برای اولین بار نامزد دریافت جایزه منجر به آکادمی نیروی هوایی

کلرادو اسپرینگز ، — یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد نامزد دریافت جایزه بود برای اولین بار به رهبری ایالات متحده

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 تیر 1399

کلرادو اسپرینگز ، — یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد نامزد دریافت جایزه بود برای اولین بار به رهبری ایالات متحده و آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز, مقامات گفت.

نیروی هوایی پنج شنبه اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد سرهنگ ژنرال ریچارد کلارک به مدرسه آینده سرپرست این روزنامه گزارش داد. کلارک در حال حاضر معاون رئیس ستاد راهبردی بازدارندگی هسته ای و ادغام در پنتاگون.

کلارک می رود که به فرمان را در ماه اوت اگر مجلس سنا تایید نامزدی تبدیل شدن به سیاه و سفید دوم به طور کلی به سر تا خدمات آکادمی, مقامات گفت. او را جای داد. ژنرال جی Silveria.

"من بسیار فروتن و افتخار نامزدی به عنوان سرپرست آکادمی نیروی هوایی," کلارک گفت.

کلارک فارغ التحصیل از آکادمی در سال 1986. او قبلا به عنوان مدرسه فرمانده از دانشجویان بود که در تاریخ اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال, مربی و نامزد مشاور.

"من هیچ شکی ندارم که سرهنگ ژنرال کلارک خواهد بود فوق العاده ای رهبر برای آکادمی" Silveria گفت. "او دارای سابقه ای طولانی با USAFA و استثنایی رهبری رکورد است."

سرهنگ ژنرال داریل A. Williams شد اولین آمریکایی آفریقایی تبار سرپرست ایالات متحده در آکادمی نظامی وست پوینت نیویورک در سال 2018 است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب