

The Best Charcoal Option: Kingsford Original Charcoal Briquettes

عکس: amazon.com

5. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Kingsford اصلی ذغال سنگ نارس برقتس

Kingsford اصلی ذغال سنگ نارس برقتس یک گزینه عالی برای کسی که به استفاده از یک کوره زغال چوب به دلیل مقرون به صرفه هستند. این به این معنی تازه کار کوره کاربران می توانند اضافه کردن چند برقتس از لازم است حد عالی رساندن در حالی که خود را همه فن حریف بق مهارت بدون احساس آن را در کیف پول.

دو 12-پوند کیسه های ذغال سنگ نارس برقتس تولید و حتی حرارت است که آماده به طبخ در حدود 15 دقیقه به شکل منحصر به فرد از قالبها. طرف تراشه دارای شیار به طوری که وجود دارد, چند, لبه های نازک در هر طرف است که بسیار آسان به نور است. 100 درصد طبیعی و ذغال سنگ نارس برقتس آگهی به سوختن اما تولید کننده نیست لیست حداکثر زمان سوختگی.

FAQs About Your New Best Charcoal

عکس: depositphotos.com

سوالات متداول در مورد جدید خود را با زغال چوب

قبل از سرمایه گذاری در یک نوع جدید از زغال چوب, نگاهی به این پرسش های متداول و پاسخ های خود را زیر.

Q. چه سالم ذغال استفاده کنید ؟

توده زغال چوب یکی از بهترین انواع ذغال استفاده کنید چرا که استفاده از مواد افزودنی و یا قابل اشتعال محصولات نفتی. آن ساخته شده است با سوزاندن چوب در پایین اکسیژن محیط می روم تنها خالص کربن در شکل اصلی قطعه چوب.

Q. چه می سوزد دیگر: قالبها و یا ذغال?

قالبها و سوختگی بیش از توده زغال چوب آنها فراهم نیست و همان سطح از گرما. برای کندتر کوره سبک با آستین سوزاندن زغال قالبی اما به نوبه خود تا متوسط برای سوزاننده استیک گوشت یا دیگر مواد غذایی را انتخاب کنید زغال چوب.

Q. چه طولانی ترین مدت از ذغال?

طولانی ترین مدت ذغال است ژاپن Binchotan. این حق بیمه-قیمت زغال چوب را می سوزاند برای سه تا پنج ساعت در درجه حرارت بسیار بالا ساخت Binchotan منظم جزء اصلی در بالا و پایان رستوران.

س: چه بهتر: زغال چوب یا ذغال سنگ ؟

وقتی که می آید به کباب این است که یک سوال ساده. زغال چوب تولید حرارت بیشتر و سوختگی بسیار پاک تر از زغال سنگ ساخت آن را ایده آل برای کباب کردن مواد غذایی. به عنوان کم سرعت سوختن سوخت های فسیلی زغال سنگ فقط نمی توانید مقایسه کنید.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب