ملوان روی عرشه کشتی مستقر حامل روزولت می میرد پس از اورژانس پزشکی

ملوان اختصاص داده شده به یک نیروی دریایی و F/A-18 سوپر هورنت اسکادران سوار روی عرشه ناو هواپیمابر تئودور روزو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 تیر 1399

ملوان اختصاص داده شده به یک نیروی دریایی و F/A-18 سوپر هورنت اسکادران سوار روی عرشه ناو هواپیمابر تئودور روزولت درگذشت پنج شنبه پس از تجربه یک اورژانس پزشکی, مقامات گفت.

ملوان اختصاص داده شده به اعتصاب اسکادران جنگنده 146 آبی, الماس, از نیروی دریایی هوایی ایستگاه-راه آهان-گرمسار کالیفرنیا برای اولین بار دریافت شده "مراقبت های فوری پزشکی" پردازنده حامل قبل از گرفته شده در یک MH-60 Seahawk متصل به هلی کوپتر در دریا مبارزه با اسکادران 8 به یک نظامی پزشکی مرکز درمان در ساحل.

جزئیات بعدی: نظامی خطرناک وظیفه پرداخت می تواند به 10 ٪ افزایش می دهد زیر پیشنهاد جدید

حامل عامل شده است در اقیانوس آرام شرقی و در مجاورت پرل هاربر که از ژوئن 2, با توجه به آزادی از ایالات متحده 3rd ناوگان.

ملوان مرده اعلام شد حدود 5 صبح به وقت محلی. هنوز معلوم نیست چه ماهیت اورژانس پزشکی بود و یا اگر آن را در هر راه مربوط به شیوع COVID-19 سرنشین حامل قبلا در آن استقرار که در سمت چپ بیش از 1200 ملوانان بیمار و مرده است.

"ملوان مثل همه پرسنل آغاز کرده است روی تئودور روزولت به حال تست شده برای COVID-19 چند بار در طول شیوع ویروس روی عرشه کشتی در اوایل این سال و این نتایج به طور مداوم منفی برای COVID-19 سراسر استقرار" مقامات گفت: در یک نسخه.

هویت ملوان کسر کرده بود انتظار بعد از قوم و خویش های اطلاع رسانی.

حامل مستقر در اواخر ماه ژانویه از آن سن دیگو homeport به صورت یک روال استقرار در اقیانوس هند و آرام.

در اواخر ماه مارس پس از یک پورت توقف در دانانگ ویتنام ملوانان شروع به تست مثبت برای COVID-19 رغم تلاش های به قرنطینه و بهداشتی روی عرشه کشتی حامل. در نهایت روزولت مجبور شد برای جلوگیری از بیش در گوام به آدرس رو به رشد شیوع. در یک مجتمع اختلاف بیش از یک درخواست برای کمک از حامل افسر فرمانده سروان. برت Crozier که عمومی شد و مقاومت کرد که Crozier اخراج می شود و اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly خواهد استعفا دهد.

حامل ترک نمی کند گوام برای تکمیل باقی مانده از آن استقرار تا ژوئن 4. از آن شده است ترانزیت از طریق اقیانوس آرام و در اواخر ماه ژوئن آن ملاقات با ناو نیمیتز اعتصاب در دریای فیلیپین برای تکمیل دو حامل عملیات پرواز.

یک روحانی و تیم پزشکی روانشناس در حال کمک به خدمه زیر دریانورد از مرگ گفته است.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: بیش از نیمی از نیروی دریایی Coronavirus موارد روی ناو روزولت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب