نیروی دریایی Declassifies آن بدنام 'رویت بشقاب پرنده ها' ویدئوها

نیروی دریایی ایالات متحده رسما اذعان سه حادثه گزارش شده توسط F/A-18 Hornet خلبانان جنگنده از "ناشناس هوایی پد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

نیروی دریایی ایالات متحده رسما اذعان سه حادثه گزارش شده توسط F/A-18 Hornet خلبانان جنگنده از "ناشناس هوایی پدیده" - آنچه که اغلب به عنوان مراجعه کامپیوتر -- و منتشر شد تصویری از برخورد.

وزارت دفاع روز دوشنبه منتشر ویدئوها از رویداد جداگانه یکی گرفته شده در نوامبر 2004 و دو نفر دیگر در ژانویه 2015 "شده اند که در گردش در حوزه عمومی پس از غیر مجاز منتشر شده در سال 2007 و سال 2017" مقامات در بیانیه ای گفت.

"پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده" با توجه به پنتاگون سخنگوی سو گاف.

نیروی دریایی است که قبلا اعلام ویدئوها را متعلق به خدمات را به اعتبار ایده آن خلبانان مواجه اند فضاپیمای بیگانه.

مرتبط با: دریاسالار سابق نیروی دریایی آمریکا می گوید بشقاب پرنده ها تجزیه و تحلیل 'قطعی نیست'

اما پس از خلبانان نیروی دریایی در ماه های اخیر اعلام کرده اند شده است وجود دارد افزایش UFO sightings در سال های اخیر خدمات صدور دستورالعمل های جدید در مورد چگونه به بهترین سند رؤیت یا برخورد با توجه به یک گزارش سیاسی از سال گذشته است. نیویورک تایمز همچنین گزارش داد خلبانان تا به حال رؤیت -- و در یک نمونه یک برخورد نزدیک -- در حالی که پرواز ماموریت آموزشی در سواحل شرق بین 2014 و 2015.

گفت: دولت ایالات متحده است و نگاه به بشقاب پرنده سال, مهمترین, بین سال های 2007 و 2012 زمانی که پنتاگون خود را آغاز نمود پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه تلاش دفاع و پشتیبانی آن-بهداشت ، هری رید دموکرات از نوادا و رهبر اکثریت سنا در آن زمان است.

این برنامه به معنای به دنبال تحقیق و بررسی به ناشناس هوایی پدیده" وزارت دفاع است گفت: انگیزه بدنام حوادث مانند سال 2004 "تیک تاک" حادثه.

در آن حادثه F/A-18 خلبانان از ناو هواپیمابر نیمیتز عامل خاموش ساحل سان Diego گزارش لکه های بزرگ, Tic Tac, شکل, شی است که به نظر می رسد به شناور بدون کمک از یک موتور و یا اگزوز plume.

رید در روز دوشنبه گفت: DoD اخیر تصویری اذعان تنها "خراش سطح" از تحقیقات به این برخورد.

"ایالات متحده نیاز به اقدامات جدی و علمی در این نگاه و هر بالقوه امنیت ملی مفاهیم" رید گفت در توییتر. "مردم آمریکا شایسته مطلع شود."

"DoD است انتشار این ویدئوها به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم" گاف گفت. "هوایی پدیده های مشاهده شده در ویدئوها مشخص باقی می ماند به عنوان" ناشناس.'"

منتشر ویدئوها -- برچسب "FLIR," "سریع" و "حلقه" -- می توان در یافت Naval Air Systems Command, آزادی اطلاعات, قانون اتاق مطالعه سایت اینجا.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: ما خلبانان تماس نزدیک با هواپیما به احتمال زیاد به ادامه کارشناسان می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب