پیشنهاد ایجاد خواهد چادر شهرستانها برای بی خانمان جانبازان در چهارمحال و پارکینگ

چادر شهرستانها برای بی خانمان جانبازان را در وزارت امور جانبازان بیمارستان پارکینگ زیر پیشنهاد شده در یک COVI

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 اردیبهشت 1399

چادر شهرستانها برای بی خانمان جانبازان را در وزارت امور جانبازان بیمارستان پارکینگ زیر پیشنهاد شده در یک COVID-19 کمک لایحه ارائه شده تا در این هفته با آمریکا.

این پیشنهاد با تشکر. مایک لوین D-کالیفرنیا اجازه می VA "را به راه اندازی موقت encampments در زمینه [و مراکز پزشکی] اجازه می دهد تا بی خانمان جانبازان به اقامت موقت در VA پارکینگ" با توجه به انتشار سه شنبه از خانه جانبازان کمیته امور.

اگر چه چادر شهرستان برنامه ممکن است به نظر می رسد دور از ذهن آن سابقه. ماه گذشته و به لس آنجلس سیستم بهداشت و درمان راه اندازی موقت pup چادر برای بی خانمان جانبازان در غرب لس آنجلس VAMC در خواست جانبازان طرفداران و محلی شهرستان و مقامات شهرستان.

مرتبط با: Tricare قطره Telehealth Copays می افزاید: تماس تلفنی پوشش در اورژانس اندازه گیری

این پیشنهاد توسط لوین رئیس خانه امور جانبازان کمیته فرعی در فرصت های اقتصادی گنجانده شده بود در قانون ارائه شده توسط Rep. علامت Takano این کمیته برای کمک به جانبازان در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Takano پیشنهاد شد و بخشی عظیم از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه به شکل توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که انتظار می رود که رای دادند به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

پلوسی که پیشینه هرگز با ارسال یک لایحه به طبقه برای او که نمی باید این رای گفت: "ما باید فکر می کنم بزرگ برای مردم در حال حاضر چرا که اگر ما آن را هزینه بیشتر در زندگی و امرار معاش بعد."

او به خبرنگاران گفت: در کنگره "ما در حال ارائه یک طرح به انجام آنچه لازم است برای مقابله با یک بحران مزمن و مطمئن شوید که ما می توانیم به کشور بازگشت به کار و مدرسه با خیال راحت."

سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری و یا قهرمانان, قانون, شامل حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت و دولت های محلی خطرناک برای پرداخت VA و دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران بخشش بدهی های دانشجویی و کمک های مالی به ساحل تا مدیکر و مدیکید.

به بیش از 1800-صفحه لایحه همچنین شامل یک دوم دور 1200 $مستقیم کمک نقدی به افراد, افزایش تا 6000 $در هر خانوار و ایجاد $175 میلیارد مسکن کمک صندوق برای کمک به پرداخت اجاره و رهن.

اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی گفت: هیچ فوریتی در مجلس سنا به حرکت در خانه بیل. در livestream رویداد روز شنبه گفت: وقت آن است که به "ضربه مکث" در کروناویروس جدید امداد پیشنهادات.

Takano این بسته پیشنهادی را تایید و مراقبت های بهداشتی برای همه جانبازان که خود را از دست داده بیمه با توجه به همه گیر و به قبل و مجوز برای هر گونه مراقبت های اورژانس به دنبال جانبازان در غیر VA بیمارستان.

علاوه بر این جانبازان را هر copays و یا هزینه های پیشگیرانه برای درمان و یا خدمات مربوط به COVID-19.

"قهرمانان عمل بسیار مهم است" Takano در بیانیه ای گفت. "با حمایت از بی خانمان جانبازان تعلیق بدهی مجموعه, گسترش, پوشش بهداشت و مراقبت از آسیب پذیر ما ما می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که کسانی که خدمت کرده اند کشور ما یک فرصت برای موفقیت است."

Pup چادر در غرب لس آنجلس VA شد آخرین تلاش تسهیلات به سهولت گرفتاری های بی خانمان جانبازان در کالیفرنیا است.

ماه مه گذشته غیر انتفاعی امن پارکینگ L. A. با همکاری هم و به ارائه بی خانمان جانبازان زندگی می کنند از وسایل نقلیه خود را در پارکینگ اصطبل در غرب لس آنجلس و پردیس را برای یک شب می ماند و جایی برای شستن.

در یک آدرس در ماه مه گذشته به " ائتلاف ملی بی خانمان جانبازان, VA, منشی, رابرت Wilkie به یاد می آورد یک سفر به غرب لس آنجلس VA و "غم انگیزترین چشم من را دیده اند."

"من دیدم که در هوای گرگ و میش اتومبیل آمده که فوق العاده, امکانات فوق العاده و جانبازان نمی توانید از اتومبیل های," او گفت:. "به من گفته شد که همه آنها شغل. آنها کمک به پایه های مالیاتی و رفاه از امریکا دومین شهر اما به دلیل سیاست های دولت وجود دارد هیچ جایی برای آنها را به تحمل یک زندگی مناسب و معقول."

در یک خانه مجازی جانبازان کمیته امور شنوایی در بی خانمان جانبازان ماه گذشته تشکر. فیل کوچک, R -, تنسی, رتبه بندی عضو کمیته قاب مشکل برای بی خانمان جانبازان در طول اقامت در خانه محدودیت های همه گیر با یک سوال: "چگونه می توانم به شما اقامت در خانه اگر شما لازم نیست که یک خانه؟"

در شهادت او در مارس 28, شنوایی, کاترین مونه مدیر اجرایی " ائتلاف ملی بی خانمان جانبازان ستایش توسعه توسط VA و کار به بی خانمان جانبازان به اجاره از طریق کوپن از مسکن و توسعه شهری-جانبازان امور حمایتی مسکن برنامه اما گفت: این مشکل تنها بدتر در طول بیماری همه گیر.

او به نام در کنگره برای ارائه کمک های بیشتر به حمایت از گروه و جامعه ارائه دهندگان برای دریافت بیشتر بی خانمان جانبازان قطع و به پناهگاه است.

این بیماری همه گیر "واقعا ایجاد فشار مالی برای این سازمان ها در خط مقدم این مبارزه" مونه گفت.

"با توجه به نرخ ابتلا به عفونت در جمع مسکن در سراسر کشور هر گونه تاخیر بیشتر قرار دادن بی خانمان ارائه دهندگان خدمات غیر ممکن است موقعیت از زندگی یا مرگ تصمیم گیری بر اساس منابع کافی," او اضافه شده است.

در این جلسه تشکر. کونور بره D-پنسیلوانیا با اشاره به کار های غیر انتفاعی جانبازان رهبری برنامه در منطقه پیتسبورگ در گرفتن بی خانمان جانبازان به پناهگاه و اجاره.

در یک مصاحبه تلفنی کریستین Pietryga, VLP را رئیس اجرایی گفت: این سازمان در حال کار با 1 میلیون دلار کمک از این و به بی خانمان جانبازان و کسانی که "نیمکت گشت و گذار" پس از از دست دادن شغل به پناهگاه و خالی اتاق های هتل ها.

یک مشکل این است که برخی از جانبازان نگرانی در مورد امکان پیمانکاری COVID-19 از فقدان اجتماعی در فاصله پناهگاه او گفت:.

"VA انجام یک کار واقعا خوب" در پرداختن به بی خانمان جانبازان موضوع از طریق HUD-وش و برنامه های دیگر گفت: شادی Ilem معاون ملی و قانونی مدیر در معلول سربازان آمریکایی. اما "ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر جانبازان تبدیل شدن به بی خانمان ها در ماه های آینده" به عنوان بیکاری خوشه در اپیدمی او اضافه شده است.

در یک مصاحبه تلفنی سه شنبه Ilem سابق ارتش طبیب گفت: DAV نیز در رابطه با جانبازان به مسائل بهداشت روان در coronavirus عصر.

در هفته گذشته و اعلام کرد که گسترش خدمات از طریق $17.2 میلیارد دلار بودجه برای جانبازان اداره بهداشت و درمان تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

حدود 300 میلیون دلار از $17.2 میلیارد دلار خواهد شد "برای مقابله با چالش های مواجه شده توسط بی خانمان و در خطر جانبازان" VA گفت: در یک نسخه.

این مجموع شامل $202 میلیون دلار برای خدمات حمایتی برای جانبازان خانواده های برنامه با هدف کم درآمد جانباز خانواده "برای کاهش انتظار می رود موج اخراج و پتانسیل بی خانمانی است که در نتیجه از گسترده بیکاری" VA گفت.

از سال 2010 تلاش آغاز کرده است و زیر آن VA وزیر اریک Shinseki برای پایان دادن به بی خانمانی کهنه است منجر به حدود 50 درصد کاهش در تعداد بی خانمان جانبازان در حال حاضر تخمین زده می شود در حدود 40 ، 000 با توجه به VA و هود.

به عنوان یک نتیجه 77 جوامع و سه متحده در سراسر کشور اعلام کرده اند موثر برای پایان دادن به کهنه بی خانمانی HunterKurtz معاون وزیر برای مسکن و هند در HUD گفت: در یک Aug. 22 رشته شنوایی در سن دیگو خانه امور جانبازان کمیته فرعی در فرصت های اقتصادی.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش می خواهد یکنواخت و لوازم جانبی است که می تواند ID دوستانه اما ماندن نامرئی به دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب