راهنمای خریدار: خنک کننده پد تشک

راهنمای خریدار: خنک کننده پد تشک - باب ویلا تشک و پتو تمایل به نگه داشتن در گرما ترک شما جای خود غلت بزنید و

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399
راهنمای خریدار: خنک کننده پد تشک - باب ویلا

تشک و پتو تمایل به نگه داشتن در گرما ترک شما جای خود غلت بزنید و عطفی همه شب در تلاش برای به دست آوردن راحت. یک خنک کننده پد تشک کاهش حرارت ایجاد می کند کمک به شما خواب راحتی.

The Best Cooling Mattress Pad Options

عکس: amazon.com

شما نمی توانید خواب یک شب خوب اگر شما از خواب بیدار تحت پوشش در عرق است. یک خنک کننده پد تشک گرما جذب مواد و یا ویژگی های مستقیم-خنک کننده فن آوری طراحی شده برای نگه داشتن شما را از تبدیل شدن به بیش از حد گرم در حالی که شما خواب. اگر شما یک جای خواب شما ممکن است از خواب بیدار چندین بار در شب و لگد کردن پوشش می دهد تنها برای تبدیل شدن به سرد و پس از آن باید به جلو آنها را به بالا و دوباره.

برای دیدار با استانداردهای ما برای بزرگ بودن خنک کننده پد تشک, بالاتر از همه, پد باید راحت به دروغ; اگر آن را مهم نیست که چقدر ممکن است آن را سرد, شما, شما هنوز هم نمی خواهد به خوبی خواب. خوب پد نیز کاهش حرارت ایجاد می کند و باعث افزایش گردش هوا به طوری که نمی تواند عرق.

ما تراکم بالا

The Best Cooling Mattress Pad Option: SOPAT Quilted Plush Cooling Mattress Pad

عکس: amazon.com

بهترین کلی: SOPAT برگشت پد تشک پوشش

پر از برف 3D پایین جایگزین این SOPAT برگشت پد تشک پوشش برتر را فراهم می کند گردش هوا به نگه داشتن گرما از ساختمان تا در کنار بدن خود را. پد ویژگی های یک "تابستان" جانبی ساخته شده از 400-موضوع تعداد پارچه برای یک ultrasmooth لمس و در تلنگر "زمستان" کنار این ویژگی بسیار راحت و لایه نرم شرپا برای راحت احساس. بسیار سبک وزن و با دوام پارچه تنفس بنابراین شما می مانم راحت بدون توجه به فصل و بدون ایجاد عرق. تشک پد در دسترس است در دوقلو, دوقلو XL, کامل, ملکه و پادشاه و پادشاه کالیفرنیا و اندازه و ویژگی های آن عمیق پلی گره دراز دامن است که متناسب با تشک تا 21 اینچ عمیق. پد خنک کننده امن برای قاچاق در واشر و جست و خیز کردن-خشک کردن در حرارت کم.

The Best Cooling Mattress Pad Option: HYLEORY Down Alternative Cooling Mattress Pad

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: HYLEORY پد تشک پوشش

شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول برای به دست آوردن یک خنک کننده بزرگ پد تشک. این HYLEORY پایین جایگزین خنک کننده پد تشک پر شده است 4D میکرو فیبر است که به پد نرم و کرکی احساس می کنید در حالی که فتیلهسازی دور عرق شما را راحت نگه دارید. طراحی شده به "پوست-دوستانه" به fiberfill از نزدیک مسابقات احساس طبیعی غاز—تنها بدون تحریک آلرژی یا مجبور کردن پارچه به عنوان واقعی کردن پر و بال می تواند. پد همراه با کشش دامن که متناسب با تشک تا 21 اینچ ضخامت است و الاستیک در هر چهار طرف یک جا امن و امان. را انتخاب کنید از پنج اندازه های استاندارد از جمله دوقلو, دوقلو XL, کامل, کامل XL و ملکه. پد دستگاه قابل شستشو است و خوب به جست و خیز کردن خشک در پایین.

The Best Cooling Mattress Pad Option: chiliPad Cooling Mattress Pad

عکس: amazon.com

ذکر شریف: chiliPad خنک کننده پد تشک

برای نهایی در شب درجه حرارت کنترل اتمام chiliPad خنک کننده پد تشک. بر خلاف دیگر خنک کننده پد این پد دارای یک گردش آب سیستم تنظیم تشک دمای متناسب بدن خود را ترجیح شخصی است. خواب در یک به طور مداوم درجه حرارت سرد تمام شب به شما کمک می کند خواب باقی می ماند و ترویج یک سطح عمیق از خواب بنابراین شما احساس تجدید تر در صبح است. این chiliPad می آید با یک کنترل مکعب پر شده با دمای کنترل شده آب است که گردش به طور مداوم از طریق کوچک سیلیکون در لوله تشک و از طریق مکعب منسجم برای حفظ پد متوسط. این chiliPad در دسترس است در دوقلو XL, تک, ملکه و پادشاه و پادشاه کالیفرنیا با دو کنترل درجه حرارت در ملکه و پادشاه گزینه—یکی برای هر طرف تخت. پد دامن باید متناسب با هر تشک عمق و یا سبک و قابل حمل پلی-پنبه-پر شده بالا توسط دستگاه قابل شستشو و ایمن به جست و خیز کردن خشک در پایین.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن