کره شمالی: کیم جونگ سازمان ملل متحد معلق علیه جنوب برای کره ای بست

سئول کره جنوبی — کره شمالی گفت: رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد به حالت تعلیق در برنامه ریزی نظامی تلافی جویانه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 تیر 1399

سئول کره جنوبی — کره شمالی گفت: رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد به حالت تعلیق در برنامه ریزی نظامی تلافی جویانه در برابر کره جنوبی در یک آشکار کاهش فشار مبارزات انتخاباتی آن را برپا کرده و در برابر رقیب خود در میان متوقف مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت.

هفته گذشته شمال اعلام کرده بود روابط با جنوب به طور کامل پاره شده یک اینتر-کره ای دفتر رابط در خاک خود و تهدید نامشخص اقدام نظامی به سرزنش سئول برای عدم پیشرفت در همکاری های دو جانبه و برای فعالان شناور ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

تحلیلگران می گویند کره شمالی پس از هفته عمدا افزایش تنش ها ممکن است کشیدن دور فقط به اندازه کافی به اتاق را برای کره جنوبی سازش است.

اگر کیم کند و در نهایت انتخاب کردن برای اقدام نظامی او ممکن است رزومه توپخانه دریل و دیگر تمرینات در خط مقدم مناطق و یا عروق عمدا عبور از اختلاف غرب مرز دریایی بین کره است که صحنه درگیری خونین در سال گذشته است. اما هر گونه اقدام به احتمال زیاد به اندازه گیری برای جلوگیری از مقیاس کامل تلافی از کره جنوبی و ایالات متحده در جهان ،

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: Kim ریاست ویدئو کنفرانس بیش از یک جلسه سهشنبه حاکم حزب کارگران مرکزی نظامی کمیسیون که تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن برنامه برای اقدام نظامی علیه جنوب آورده شمال را رهبران نظامی.

KCNA مشخص نیست که چرا این تصمیم بود. آن گفت: دیگر بحث شامل تقویت این کشور در "جنگ بازدارنده."

Yoh سنگ-کلید سخنگوی کره جنوبی وحدت, وزارت, گفت, سئول بود "از نزدیک بررسی" شمالی گزارش اما نمی بیشتر استادانه درست شده.

Yoh نیز گفت: این اولین گزارش در رسانه های دولتی از کیم برگزاری ویدئو کنفرانس در نشست اما او نمی ارائه یک پاسخ خاص وقتی پرسید که آیا آن را تا به چیزی برای انجام با کوروناویروس.

شمال می گوید وجود ندارد تنها COVID-19 مورد در قلمرو آن, اما این ادعا است که سوال خارج از کارشناسان.

کیم دونگ-yub یک تحلیلگر از سئول موسسه کنون مطالعات شرقی گفت: این احتمال وجود دارد که شمالی است که انتظار برای اقدام بیشتر از جنوب به نجات روابط از آنچه در آن می بیند به عنوان یک موضع قدرت و نه از نرم شدن مواضع خود بر رقیب خود.

"آنچه روشن است این است که شمال گفت: (اقدام نظامی) به تعویق افتاد نه لغو" گفت: کیم سابق کره جنوبی مقام نظامی شرکت کننده در بین کره ای نظامی در مذاکرات است.

دیگر کارشناسان می گویند شمال خواهد بود به دنبال چیزی عمده از جنوب احتمالا یک تعهد برای از سرگیری عملیات در توقیف یک کارخانه مشترک پارک در کائسونگ که بود که در آن رابط اداری واقع شده و یا راه اندازی مجدد کره جنوبی تور شمال الماس کوه رفت و آمد مکرر. مراحل آن ممنوع تحریم های بین المللی علیه شمال بیش از برنامه سلاح های هسته اش.

"در حال حاضر نیست آن زمان برای هر کسی که در سئول یا واشنگتن به خود تبریک در مورد بازداری کره شمالی گفت:" Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول.

"ممکن است یک مکث در تحریکات یا پیونگ یانگ ممکن است به طور موقت deescalate در جستجوی خارجی امتیازات. اما کره شمالی تقریبا قطعا همچنان به تقویت آن به اصطلاح " عامل بازدارنده.' زمانی که کیم رژیم حاضر به denuclearize آن است که به احتمال زیاد به استفاده از سئول به عنوان یک قربانی برای نوسازی ارتش و سیاست داخلی اقتصادی مبارزه پس از شکست به پیروزی تبریک بگویم."

چهره عمومی از شمال اخیر هجوم جنوبی شده است و کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد که تایید شده است خود را به عنوان بالا رسمی در بین کره ای امور. صدور اظهارات تند از طریق رسانه های دولتی او گفته بود شمال را تخریب از دفتر رابط خواهد بود فقط برای اولین بار در یک سری از اقدام تلافی جویانه در برابر "دشمن" در جنوب و که او آن را ترک به شمال نظامی به آمده تا با گام های بعدی.

ستاد شمالی ارتش گفت: این امر ارسال نیروهای نظامی به mothballed بین کره ای همکاری سایت در Kaesong و الماس کوه و راه اندازی مجدد نظامیان در خط مقدم مناطق. از جمله مراحل را خنثی مجموعه ای از معاملات کره رسیده در سراسیمگی از دیپلماسی در سال 2018 ممنوع است که آنها از گرفتن اقدام خصمانه علیه یکدیگر است.

همچنین محکومیت جنوبی بیش از کره شمالی پناهنده شناور ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز شمال گفت: در آن چاپ شده 12 میلیون نفر از آن خود تبلیغ جزوات به کاهش بیش جنوب در آن چه خواهد بود بزرگترین ضد سئول پخش اعلامیه کمپین.

آن را بلافاصله روشن که آیا کیم تصمیم به عقب نگه دارید اقدام نظامی خواهد تحت تاثیر قرار دهد این کشور قصد دارد برای پخش اعلامیه. شمال نظامی گفته بود آن را باز مناطق مرزی در زمین و دریا و برای حفاظت از غیر نظامیان درگیر در پخش اعلامیه مبارزات.

شمال دارای سابقه شماره گیری فشار علیه جنوب هنگامی که نتواند آن را به آنچه در آن می خواهد از ایالات متحده است. شمال اخیر گام های پس از ماه از سرخوردگی بیش از سئول تمایل به سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد اینتر-کره ای و پروژه های اقتصادی که نفس زندگی را در آن شکسته و اقتصاد است.

مذاکرات هسته ای بین پیونگ یانگ و واشنگتن تا حد زیادی متوقف شده پس از کیم دوم اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته در ویتنام که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

این مقاله در نوشته شده بود توسط کیم تانگ-HYUNG از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب