چرا شراب فروشگاه های ضروری در نظر گرفته شود? این شراب می گوید تمام.

"من در تلاش برای استخدام من تازه ضرب-مادری تاکتیک" کالیفرنیا شراب مارتا Stoumen به من توضیح داد از طریق تلفن.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

"من در تلاش برای استخدام من تازه ضرب-مادری تاکتیک" کالیفرنیا شراب مارتا Stoumen به من توضیح داد از طریق تلفن. "حواس پرتی بهترین دارو است."

Stoumen را شراب سازی است که در سونوما کانتی ، پس مطالعات کارشناسی سنتی در کشاورزی و سیستم های ایتالیایی او رفت و به توسکانی به شاگرد در یک مزرعه مشغول به کار در تاکستان, زیتون, باغ و کارخانه شراب سازی.

در بیوگرافی Stoumen ادعا کرد او جاذبه اولیه برای آب گیری شد به دلیل آن است که "محصول که مجموعه سرعت و ریتم شراب زندگی و نه بالعکس"—یک اخلاق که حداقل باید احساس عمیقا نکته جالب در این لحظه در بیشتر عمیقا دلخراش. اگر یک ماموریت برای جمع آوری مردم در اطراف یک جدول می توان آن را نامطلوب—اگزیستانسیالیسم مالی—زمانی که شما متوجه است که کار در حال حاضر ناخواسته و بالقوه خطرناک است.

با وجود ما کراس کشور در منطقه زمان تفاوت Stoumen نگرش—دیگر خسته اما نه شاد بسیار محکم OK شد فراز و نشیب های پیش رو. او گذشته بود شوک به طور پیوسته کاهش به یک طرز فکر جدید و حتی صدا...امیدوار. "امید شده است بسیار مفید برای همه" او chimed. آن و حواس پرتی می تواند یک راه طولانی بروید.

از فروشگاه ما


مرجان لی: چه چیزی آن را مانند یک شراب و صاحب کسب و کار در حال حاضر ؟

مارتا Stoumen: برای من, برای اولین بار در هفته از این, ما مثل gogogo!—وجود دارد بسیار به کار فقط به سعی و مهار و کنترل آنچه در جریان است در حال حاضر. ما وعده های غذایی پرش. ما در تلاش بودند به طور مداوم محوری که همه چیز تغییر کرده است. محیط اقتصادی همراه با نگرانی در مورد سلامت—همه از این است به طوری ذهنی مالیات. ما متوجه ما فقط نیاز به کم کردن سرعت کمی و حک کردن زمان برای چیزهایی است که ما احساس انسان است. شراب یک جامعه مبتنی بر صنعت و همه ما به خصوص در نیاز جامعه در حال حاضر.

به این دلیل که این چنین تراژدی در حال حاضر—آن را مؤثر در سلامت و ادعا زندگی می کند و من هرگز نمی خواهم صدای ناشنوا تن یا غیر حساس—اما مردم شده اند فراموش کردن به زندگیدر میان این اضطراب و وحشت. حتی اگر شراب نیست و ضروری برای زندگی بسیاری از مردم را به چیزهای دیگر هستند من نمی خواهید به چشم پوشی از آنچه در آن می توانید انجام دهید برای سلامت روانی است. من در تلاش برای استخدام من تازه ضرب-مادری تاکتیک: حواس پرتی بهترین دارو است.

Stoumen analyzing a developing wine.
Stoumen تجزیه و تحلیل توسعه شراب. عکس اندرو توماس لی

چگونه شما اطمینان کشاورزان کار شما با پرداخت در طول این زمان دشوار?

آن بوده است بسیار مهم است برای من و برای کسب و کار من است که من تنظیم قراردادهای بلند مدت با کشاورزان—ایجاد یک قیمت عادلانه است که سازگار خواهد بود با وجود افزایش می یابد و در بازار است. همه مردم من با کار آمده در هر مکالمه با زمینه نگرش این است که یک رابطه دراز مدت ارزش حفظ. که اعتماد و امید شده است بسیار مفید برای همه—امید می تواند یک راه طولانی در مردم برای بازگشایی شده است.

من با فروش بیش از 85 درصد از شراب به رستوران یک سیستم است که در حال حاضر در انگلیس ، من متوجه شدم من می خواهم که به کاهش در تولید انگور من در ابتدا متعهد به اگر من به باز باقی می ماند. من ابلاغ شده است که بلافاصله به یک کشاورز و خوشبختانه او موفق به پیوند یک نوع جدید از انگور برای یکی دیگر از مشتری است. شفافیت بسیار مهم است در این زمان.

دوست من والا مارکوس از Westbury بود به من گفتن که رستوران را تشکیل می دهند بیش از چهار درصد از تولید ناخالص داخلی در امریکا است. که بیش از اکثر صنایع ترکیب شده است. هر یک از ما احساس می کنید در یک microlevel زمانی که ما کوچک محله رستوران می بندد اما برای کسانی که نمی باید عاطفی کراوات بزرگتر سقوط اقتصادی باید به اندازه کافی قانع کننده. به عنوان یک صاحب کسب و کار وجود دارد چیزهایی که من می توانید انجام دهید اما ما باید بیشتر از دولت است.

Stoumen برداشت انگور. عکس اندرو توماس لی

افکار خود را بر گسترش GoFundMe مبارزات? این چیزی است که شما در نظر گرفته شده برای شما و تیم خود را ؟

ما بزرگ است و ما در حال تلاش برای اهدا حتی فقط 20 دلار به چند. به جای تفکر آه 20 دلار کافی نیستما در نگاه ما به بودجه و فکر در مورد آنچه که ما می تواند به شما بدهد. آن زمان کمی طول می کشد و من می دانم که زمان رایگان است اما نوشتن به خود قانونگذار هزینه و بسیار تاثیرگذار.

GoFundMe مبارزات را می توان روی حیله و تزویر—این معلوم نیست که در آن بودجه می رویم و حتی زمانی که از این وجوه ممکن است در دسترس; یک صندوق امداد ذاتا شفاف تر. هر کس در این کشور است که به دنبال در حساب بانکی خود را و سفت کردن کمربند خود را و بنابراین ما در حال تلاش برای ارائه یک سرویس است که در پشت سر هم با امداد—نیمی از درآمد حاصل از ما Zinfandel خواهد شد رفتن به رستوران کارگران جامعه پایه و اساس است.

The Spring 2020 wine club offerings, from left to right: Post Flirtation White Blend 2019, Nero d'Avola 2018, Out to the Meadow 2019, Mendocino Benchlands 2019, Nero d’Avola Rosato 2019, and Post Flirtation Red Blend 2019.
بهار سال 2020 شراب باشگاه ارائه شده و از چپ به راست: پست لاس زنی سفید مخلوط 2019, Nero d'Avola 2018 به سبزه زار 2019 Mendocino Benchlands 2019, Nero d'Avola Rosato 2019 و پست لاس زنی ترکیب قرمز 2019. عکس اندرو توماس لی

در حال سرمایه گذاری در یک باشگاه شراب و بهترین راه برای حمایت از شراب سازان در حال حاضر ؟ و یا خرید با بطری به اندازه کافی است ؟

هر و همه از آن! با فروش بطری, ما قادر به ارائه شما چیزی با چیزی که ما را—که بسیاری از شراب—اما اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور عضویت شراب شراب باشگاه می رود راه طولانی. ما یک تخت ساختار پرداخت, پس, پول در آینده از شراب فروش پول است که می تواند حق را به ما کشاورزان است.

آنچه حواس او را پرت که شما تبدیل شده اند به در این زمان ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب