آمریکا و روسیه در فضا خدمه بازگشت از ISS به جهانی همه گیر

مسکو — آمریکا-روسیه خدمه فرود با خیال راحت یکشنبه در استپهای قزاقستان پس از روی لئامت دادن در ایستگاه فضایی ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

مسکو — آمریکا-روسیه خدمه فرود با خیال راحت یکشنبه در استپهای قزاقستان پس از روی لئامت دادن در ایستگاه فضایی بین المللی و استقبال شد با اقدامات احتیاطی اضافی با توجه به کوروناویروس.

ناسا فضانوردان جسیکا Meir و اندرو مورگان. و روسیه فضانورد اولگ Skripochka لمس کردن به عنوان برنامه ریزی شده در 11:16 a. m. (0516 به وقت تهران) جمعه. خود را سایوز کپسول فرود آمد تحت یک راه راه نارنجی و سفید و چتر نجات در حدود 150 کیلومتر (93 مایل) جنوب شرقی Dzhezkazgan در مرکز قزاقستان.

روز جمعه روسیه شرکت فضا Roscosmos گفت: آن را به حال 42 coronavirus موارد و گزارش اول مرگ و میر. آن گفت: دو کارگر که فوت کرده بود آزمایش مثبت برای این ویروس و کارمند دیگر که از ذات الریه درگذشت, بود مشکوک به عفونت است.

مقامات روسیه گفت: آنها در زمان اقدامات سختگیرانه برای حفاظت از خدمه در میان همه گیر. بهبود تیم و کادر پزشکی اختصاص داده شده به کمک سه نفر از کپسول و به انجام پس از پرواز چک شد و تحت آزمایشات پزشکی برای تقریبا یک ماه قبل از فرود و مورد آزمايش قرار coronavirus.

Roscosmos مدیر Dmitry Rogozin گفت: سه فضانوردان بودند احساس خوبی است.

مورگان پیچیده یک 272-روز ماموریت خود را در اولین پرواز به فضا. او با انجام هفت پیاده روی در فضا چهار که به منظور بهبود و گسترش زندگی از ایستگاه آلفا طیف سنج مغناطیسی که به نظر می رسد شواهد ماده تاریک در جهان است.

Meir و Skripochka صرف 205 روز در فضا با Meir انجام سه همه زنان spacewalks با crewmate کریستینا کخ که در بازگشت از فضا در ماه فوریه است.

خدمه با لبخند به آنها صحبت کردیم به کارشناسان پزشکی با پوشیدن ماسک. پس از یک معاینه سریع آنها پرواز با هلیکوپتر به بایکونور. از آنجا Skripochka گرفته خواهد شد به مسکو در حالی که مورگان و Meir خواهد شد رانده از بایکونور به قیزیلاوردا, 300 کیلومتر (190 مایل) به هیئت مدیره ناسا به هوستون پرواز.

محدودیت در پروازهای بین المللی اعمال شده توسط قزاقستان مورد نیاز درایو طولانی گفت: ویاچسلاو Rogozhnikov روسیه پزشکی رسمی که نظارت خدمه بازگشت.

"300 کیلومتر سوار پس از فرود کاملا یک بار بر روی فضانوردان," او گفت:, و اضافه کرد که روسیه مستقر در آن پزشکان برای کمک به فضانوردان در طول سفر در صورت نیاز.

Skripochka را صرف سه هفته تحت نظارت در یک مرکز پزشکی در ستاره شهر فضانورد مرکز آموزش در خارج از مسکو, روسیه شرکت فضا Roscosmos گفت. ستاره مسئولان شهرستان گفت: پرسنل پزشکی نظارت بر او را منطبق مناسب برای محافظت از او را از تبدیل شدن به آلوده به ویروس جدید.

روز پنج شنبه دولت روسیه coronavirus ستاد گزارش اولین عفونت در ستاره شهر که به عنوان مرکز اصلی برای قبل از آموزش پرواز از ایالات متحده و بین المللی دیگر خدمه ایستگاه فضایی بین المللی. ستاره شهر همچنین دارای محله های مسکونی برای دانشجویان و کارکنان پشتیبانی.

خدمه به زمین بازگشت و دقیقا 50 سال پس از آپولو 13 فضانوردان پخش کردن در اقیانوس آرام پس از یک مخزن اکسیژن انفجار سقط ماه-فرود ماموریت.

صحبت از مدار پاسگاه خود را قبل از فرود سه گفت که در حال بازگشت به جهان به شدت تغییر همه گیر خواهد بود به چالش کشیدن. مورگان گفت: آنها تلاش برای نگه دارید تا با کروناویروس اخبار در فضا اضافه شده است که آن را سخت به درک آنچه که واقعا در رفتن در زیر.

"این کاملا سورئال برای ما برای دیدن کل این وضعیت اتفاق می افتند در این سیاره در زیر" Meir گفت. "ما می توانیم به شما بگویم که زمین هنوز هم به نظر می رسد فقط به عنوان خیره کننده به عنوان همیشه از اینجا به طوری که آن را دشوار است به این باور همه تغییراتی که صورت گرفته است از آنجا که هر دو از ما بوده تا اینجا."

یک خدمه جدید متشکل از ناسا کریس کسیدی و روسیه آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner در ایستگاه وارد شده در مارس 9. آنها گفتند قبل از مگس هایی که تحت یک بسیار سخت قرنطینه به مدت یک ماه قبل از پرواز و احساس خوب است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط DARIA LITVINOVA و ولادیمیر ISACHENKOV از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب