چگونه خود را سازماندهی ادویه جات ترشی جات بنابراین شما لازم نیست خود را از دست دنگ ذهن

وقتی که من رفت و برگشت به خانه من از سال گذشته پس از یک بازسازی آشپزخانه, من تو را دیدم آن به عنوان تخته سنگ پاک من مورد نیاز برای هر سازمان پروژه من تا به حال شده است به معنی به انجام اما هرگز. چه می توانم بگویم که سال های سال فقط از من دور.

من تصمیم گرفتم برای شروع میکرو بنابراین اول منظور از کسب و کار من ادویه کشو. به علاوه من در نهایت در حال حاضر آنها را به زمین. خانه خود بود که به یک کشو تقریبا 4 فوت طول کشیده از یک شکاف باریک در کنار یخچال. یکنواختی بود هدف پایان من, بنابراین من شادی انداخت و از همه کرک و سرپوشیده IKEA شیشه پودر دارچین و قرمز رنگ کیسه های annatto قرار داده و در یک ملاحظه سفارش با ادویه محلی مکه جهانی ادویه بازرگانان. سفارش خواهد بود معدن در گذشته! من رویا پردازی در مورد ده ها تن از کاملا همسان کوزه و شکار در اطراف برای من برچسب ساز بدون شک پنهان از من بعد از این همه سال.

My narrow and deep drawer.
من باریک و عمیق کشو. عکس سارا Dickerman

به عنوان یک دستور العمل نویسنده این کار من برای پیدا کردن استفاده برای بسیاری از طعم های مختلف, بنابراین من همیشه یک بیت از یک ادویه محتکر. اما من collector’s انگیزه انتقام ویران کردن در حسرت من برای یکنواختی. درست زمانی که من فکر می کنم که من آمده ام تا تنها با یک ظرف به خانه همه پودر و دانه من بروید و چیزی است که فقط مناسب نیست به این طرح است. زعفران را بیش از حد کوچک Guajillo چیلس بیش از حد بزرگ هستند. این کیسه بزرگ از پونه من برداشت در یونان در تابستان امسال است که در مجموع بیش از حد.

پس از مقداری از کشمکش داخلی, من تصمیم گرفتم که یکنواختی ممکن است نیاز به هدف نهایی: پس از همه, من در حال حاضر به اندازه کافی در اتاق و درب کابینت برای مخفی کردن هر گونه بی نظمی. در زندگی واقعی به عنوان به خوبی با هم مخلوط نقره و طلا و جواهر در همه زمان ها, بنابراین من نگران نباشید که برنج درب از استاندارد ادویه شیشه نیست کاملا هماهنگ با جراحی از فلفل قرمز کوزه. آن را برای من کار می کند. من یک سیستم چند گونه از ظروف وجود دارد اما قابلیت ارتجاعی آن است که می تواند رسیدگی به مقیاس های مختلف از بسیاری از بسیاری از ادویه جات ترشی جات.

من چک با همکار ادویه جمع آوری آماندا Bevill صاحب جهان ادویه تجار که راحت با این ایده همه فن حریف سازی: “هیچ یک ظرف است که با این نسخهها کار برای همه چیز. من با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای جمع آوری تمام انواع جالب ظروف.” بنابراین در پایان من قبول می کنم نقش من به عنوان یک کمتر از کامل ادویه disciplinarian. اما همه چیز در آشپزخانه جدید بهتر از همیشه قبل از آنها و در مراحل من آموخته اند که برخی از قوانین است که به اعتقاد من می تواند به شما کمک کند بهتر خود را سازماندهی ادویه جات ترشی جات که آیا شما یک حداکثری مثل من و یا اجرای یک مزایده بهره برداری است.

سهام خود در آرسنال

امیلی Fleischaker سابق Bon Appétit و Buzzfeed food, ویرایشگر, یک, کسب و کار, Kitchenfly که در آن او سازماندهی خانه و آشپزخانه برای کمک به مردم برای شکار چیزهایی کمتر و طبخ ، اول منظور از کسب و کار است که کمی آشکار است. “زمانی که من در نگاه اول یک مشتری ادویه جات ترشی جات من alphabetize آنها و دور انداختن تکراری: شما شگفت زده چگونه بسیاری از مردم نمی alphabetize خود ادویه جات ترشی جات.” من خواننده عزیز هستم یکی از این افراد, اما اجازه دهید آدرس که در یک بیت.

زمانی که طراوت ادویه جات ترشی جات, من احساس می کنم به شدت که عمده ادویه جات ترشی جات در حال راه رفتن هم از نظر طراوت و نظر اجتناب از تفریط درگیر در بسته بندی. وجود دارد هیچ چیز آزار دهنده تر از خرید یک کل pricy های غول پیکر شیشه از کل هل غلاف برای سوئد دارچین نان شما را یک بار در سال. در مواد غذایی فله ادارات از سوی دیگر شما می توانید تقریبا هر ادویه شما نیاز دارید و شما می توانید مقدار صحیح آن را برای نیازهای شما: فقط یک خط تیره از زنجبیل خشک برای پخت و کل بسیاری از دانه رازیانه اگر شما از طریق آن اجرا کنید مثل من.

هیچ قانون وجود دارد در مورد که در آن به خرید خود از ادویه جات ترشی جات. من انتخاب گاه به گاه ادویه جات ترشی جات در عمده بخش از فروشگاه مواد غذایی ولی در کل من ترجیح می دهم خرید در یک ادویه متخصص از محصول است که اغلب حتی لایو و آنها به احتمال زیاد به بیشتر باطنی ادویه جات ترشی جات و خشکبار من دوست دارم (piment d’Espelette باسک فلفل; Vadouvan فرانسه تحت تاثیر کاری مخلوط و فلفل سبز). پست الکترونیکی سفارش نیز بزرگ است اگر شما در نزدیکی یک فروشگاه مواد غذایی با انبوه بخش از ادویه جات ترشی جات هستند و نور و به طور کلی ارزان به کشتی است. نگران نباشید در مورد خرید کوچک قیف برای قرار دادن ادویه جات ترشی جات فله به ظروف: که می شود یک چیز اضافی شما باید برای پیدا کردن فضا برای ذخیره. به جای جمع کردن یک تکه کاغذ را به یک قیف و استفاده از آن برای ریختن پودر و دانه ها را در ظروف.

این نیز زمان خوبی برای مرتب سازی از طریق ادویه جات ترشی جات خود را به دیدن اگر هر گونه خسته شده اند خود را عمر (پنج سال می توانید به راحتی). ساده ترین راه این است که نگاه-و-خر خر کردن آزمون. آیا ادویه نگاه خوب است ؟ و یا آن را تغییر رنگ ؟ بعد آن را بو: یک بیت در کف دست خود را و بوی. آن را بو کسل کننده است ؟ بوی یک راه عالی برای تشخیص تازگی است. و هنگامی که در شک, طعم و مزه.

انتخاب یک خانه

رشد مادر من او را نگه داشته ادویه جات ترشی جات در یک تنبل سوزان در زانو-قفسه بالا از یک قرن 19 گنجه است که در خدمت به عنوان شربت خانه ما. قانون من این است: اگر شما می توانید جلوگیری از زانو به گرفتن دارچین از خود spice rack, شما در حال حاضر در حال برنده شدن است. در آشپزخانه من, من تصمیم وسط فقط-زیر-چشم-سطح کشو برای ادویه جات ترشی جات; آن را در ارتفاع مناسب برای من به راحتی قادر به خواندن برچسب. اگر شما نیاز به ادویه جات ترشی جات خود در یک کابینه محدود قفسه قفسه risers می توانید برچسب های آسان تر برای دیدن. و یا را انتخاب کنید stackable ظروف و اگر اجازه ندهید که پشته خیلی بالا آنها تلو تلو خوردن بیش از هر زمان شما گرفتن برخی از پودر فلفل قرمز. Bevill جهان ادویه همچنین ارائه مشاوره حس مشترک به نگه داشتن ادویه جات ترشی جات تازه دیگر: قرار نیست خود ادویه جات ترشی جات در نور مستقیم خورشید (مهم نیست که چقدر زیبا به نور پس زمینه است) و آیا استفاده از ظروف مغناطیسی به چوب ادویه جات ترشی جات خود در یک دریچه هود بالاتر از گرمای اجاق گاز است. برای تلفن های موبایل آشکار نیست.

دیگر بیت از آشکار مشاوره است که به شما اجازه پخت و پز عادات تعیین جایی که و چگونه شما چیزهایی را ذخیره کنید. آشپزخانه خود را تنها به خوبی سازمان یافته آن را به عنوان کارآمد…بنابراین آن را برای شما کار می کنند.

از فروشگاه ما

انتخاب ظروف

بسیاری از مردم تمایل به ترجیح می دهند یکسان با استفاده از ظروف اما با این نوع از یکنواختی دانستن چه در داخل و هنگامی که شما آن را خریداری ضروری است. من ادویه جات ترشی جات ممکن است به طور کامل, اما برخی از تکرار فرم اینجا مفید است. در مورد من, من برای انتخاب 1/2 فنجان میدان کوزه برای ادویه جات ترشی جات استفاده کنم در همه زمان ها و در مقادیر قابل ملاحظه مانند دانه رازیانه و زیره. کمتر-استفاده از ادویه جات ترشی جات یک کوچکتر شیشه مشابه نسبت به فروشگاه مواد غذایی و ادویه جات ترشی جات. و من نگه گرفتن همه بزرگ بن ذخیره سازی برای همه ادویه مملو نمونه بسته و موارد دیگر که سرپیچی طبقه بندی موضوعی مانند جوز اهنی.

مهر و موم شده فلز, پلاستیک یا ظروف شیشه ای همه کار می کنند. فقط مطمئن شوید که آنها را مهر و موم محکم و ارزان هستند به اندازه کافی به شما را کشیدن پاشنه خود را در مورد خرید چند اضافی به دلیل ادویه مجموعه تمایل به گسترش است. غذای کودک کوزه خوبی بازیافت گزینه (اگر شما یک کودک به دست آنها به شما) و خوب قوطی کنسرو—به خصوص کوچک 4-ouncers—در حال stackable تعویض و ارزان است.

Fleischaker است نه یک فن از کوزه. “من ترجیح می دهم به نگه داشتن ادویه جات ترشی جات در جعبه های کوچک نه کوزه که سخت تر برای به دست آوردن ادویه از آنها. شما نمی توانید شیب یک قاشق غذا خوری شما نمی توانید خرج کردن به آنها.” 4-جعبه انس او ترجیح همچنین باید مشخصات پایین که خوب است برای بسیاری از زیر شلواری و آنها می توانند پشته خوب بیش از حد.

اگر کابینه خود فضا محدود است, شما ممکن است تصمیم به قرار دادن ادویه جات ترشی جات خود را در چشم ساده. این یک حرکت جسورانه اما می تواند جذاب اگر شما نگه داشتن همه چیز سازمان یافته است. اگر شما یک نادر طبخ و تنها نیاز به یک انگشت شماری از ادویه جات ترشی جات در دست من دیده ام برخی از شیرین کمی صفحه نمایش با استفاده از شیشه و لوله آزمایش. لوله های آزمایش نمی تواند جای قاشق هست و شما ممکن است در نهایت با ریختن کمی از ادویه زمانی که شما از آنها استفاده کنید اما شما می توانید در لوله آزمایش بخش ادویه پر کردن مجدد به آسانی به صورت آنلاین.

برای باز هوا ادویه راه حل: مغناطیسی ظروف می تواند یک راه جذاب برای سازماندهی ادویه جات ترشی جات در نظر ساده در یک یخچال یا یک نصب ورق فولاد. اگر شما به این مسیر واقعا ظرف غذا به اطراف با مهر در ظروف: من سعی کردم ذخیره سازی نمک یک بار و برخی از ظروف فلزی و آن خورده موضوعات از قوطی و ساخته شده یک ظرف غذا بزرگ است. این سحر و جادو جار سیستم لانه با هم در یک راه سرگرم کننده و اجازه می دهد تا شما را به بازی در اطراف با الگوهای.

این سیستم مدولار به صورت چسبیده متناسب با کوزه از haute epicier La Boîte بر روی دیوار خود را: این امر می تواند یک راه خوب برای به نمایش گذاشتن گرانبها ترین ادویه مخلوط.

از فروشگاه ما

دریافت برچسب

من استفاده می شود بسیار تنبل در این مورد اما حقیقت این است که آن را سخت به بگویید زیره از زیره سیاه از ajwain در یک نگاه اجمالی سریع تا زمانی که من نقل مکان کرد, من مطمئن هستم که من کوزه نشاندار شد در مقابل اما از همه مهمتر است. من فقط ناخوانا با Sharpie در درب. شما می توانید از دوره را ظریف تر مسیر با برچسب ساز و یا این تخته سیاه ادویه برچسب شیشه قابل پرینت. و یا برای حداکثر انعطاف پذیری و استفاده از Sharpie در برخی از نوار پوشش—شما همچنین می توانید با استفاده از نقاش نوار—من با من فلفل قرمز کوزه. تجربه ثابت کرده است که نوار یا Sharpies را برای بهتر شوی انطباق.

ایجاد یک سلسله مراتب (به ترتیب حروف الفبا و یا در غیر این صورت)

من را دیده و تحسین آنلاین چند ادویه سازمان که باید منظمی برچسب خود ادویه جات ترشی جات در 1/4 فنجان mason jars, مرتب آنها را بر اساس حروف الفبا و سپس نقشه برداری محل در قفسه بوش در کشو به طوری که هر ادویه مشخص شده است نقطه پارکینگ. این یک زرق و برق دار, راه حل, اما بیش از حد محدود من ضربه ادویه خرید. Fleischaker اشاره می کند که alphabetizing مفید است به خصوص هنگامی که بیش از یک فرد به طور معمول با استفاده از ادویه جات ترشی جات. من در حال حاضر تنها به طور منظم ادویه-کاربر در خانه, بنابراین من در سازمان به مراتب کمتر سفت و سخت. من جای من بیشترین استفاده ادویه جات ترشی جات به سمت جلو کشو و بیشتر گاه به گاه آنهایی که کمی عقب تر. چیلس رفتن به سمت راست تحت همان سیستم. خوشحال میانه ممکن است به خود را-با استفاده از ادویه جات ترشی جات در جلو و باطنی بیشتر آنهایی که سازمان بر اساس حروف الفبا در پشت.

Brinda Ayer, Food52 سردبیر می گوید: او معمولا سازماندهی بر اساس نوع پخت و پز. “همه پخت ادویه جات ترشی جات و پودر رفتن در یک سبد به عنوان ادویه برای پخت و پز هند و همه منظوره/روزمره ادویه جات ترشی جات و غیره” او توضیح می دهد.

مواد غذایی ویرایشگر اما Laperruque تقسیم او ادویه جات ترشی جات به سه دسته: ادویه جات ترشی جات (تکه های فلفل قرمز, فلفل سیاه, زمین, خردل و غیره) مورد پسند ادویه (دانه رازیانه, زیره, زیره سبز, دانه, پودر سیر برگ سرخ مایل به قرمز و غیره) و پخت ادویه (دارچین و چوب میخک و جوز و زنجبیل زمین و غیره). “به ناچار بسیاری از cross-over—من با استفاده از دارچین برای کیک قهوه, اما همچنین سس گوجه فرنگی. اما یک سیستم ناقص هنوز هم من کمک می کند تا پیدا کردن مواد تشکیل دهنده بسیاری سریع تر از هیچ سیستم در همه,” او می گوید.

فکر می کنم فراتر از کابینه

سفر بیشتر همراه فرکانس اصلی من همچنین می خواهم به چند از شایع ترین استفاده از ادویه جات ترشی جات درست در کنار stovetop همراه با روغن زیتون روغن و قند و شکر. معمولا کمی قوطی حاوی برخی از Marash فلفل برخی از دانه رازیانه و غذاهای حاوی باقی مانده از هر ادویه مخلوط من اخیرا با هم قرار داده. اگر شما یک لخت, ضد, علاقه مندان, شما ممکن است دیدن سینی به عنوان درهم و برهمی اما من آن را به عنوان یک فرصت برای یک کمی هنوز هم زندگی را با ترکیبی از ظروف و ظروف.

یکی دیگر از گزینه است ؟ یکی از این آشپزخانه ها risers. این سیمی سازمان رک ساخته شده است برای یک چیز و یک چیز تنها: پاک کردن شمارنده. جای اسب و گله خود را بطری روغن و ادویه جات ترشی جات در یک سینی و آنها را بالا درمان است.

اگر شما طلب چیزی موجود شما همچنین می توانید سعی کنید یک تاپیک dabba فولاد ضد زنگ, هندی, ادویه, سینی که دارای مینی ظروف و به طور معمول دارای یک درب به پوشش پالت هنگامی که شما در حال پخت و پز است.

My go-to spice station.
من رفتن به ادویه ایستگاه. عکس سارا Dickerman

اجازه دهید خود را در ادویه جات ترشی جات سفر با شما

همانطور که من صحبت کردم Bevill در مورد ادویه جات ترشی جات. از من خواسته اگر او تا به حال یک راه حل خوب برای سفر—آن را یک ایده بد به تعداد خوب و ادویه جات ترشی جات و یا حتی نمک در اجاره. او فکر یک لحظه و خندید و گفت: “شاید یکی از کسانی که قرص دهندگان.” نابغه! من دستور داد بلافاصله همراه با برخی از فیلم “قوطی” (معلوم است که فیلم قوطی هنوز چیزی حتی به عنوان فیلم خود را در معرض خطر متوسط). من اقدام به پر کردن آنها و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به می شود علاوه بر بزرگ به من استاندارد ست: من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که یک خانه ساحل سس BBQ یا یک پست-اسکی خورش لوبیا خواهد بود خیلی بهتر با تشکر به او ایده عالی است.

Always be prepared.
همیشه آماده شود. عکس سارا Dickerman


شما چگونه خود را سازماندهی ادویه جات ترشی جات ؟ به اشتراک گذاری تاکتیک های خود را با ما در زیر!

این پست در اصل به نظر می رسد در ماه مارس سال 2018 اما ما تجدید چون ما ادویه کابینت می تواند با استفاده از کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر