در خطا Tricare می گوید 600 K سود آنها تا به حال COVID-19

بیش از 600 ، 000 Tricare کاربران در سیستم بهداشت و درمان را در شرق منطقه دریافت ایمیل های جمعه درخواست آنها ر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

بیش از 600 ، 000 Tricare کاربران در سیستم بهداشت و درمان را در شرق منطقه دریافت ایمیل های جمعه درخواست آنها را به در نظر اهدای خون برای تحقیقات به عنوان "بازماندگان COVID-19."

اما با توجه به این که فقط 31,000 افراد وابسته به ارتش ایالات متحده تشخیص داده شده اند با coronavirus ایمیل آمد به عنوان یک شگفتی به ذینفع.

جزئیات بعدی: فورت هود شناسه سرباز دیگر را مرده پیدا کردن پست

"فقط بدونم که [اگر] کسی [کردم] یک ایمیل از Tricare گفت: از آنجا که شما یک COVID بازمانده لطفا اهدای پلاسمای خود را.?? من آزمایش نشده" نوشت ذینفع در Facebook. "فقط به یاد داشته باشید همه کسانی که مردم خواندن داده ها انسان هستند و اشتباه می کنند."

هومانا نظامی این شرکت است که مدیریت Tricare برای تمام یا قسمتی از 31 ایالت و ناحیه کلمبیا صادر شده یک تماس به اهداکنندگان خون در نزدیکی تاسیسات نظامی که در حال جمع آوری پلاسما از بهبود coronavirus بیماران همچنین به عنوان شناخته شده نقاهت پلاسما به عنوان یک درمان بالقوه برای این بیماری است.

اما پیام رفت و به هر ذینفع واقع در نزدیکی یک مجموعه نقطه.

"به عنوان یک بازمانده از COVID-19 آن را بی خطر برای اهدای خون کامل یا پلاسمای خون و کمک مالی خود را می تواند کمک به دیگر COVID-19 بيمار. پلاسمای خود را به احتمال زیاد دارای آنتی بادی (یا پروتئین) حاضر است که ممکن است کمک به مبارزه با عفونت کروناویروس. در حال حاضر هیچ درمانی برای COVID-19. اطلاعات وجود دارد که نشان می دهد پلاسما از COVID-19 بازماندگان مثل شما ممکن است کمک به برخی از بیماران بهبود سرعت بیشتر از COVID-19" این ایمیل اعلام کرد.

شش ساعت بعد Humana صادر mea culpa.

"در تلاش برای آموزش بهره مند زندگی می کنند که نزدیک به نقاهت پلاسما مراکز اهدای مورد مجموعه فرصت های دریافت کرده باشید یک ایمیل به اشتباه نشان می دهد شما یک COVID-19 بازمانده. شما مشخص نشده اند به عنوان یک COVID-19 بازمانده و ما عذر خواهی برای خطا و هر گونه سردرگمی در آن ممکن است باعث" شرکت نوشت.

ماروین تپه هومانا شرکت ارتباطات منجر شود گفت: شرکت معذرت خواهی "برای سردرگمی ناشی از پیام اصلی" فرستاده شد به دریافت کنندگان خود را بر اساس نزدیکی به پلاسما مجموعه تسهیلات و "در هر گونه اطلاعات پزشکی و یا تشخیص."

"به عنوان بخشی از تلاش برای آموزش نظامی ذینفع در مورد نقاهت اهدای پلاسما فرصت Humana خواسته بود برای کمک به ما شریک دفاع سلامت سازمان است. زبان مورد استفاده در پیام های ایمیل به حدود 600 k مند به این تصور که ما در تلاش برای رسیدن به تنها افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. ما به سرعت به دنبال اولیه ایمیل با روشن و دقیق پیام دوم با اذعان به این. ما عذر خواهی" هیل گفت: در بیانیه ای ارسال به Military.com.

وزارت دفاع اعلام کرد در اواخر ماه مه که در آن برنامه ریزی برای جمع آوری 8,000 واحد پلاسما توسط Sept. 30 از بیمارانی که بهبود از COVID-19 بخشی از یک تلاش در سراسر کشور به بررسی اثربخشی نقاهت پلاسما به عنوان یک درمان برای این بیماری است.

اما جمعه DoD گفته آنها افزایش یافته و هدف 10,000. این گروه در حال حاضر جمع آوری 4,601 واحد است.

"هدف ما این است که برای تشویق همه پرسنل که باید به طور کامل بهبود از COVID-19 تا خود را اهدا نقاهت پلاسما به عنوان یک راه برای کمک به دوستان خود و یا همکاران که ممکن است مبتلا به این بیماری در حال حاضر و یا که ممکن است قرارداد این بیماری در آینده است. نیاز است که در حال حاضر" گفت: ارتش سرهنگ Audra تیلور رئیس خدمات مسلح خون برنامه.

سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده نقاهت پلاسما به عنوان یک تحقیقاتی درمانی در ماه مارس برای کسانی که بستری با بیماری و بیش از 35 ، 000 نفر در ایالات متحده آن را دریافت کرده اند.

در حالی که داده ها وجود دارد که ثابت می کند "قطعی" است که نقاهت پلاسما آثار وجود داشته است "گزارش های دلگرم کننده و بسیاری از مکانیکی استدلال که در واقع نقاهت پلاسما ممکن است مفید," دکتر گفت: جانت Woodcock مدیر مرکز برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و تحقیق در FDA.

"این مطالعات در حال انجام به عنوان ما صحبت می کنند ... ما نیاز به اهدا کنندگان. خون درایوهای ادامه دارد و دولت ایالات متحده تلاش خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به این درایوها را برای نقاهت پلاسما" Woodcock گفت: در تماس با خبرنگاران در هفته گذشته.

آنتی بادی های موجود در نقاهت پلاسما نیز در خدمت به عنوان یک منبع بالقوه دیگر برای درمان COVID-19: آنتی بادیهای مونوکلونال. این کلون از جدا خنثی سازی آنتی بادی -- یا گرفته شده از انسان و یا مصنوعی ایجاد شده -- که در حال حاضر در توسعه و تست ایمنی به عنوان یک "آنتی بادی کوکتل" برای درمان coronavirus برای بیماران هر دو در داخل و خارج از بیمارستان با توجه به Woodcock.

در علاوه بر این به جمع آوری نقاهت پلاسما در 15 نظامی اهدای خون, مراکز DoD برنامه ای برای استقرار یک موبایل جمع آوری خون واحد برای مناطق با غلظت بالایی از COVID-19 موارد تیلور گفت.

برای واجد شرایط اهدا کنندگان باید حداقل 17 سال وزن حداقل 110 پوند. تواند در سلامت خوب و علامت رایگان برای 14 روز. علاوه بر این اهدا کنندگان بالقوه باید قبل از تشخیص COVID-19.

همانطور که از دوشنبه 31,418 بیماران وابسته به وزارت دفاع باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 21,909 خدمات اعضا. در سراسر کشور حدود 3.9 میلیون آمریکایی به قرارداد ویروس و 141,426 فوت کرده اند.

در سراسر جهان از کروناویروس اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر 14.7 میلیون نفر مورد تأیید و 611,599 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

-- Military.com نویسنده کارکنان Oriana Pawlyk کمک به این گزارش.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نیروی هوایی با COVID-19 تا کودک در آپارتمان مادرید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب