پنتاگون آسانسور طاقت فرسا اثبات الزامات مورد نیاز برای دانشجو نظامی بازمانده مزایای

برای دانشجویان است که بهره مند از یک پدر و مادر نظامی بازمانده مزایای این دو سالانه نیاز است که آنها خود را ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

برای دانشجویان است که بهره مند از یک پدر و مادر نظامی بازمانده مزایای این دو سالانه نیاز است که آنها خود را بررسی کنید وضعیت ثبت نام در یک مدرسه فقط یک کل خیلی آسان تر است.

وزارت دفاع اعلام کرد جمعه که آن را در حال حاضر اجازه می دهد دانش آموزان به "خود گواهی" به معنی آنها نمی خواهد که به سفارش یک متن و یا یک مدرسه امضای هر ترم به تایید ثبت نام خود را برای دریافت منافع خود را.

بازمانده طرح سود سالیانه پرداخت می شود برای کودکان از کاهش خدمات اعضا یا تعیین ذینفع از یک نظامی بازنشسته به پدر و مادر که فوت شد و ثبت نام در SBP. پرداخت معمولا زمانی که کودک 18 تبدیل می شود اما ممکن است همچنان تا سن 22 برای کسانی که ثبت نام در آموزش عالی است.

مرتبط: قانون جدید محافظت دانشجو جانبازان در طول COVID-19 بحران

در گذشته دانش آموزان شده اند مورد نیاز خود را به دانشگاه و یا مدرسه فنی و حرفه ای تکمیل فرم در شروع هر ترم و یا ارائه یک رونوشت به دفاع مالی حسابداری خدمات برای دریافت پرداخت.

این روند همراه با الزامات است که دانش آموزان تایید ثبت نام خود را پس از سن 21 به ادامه دریافت Tricare مزایای بهداشت و درمان است بوروکراتیک مانع که پنتاگون به عنوان "خسته کننده برای مشغول دانشجویان است."

آن را تبدیل به حتی سخت تر برای به دست آوردن تأیید طول COVID-19 pandemic وقتی که مدرسه ها تعطیل هستند.

تحت فرآیند جدید این سود می تواند تکمیل فرم جدید فرم DD 2788 های "کودک Annuitant مدرسه گواهینامه" فرم پس از یک سال بررسی آنها هنوز ثبت نام بدون یک مدرسه امضا.

با توجه به وزارت دفاع فرم "کوتاه تر و ساده تر با تمرکز بر دانش آموز آینده تحصیل قصد دارد."

"این به روز رسانی فرم و کارآمد فرایند را بهبود بهنگام و بهره وری از این برنامه مهم است و اطمینان از این بازماندگان در ادامه دریافت این جایزه ارزشمند بهره مند شوند" مقامات وزارت دفاع گفت: در یک نسخه.

به روند حتی ساده تر اگر یک دانش آموز تسلیم آدرس ایمیل خود را به myPay, DFAS خواهد آنها را ارسال یک یادآوری زمانی که فرم به علت است.

برای اطلاعات بیشتر برو به بخشی از DFAS سایت در مدرسه گواهینامه.

فرم جدید فقط به دانش آموزان دریافت SBP پرداخت. آن است که برای تایید ثبت نام دانش آموز برای ادامه پوشش مراقبت های بهداشتی تحت Tricare بهره مند شوند. برای مراقبت های بهداشتی وضعیت دانشجویی باید تایید در دفاع ثبت نام واجد شرایط بودن سیستم گزارش دهی (سفید) و دانش آموزان ملزم به اخذ نامه از مدرسه خود را در دفتر ثبت و تایید که آنها ثبت نام شده تمام وقت.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی می خواستم یک دانشگاه به مطالعه Co-ed بوت کمپ. هیچ یک از اعمال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن