"او به خوبی انجام می دهند:' Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

اف بی اعتباری ملوانان در تگزاس هوایی ایستگاه با "برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در بسیاری از گناه زندگی می کن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 خرداد 1399

اف بی اعتباری ملوانان در تگزاس هوایی ایستگاه با "برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در بسیاری از گناه زندگی می کند" زمانی که آنها خنثی آنچه آژانس به نام های مربوط به تروریسم حمله در پایگاه خود پنج شنبه.

"اف بی آی می خواهم به رسمیت شناختن شجاعت و قهرمانی از [Naval Air Station کورپس کریستی] پرسنل که در زمان اقدام سریع برای جلوگیری از تیرانداز از ورود به پایگاه" آژانس دفتر توییتی پنج شنبه.

جزئیات بعدی: Naval Air Station کورپس کریستی تیراندازی "تروریسم مرتبط با' اف بی آی می گوید:

وزیر دفاع علامت Esper گفت که فرد مسلح تلاش برای دریافت از طریق دروازه او متوقف شد توسط یک ملوان جوان است. ملوان که هویت منتشر نشده دچار جراحات جزئی و از بیمارستان مرخص شد. پنج شنبه.

"او به خوبی انجام می دهند, من درک می کنم" hetold "امروز" نشان می دهد در روز جمعه.

فرد مسلح کشته شد و گفت: Leah Greeves های نظارتی ارشد ساکن عامل برای FBI در کورپس کریستی در مختصر پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. هیچ جزئیات بیشتری در مورد این حمله منتشر شد.

فدرال و دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون در حال بررسی این حادثه است. اف بی آی به رهبری Esper گفت.

مسلح است نه اعتقاد بر این بوده است وابسته به وزارت دفاع ،

"ما امیدواریم که به دانستن بیشتر در روزهای آینده به عنوان به آنچه اتفاق افتاده است, چه این فرد انگیزه," Esper گفت. "... اما ما نیاز به اجازه دهید حقایق بیرون آمده و اجازه محققان انجام کار خود را."

Greeves نمی گویند پنج شنبه چه چیزی باعث شد که اف بی آی برای تعیین این حمله مربوط به تروریسم. آن را نشانه حمله دوم در نیروی دریایی نصب و راه اندازی با روابط به تروریسم پس از دسامبر حمله در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در پنساکولا فلوریدا.

که حمله که به کشته شدن سه ملوانان و زخمی شدن هشت نفر دیگر انجام شده توسط عربستان به آموزش وجود دارد که روابط به القاعده در شبه جزیره عربستان و وزارت دادگستری با مقامات این هفته اعلام کرد.

"من بسیار نگران هستم در مورد هر دو مورد" Esper گفت: "امروز" نشان می دهد جزئیات چندین اقدامات امنیتی جدیدی که قرار داده شده است به محل زیر Pensacola حمله از جمله محرومیت نظامی خارجی دانش آموزان از حمل سلاح و محدود کردن پایگاه خود را دسترسی داشته باشید.

وجود دارد می تواند بیشتر تغییر سیاست او افزود: به عنوان FBI در ادامه بررسی این حملات است.

"ما به دنبال در اقدامات بیشتری ما را به اطمینان حاصل شود خارجی الهام گرفته از تروریست ها دسترسی ندارند به پست های ما پایگاه و تاسیسات-و البته کشور ما," او گفت: ساوانا اکلاهما.

مقامات در FBI در هوستون اداره می گویند که آنها در حال کار بدون توقف به بررسی این هفته حمله در کورپس کریستی. آنها از هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه به تماس 1800-تماس-اف بی آی است.

Greeves روز پنجشنبه گفت که وجود دارد می تواند یک دوم person of interest بزرگ در جامعه است.

"اگر شما چیزی می گویند چیزی," او گفت:.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: Pensacola تیرانداز رادیکال سال قبل از ترور در حمله به پایگاه نیروی دریایی اف بی آی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن