، Hydroseeding 101: 5 ملاحظات برای چمن

، Hydroseeding 101: 5 ملاحظات برای چمن | باب ویلا یادگیری در مورد مزایا و اشکالاتی از یک hydroseeded چمن. عکس:

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399
، Hydroseeding 101: 5 ملاحظات برای چمن | باب ویلا

یادگیری در مورد مزایا و اشکالاتی از یک hydroseeded چمن.

5 Things to Know Before Hydroseeding Your Lawn

عکس: istockphoto.com

روند ، hydroseeding است garnering توجه از مالکان که می خواهید یک رویکرد جدید به چمن سرسبز به ویژه برای مناطق بزرگ یا لکه های سمج که در آن چمن نمی کند به طور معمول به خوبی رشد می کنند. در ، hydroseeding چمن بذر و آب و کود و چوب بر اساس مالچ و باندينگ ترکیب شده در یک مخزن بزرگ برای ایجاد یک شل دوغاب. این مخلوط سپس اسپری به طور مستقیم بر روی خاک از طریق تخلیه نازل است. آن را یک جایگزین برای هر دو تخمگذار چمن و معمولی, خشک, دانه, نرم افزار است که در آن بذر و کود و مالچ می شود به صورت جداگانه و پس از آن سیراب شوند. (هر چند دقیق فرایند است که نیاز به هیچ تخصصی تجهیزات معمولی خشک دانه نرم افزار طول می کشد و شامل یک مقدار عادلانه از کار است.)

، Hydroseeding توسعه داده شد در 1940s به نحو احسن "ضربه" بذر بر روی دامنه های غیر قابل دسترس از بزرگراه. هنوز هم موثر و مقرون به صرفه راه برای ایجاد چمن در امتداد جاده ها و دیگر املاک تجاری ، hydroseeding در حال حاضر استفاده می شود برای برخی از املاک مسکونی. اگر شما احساسی چمن در ادامه به یادگیری در مورد جوانب مثبت و منفی ، hydroseeding به تصمیم می گیرید اگر آن راه حل مناسب برای باغ خود را.

مرتبط با: بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای چمن

The Pros and Cons to Hydroseeding a New Lawn

عکس: istockphoto.com

1. هر چند بیشتر مقرون به صرفه تر از چمن ، hydroseeding نمی تواند تحویل ارضاء فوری.

Sod—بزرگسالان چمن چمن که برداشت در مزرعه کاشته و در محل جدید—ارائه می دهد نتایج فوری برای یک به پایان رسید. همچنین محافظت خاک بهتر از معمولی بذر و ، hydroseeding و چون آن را همراه با جمعی از ریشه های ایجاد بسیار سریع تر از بذر. تمام است که می آید با یک شیب دار نصب برچسب قیمت $0.90 به 2 دلار در هر فوت مربع با توجه به خانه مشاور.

انجمن بین المللی ، Hydroseeding حرفه ای (IAHP) اشاره می کند ، hydroseeding هزینه از $.06 به $.15 در هر فوت مربع (قیمت بسته به شرایط مانند چمن و نوع خاک و مواد افزودنی و آب و هوای فوق العاده). اما هنگامی که hydroseed اعمال می شود "در آن طول می کشد 30 تا 40 روز برای چمن به در آمده و شما باید به کودک آن را به آن را دریافت به در آمده ضخیم می گوید:" برایان کلیتون مؤسسین تعمیر و نگهداری چمن تطبیق خدمات GreenPal. که به معنی مراقبت فراوان و بدون راه رفتن بر روی چمن تا چمن تاسیس شده است.

2. ، Hydroseeding است که بهترین راه حل برای بزرگ و مناطق دامنه های کنترل فرسایش.

، Hydroseeding نیست و مقرون به صرفه ترین روش برای یک منطقه کوچک به دلیل هزینه آن تجهیزات تخصصی. آن می تواند مقرون به صرفه گزینه برای بزرگ خواص مناطق با فرسايش خاک و یا مسائل مربوط به سخت برای رسیدن به مناطق مانند دامنه های شیب دار. ارزش ، hydroseeding است که در صرفه جویی در نیروی کار به عنوان آن نیاز نیست کل محوطه خدمه به درخواست بذر و کود و آب و مالچ. به جای این مواد می شود در عبور تنها در فقط چند دقیقه. هر مخزن از hydroseed پوشش می تواند تا به 3500 متر مربع یا بیشتر.

3. در آن طول می کشد مقدار زیادی از آب برای حفظ hydroseed چمن.

در مراحل اولیه این بستر از یک hydroseeded چمن باید مرطوب نگه داشته شود—وقت گیر و گران گزاره. در واقع کلیتون توصیه "بودجه چند صد دلار برای آب برای hydroseeded چمن." برای اولین بار دو هفته شما نیاز به آب سه تا چهار بار در روز برای حداقل 15 دقیقه. بعد از دو هفته آبیاری باید به تدریج کاهش در فرکانس اما افزایش مدت. توسط هفته پنج چمن نیاز به 1.5 اینچ آب در هر هفته به طور متوسط مقدار به صورت منظم چمن.

Hydroseeding the Lawn in Fall or Spring

عکس: istockphoto.com

4. Hydroseed در بهار و پاییز برای بهترین نتایج.

با توجه به IAHP بهار و پاییز بهترین فصل برای ، hydroseeding به دلیل گرم خاک و وزش باران کمک به جوانان چمن نهال رشد ریشه های عمیق. گرمای تابستان کمک خواهد کرد که چمن جوانه زنی و رشد سریع تر اما شما به احتمال زیاد به آب بیشتر است. توصیه می شود به hydroseed در زمستان به دلیل چمن است که به طور معمول خفته و نه جوانه زدن تا زمانی که آب و هوا گرم.

5. ، Hydroseeding است نه یک پروژه DIY—پس از انتخاب حرفه ای خود را عاقلانه.

مواد و تجهیزات تخصصی را ، hydroseeding کار-برای-استخدام تنها. در واقع برخی از ایالت ها نیاز به اخذ مجوز به درخواست برخی از مواد افزودنی در ، hydroseeding مخلوط. این IAHP نشان می دهد با استفاده از ، Hydroseeding کارشناسان برای پیدا کردن واجد شرایط و دارای مجوز پیمانکاران در منطقه شما. "Leery باشد از landscapers که می گویند آنها می hydroseed خود را چمن" کلیتون اخطار می دهد. "اکثر landscapers قرارداد فرعی ، hydroseeding دلیل ، hydroseeding دکل هزینه های چند صد هزار دلار و تعداد بسیار کمی از landscapers در واقع یکی از خود. شانس هستند آنها فقط اقدام به عنوان یک واسطه و مارک این کار تا آنجا که 30 درصد است."
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب