شرکای ائتلاف در افغانستان سال از ناهار رایگان از ما به دلیل نظامی Mix-up, IG می گوید

کابل -- برای بیش از سه سال شرکای ائتلاف در افغانستان وعده های غذایی رایگان در ایالات متحده هزینه به دلیل صدور

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 تیر 1399

کابل -- برای بیش از سه سال شرکای ائتلاف در افغانستان وعده های غذایی رایگان در ایالات متحده هزینه به دلیل صدور صورت حساب اشتباهات ساخته شده توسط ارتش یک گزارش جدید می گوید.

مشکل کشف شد در ناتو را در افغانستان به دفتر مرکزی در کابل که در آن ایالات متحده را فراهم می کند ناهارخوری مرکز خدمات برای ائتلاف با هدف گرفتن بازپرداخت توسط 17 کشور عضو در هر ماه.

اما نظامی تنها صورتحساب این کشورها برای حدود نیمی از ماه بین ماه های ژانویه 2016 و سپتامبر سال 2019 در نتیجه کسری بودجه بیش از 6 میلیون دلار, با توجه به گزارش منتشر شده در جمعه توسط وزارت دفاع بازرس کل.

بیشتر اشتباهات در قبوض که تحویل داده شد undercharged گیرندگان نزدیک به 3 میلیون دلار به معنی DOD کوتاه بود و بیش از 9 میلیون دلار در طول دوره مورد بررسی در این گزارش گفت:. این گزارش تنها به وضعیت نگاه در ناتو مصمم پشتیبانی دفتر مرکزی آن در کابل و دیگر پایگاه های خود در افغانستان است.

نیروهای نظامی ایالات متحده در افغانستان چند ملیتی لجستیک است در درجه اول مسئول برخورد با بازپرداخت توافق با شرکای ائتلاف در کابل پایه.

بازرس کل سرزنش پرسنل برای عدم ایجاد شرایط و ضوابط-از جمله نرخ و روش محاسبه -- با هر شریک کشور قبل از ناهار خوری خدمات ارائه شد. این پس از این مدیر مسئول از موافقت نامه موفق به توسعه یک برنامه آموزشی برای پرسنل.

"مگر اینکه مابرای-یک ایجاد شرایط و با شرکای ائتلاف قبل از ارائه خدمات توسعه آموزش های خاص به افغانستان و انجام نظارت DOD ادامه خواهد داد به آغاز اسکناس به صورت کامل reimbursable مقدار برای ناهار خوری تسهیلات خدمات" بازرس کل گفت.

پانزده کشورهای اروپای غربی و استرالیا و نیوزیلند بازپرداخت DOD برای ناهار خوری خدمات در ناتو مصمم پشتیبانی ستاد. وزارت دفاع را پوشش می دهد هزینه های بیش از 20 دیگر کشورهای ائتلاف چه کسی خواهد بود قادر به کمک به این ماموریت بدون کمک مالی است.

بازرس کل را تشویق مابرای-به جمع آوری پرداخت های از دست رفته توسعه توافق با هر شریک ائتلافی و به روز رسانی آموزش پرسنل.

مابرای-یک شد مطابق با توصیه های بازرس کل گفت. آن را در حال حاضر صورتحساب شرکای آن برای 2019 و در اوایل سال جاری آغاز شد توزیع اسکناس برای سال 2018 با صورتحساب برای سال 2016 و 2017 نیز انتظار می رود تحویل داده می شود, این گزارش گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط فیلیپ Wellman از ستاره و راه راه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب