Esper می گوید او مخالف ارسال فعال وظیفه نیروهای خود را به خیابان ها برای سرکوب تظاهرات

وزیر دفاع علامت Esper روز چهارشنبه با صدور قابل ملاحظه ای قوی بیانیه ای در مخالفت آشکار به رئیس جمهور گفت که

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 خرداد 1399

وزیر دفاع علامت Esper روز چهارشنبه با صدور قابل ملاحظه ای قوی بیانیه ای در مخالفت آشکار به رئیس جمهور گفت که او مخالف استناد به قیام عمل و ارسال فعال وظیفه نیروهای خود را به خیابان ها در این زمان به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات.

در سومین جلسه Esper شکست سکوت طولانی خود را در مورد موجی از اعتراضات در سراسر کشور زیر 25 مه مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

جزئیات بعدی: صورتحساب خواهد ممنوعیت فروش سلاح های نظامی به پلیس نوار اعزام ارتش به تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد این هفته که او آماده بود برای فعال وظیفه نیروهای حفظ نظم در خیابان اگر دولت فرمانداران نمی شد تا به وظیفه. در حال حاضر بیش از 20 ، 000 سرباز گارد ملی فعال شده اند برای حمایت از مأموران اجرای قانون در شهرستانها در سراسر کشور.

"من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل" Esper گفت:, و اضافه کرد که آن در نظر گرفته شده برای استفاده در زمانی که سفارش کرده بود به طور کامل شکسته. "ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر."

Esper گفت: سپاه پاسداران است که بهترین راه حل برای برگشت از اجرای قانون محلی است.

"گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط" او گفت:, و اضافه کرد که در قضاوت ناآرامی ها در سراسر کشور رسیده است که نقطه.

"این چیزی است که ما به دنبال انجام," او گفت: استفاده از ارتش در اجرای قانون است.

در زمان این ارتش می تواند خواسته می شود که "برای حفظ نظم و قانون به طوری که دیگر آمریکایی ها ورزش می تواند حقوق خود را," او اضافه شده است.

Esper همچنین گفت که او تاسف اصرار فرمانداران به "تسلط بر battlespace" علیه معترضان در روز شنبه تلفنی با رئیس جمهور.

این SecDef آمده است در زیر آتش از بازنشسته چهار ستاره ژنرال و دیگران به آن سخنان.

"نگاهی به گذشته, من می خواهم مختلف استفاده کنید و جمله بندی" Esper گفت:, و اضافه کرد که "battlespace" معمولی اصطلاح مورد استفاده در ارتش و مورد استفاده برای توصیف "یک محدود منطقه عملیات."

"این یک عبارت با تمرکز بر افراد و قطعا ما همکار آمریکایی ها به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند" او گفت:.

در پست توییتر شنبه بازنشسته ارتش ژنرال تونی توماس که به رهبری آمریکا در عملیات ویژه فرماندهی و بازنشسته ارتش ژنرال مارتین دمپسی رئیس سابق ستاد مشترک رئیس هم گفت: Esper خارج از خط با اشاره به خیابانهای آمریکا به عنوان یک میدان جنگ است.

"امریکا است نه میدان جنگ. شهروندان ما هستند نه دشمن" العالم نوشت.

توماس نوشته شده است: "'نبرد فضایی' آمریکا??? نه آنچه آمریکا نیاز به شنیدن ... همیشه مگر اینکه ما در حال تاخت و تاز دشمن و یا تجربه یک قانون اساسی شکست ... یعنی یک جنگ داخلی."

در پنتاگون Esper گفت: "battlespace" یک واژه آشنا برای دفاع از خبرنگاران. "این چیزی است که ما استفاده در روز و روز را. وجود عبارات دیگر که ما با استفاده از روز است که شما را در درک -- که بسیاری از مردم درک نمی کنند.

"این بخشی از نظامی ما واژگان است که من با آن بزرگ شده و آن چیزی که ما به طور معمول استفاده برای توصیف یک محدود منطقه عملیات. آن را در یک عبارت با تمرکز بر افراد و قطعا ما همکار آمریکایی ها به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند" او گفت:. "این چیزی است که من تشویق دیگر فرمانداران را در نظر بگیرید," او گفت:. "نگاهی به گذشته, من می خواهم با استفاده از جمله بندی های مختلف به طوری که نه برای منحرف کردن اذهان از مسائل مهم تر در دست و یا اجازه می دهد برخی از نشان می دهد که ما در حال militarizing این مسئله است."

Esper آغاز شد و 20 دقیقه پنتاگون در کنفرانس خبری با ابراز همدردی با فلوید خانواده و تعهدات نظامی تعهد به دفاع از متمم اول قانون اساسی و حقوق مدنی در حالی که از بین بردن نژاد پرستی در صفوف.

"با بزرگترین همدردی من می خواهم به گسترش عمیق ترین تسلیت به خانواده و دوستان از جورج فلوید از من و گروه," او گفت:. "نژاد پرستی واقعی است, در امریکا, و همه ما باید انجام دهید ما بهترین و به رسمیت شناختن آن و مقابله با آن و از بین بردن آن است."

خیلی از Esper را 20 دقیقه ای در کنفرانس خبری در مرکز نقش خود را در دوشنبه شب حوادث در DC از جمله یک عکس op با رئیس جمهور که برای او سنگین مواجه انتقاد.

Esper گفت که او آگاه از برنامه ریزی برای روشن شدن خیابان های اطراف کاخ سفید از معترضان اجازه می دهد تا تهمت به پیاده روی کوتاه در سراسر خیابان پنسیلوانیا به سنت جان اسقفی کلیسا در انتهای شمالی پارک لافایت.

کلیسا شده بود تخریب یکشنبه و آتش سوزی در زیرزمین باعث آسیب جزئی به گفته پلیس.

"من آگاه بود از اجرای قانون برنامه" خیابان ترخیص Esper گفت. "من در جریان آنها و نه باید انتظار من بود."

وی گفت: تصمیم گیری برای حرکت در برابر معترضان شد "اجرای قانون عمل است."

"بود که یک نظامی تصمیم آن بود و نه یک اقدام نظامی" اگر چه اعضای گارد ملی شرکت کردند, او گفت:.

Esper کمتر بود روشن که او به پایان رسید تا در یک عکس گروهی با تهمت و دادستان کل ویلیام Barr در مقابل سنت جان.

او گفت که او و رئیس ستاد مشترک ژنرال علامت Milley پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در پیاده روی با فکر احتمالا صحبت کردن سرباز گارد ملی در پارک لافایت.

"من می دانم که پس از رئیس جمهور در سخنان روز دوشنبه که بسیاری از ما بودند رفتن به پیوستن به رئيس جمهور تهمت و بررسی آسیب در پارک لافایت و در سنت جان, کلیسای اسقفی," او گفت:. "چیزی که من آگاه شد و دقیقا همان جایی که ما هنگامی که ما وارد کلیسا و چه برنامه بودند هنگامی که ما وجود دارد."

تهمت های مطرح شده به تنهایی برای یک عکس برگزاری مقدس در مقابل کلیسا و سپس برای یک عکس گروهی.

Esper پاسخ نمی دهند به طور مستقیم وقتی پرسید که آیا او پشیمان بودن در عکس اما گفت: "من آگاه بود و نه عکس op بود اتفاق می افتد."

"و نگاه من همه چیز من می توانید سعی کنید به ماندن غیر سیاسی و به تلاش-تلاش برای ماندن در خارج از موقعیت هایی که ممکن است به نظر می رسد سیاسی است. و گاهی اوقات من موفق با انجام این کار, و گاهی اوقات من به عنوان موفق" او گفت:. "اما هدف من این است که به نگه داشتن این بخش از سیاست به اقامت غیر سیاسی و این چیزی است که من همچنان به تلاش و انجام, و همچنین به عنوان رهبران در اینجا در بخش."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید richard.sisk@military.com.

مرتبط با: ارتش, DC نگهبان پس از بررسی هلیکوپتر نظامی وزوز معترضان در DC

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن